Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 08:06

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 08.04.2013 12:26 
Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Witam,

Zapraszam na tygodniowy wypad do OBWODU KALININGRADZKIEGO gdzie wspólnie przez tydzień będziemy przedzierać się przez lasy oraz pojeździmy po plażach zatoki.

Impreza przeznaczona dla 6 quadów i mam nadzieję, że rozpocznie wspaniałą przygodę na nowym terenie. Wspólnie z nami jadą samochody około 6-8 szt.

Wyprawa dla quadowców, którzy oczekują wyzwania - 7 dni jazdy na wprost w nieznanym terenie nocowanie w namiotach w lesie i na plaży i mam nadzieję dużo więcej nieoczekiwanych przygód. Impreza jest testem dlatego czekamy na ludzi którzy nie boją się wyzwań.

Koszt wyprawy 600 zł od quada w cenie załatwienie wizy do Rosjii przewodnik oraz wsparcie w przypadku awarii.

Listę zgłoszeń zamykamy 16 maja gdyż musimy załatwić sprawy związane z wizami itp.

Istnieje możliwość zorganizowania wyprawy w innym terminie warunek to minimum 6 quadów.

Impreza zaczyna się 30 czerwca w SZAREJKOWYCH WZGÓRZACH (http://www.szarejki.pl) gdzie wieczorem w mazurskim SPA zrelaksujemy się przed wyprawą. Samochody i przyczepy zostawiacie w naszym ośrodku bezpłatnie. 1-go lipca rano wyruszamy na granicę z obwodem (około 35 km jazdy po szutrowych drogach ). Po przekroczeniu granicy ruszamy w stronę morza gdzie będziemy się przedzierać przez lasy i inne tereny ( zapewne będzie grubo!!!!)

Jedyny minus to zero/zero w wydychanym powietrzu w Rosji - inny wynik to zabranie Prawa Jazdy. :oops:

Powrót do kraju 7 lipca.

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres [email protected] lub GSM: 601312306


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 09.04.2013 10:57, edytowano w sumie 3 razy

Ogłoszenie komercyjne. Zatwierdzone przez ATV Polska



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 08.04.2013 14:02 
Re: Kaliningrad 2013 - Szarejki.pl
Bedyś super ! Jest moc i już Wam zazdroszczę. Cieszę się że udało ci się dopiąć wszystko a jak cię znam będzie to solidny kawał imprezy no i te mazurskie SPA :^^D:
Pozdrowienie z Biesów !


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 09.04.2013 09:29 
Re: Kaliningrad 2013 - Szarejki.pl
Dzikusku będzie bardzo ekstremalnie spanko na plaży i przepiękny Bałtyk z widoku quada bezcenne :D :D :D

A i zwiedzania będzie sporo bo to bardzo militarne państewko - łodzie podwodne, lotniska i największe wydmy w Morskoje. Podobno piasek jest strasznie biały :?: zobaczymy czy to prawda.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 09.04.2013 10:10 
Re: Kaliningrad 2013 - Szarejki.pl
Wyjazd zapowiada się ciekawie tymbardziej pomysł nowatorski , szkoda że termin nie ten .
Mam tylko obawy co do ,,Ruskich,, nawiedzonych milicyjnych łapówkawiczów no i stania na granicy .
Samochody jadą z Wami po tej samej trasie co qułady ??
Jestem bardzo ciekawy jak Wam wypali wyjazd , mam nadzieje wkońcu uda się pojechać na siedmiodniową namiotówkie .

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 09.04.2013 12:56 
Re: Kaliningrad 2013 - Szarejki.pl
rafał_k napisał(a):
Wyjazd zapowiada się ciekawie tymbardziej pomysł nowatorski , szkoda że termin nie ten .
Mam tylko obawy co do ,,Ruskich,, nawiedzonych milicyjnych łapówkawiczów no i stania na granicy .
Samochody jadą z Wami po tej samej trasie co qułady ??
Jestem bardzo ciekawy jak Wam wypali wyjazd , mam nadzieje wkońcu uda się pojechać na siedmiodniową namiotówkie .



Milicjantów się ogarnie największy problem to jak pisałem 0/0 na to nie ma zmiłuj :(
Jedzie z nami człowiek który tam często bywa a i spotkanie nas czeka z chłopakami z kaliningradzkiego off-roadu.
Generalnie jedziemy na ich zaproszenie tak więc wszystko mamy pod kontrolą.
Granica jest od naszej bazy 35 km i mamy mieć przyśpieszoną odprawę.
Termin wyprawy na początek jest taki, ale może być też inny - 6 śmiałków i do przodu :metal:

Generalnie jedziemy wspólnie z samochodami natomiast jeżeli okaże się, że będzie za wolno za szybko to będziemy dynamicznie się przystosowywać do panujących warunków. Autka lepiej brodzą w wodzie :-)

Fotek nie zabraknie z imprezy jedzie z nami fotograf :-)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.10.2008 09:28
Posty: 861
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: zuki ltz, Grizzly 660, mud pro 700
PostWysłany: 23.04.2013 18:29 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Nie rozumiem w czym problem z tym wynikiem 0/0. tak trudno jest przez tydzień powstrzymać się od picia?????

BTW, fajny kierunek, jest mnóstwo wyjazdów do Rumunii, Ukrainy, Albanii, Maroka itd, a prawie żadnych do "matki Rosji", może uda się Wam przetrzeć ciekawe szlaki.

_________________
był sobie: Arctic Cat Mud Pro 700


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 06.05.2013 08:27 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
mihau napisał(a):
Nie rozumiem w czym problem z tym wynikiem 0/0. tak trudno jest przez tydzień powstrzymać się od picia?????

BTW, fajny kierunek, jest mnóstwo wyjazdów do Rumunii, Ukrainy, Albanii, Maroka itd, a prawie żadnych do "matki Rosji", może uda się Wam przetrzeć ciekawe szlaki.



0/0 to nie problem - lepiej wiedzieć i kłaść się spać w dobrym stanie :lol:

Ja już się nie mogę doczekać :D

Tak ma marginesie przypominam, że termin zgłaszania już tuż tuż a miejsc już prawie nie ma.......


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 14:10
Posty: 3361
Miejscowość: Warszawa
Quad: R815
PostWysłany: 07.05.2013 07:50 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
a na samochody jakie są koszta :?:

_________________
Life's 2 short 2b slow


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 13.05.2013 07:52 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
takie same jak na quadzika czy UTV. Jedzie z nami jedna UTV.

-- dodano 13.05.2013 08:52 --

Witam,

Listy uczestników muszą być zamknięte do 15 maja, tak więc proszę zainteresowanych o przesyłanie na mój e-mail: [email protected] danych:
Imię Nazwisko
data urodzenia
adres zamieszkania
numer paszportu - pamiętajcie paszport musi być wazy przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu

Na maila prześlę numer rachunku do wpłacenia zaliczki.

Czasu coraz mniej a zapowiada się MEGA przygoda.


Ostatnio zmieniony przez Bedyś, 13.05.2013 07:52, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 20.05.2013 12:50 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Bedyś czekam na relacje a komu mogłem to powiedziałem że z Tobą nie ma lipy :^^D: :^^D:
Fajnie że coś nowego !


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 29.01.2014 22:22 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
ZAPROSZENIA JUŻ MAM - w poniedziałek wysyłam.

Sporo zobaczymy już bym pojechał 8)

Dziki następny Kaliningrad z Tobą :szok:

-- dodano 29.01.2014 23:22 --

cześć,

Kaliningradu za quadach nie zrobiliśmy ale pojechaliśmy autkiem.
Prawda jest taka, że wszystkie drogi wzdłuż i wszerz są wyasfaltowane i naprawdę trudno znaleźć fajne długie szutry. Generalnie dużo jednostek wojskowych szczególnie wzdłuż plaż bałtyckich i zalewu wiślanego. Generalnie latanie po plażach jest możliwe na odcinku kilku kilometrów. Sam Kaliningrad i muzeum oceanu "Bajka". Baltisk takie małe wojskowe miasteczko gdzie nawet Hotel jest tylko dla wojskowych :-) Na mierzeję wiślaną nie chcieli nas wpuścić. Pani w kasie powiedziała " tam jest krasiwo ale nie dla was". Mierzeja kurońska to w całości rezerwat wjazd płatny ale jak się podwiezie mieszkańca wjazd jest za free. Wydmy w Morskoje bajeczne tylko pogoda nam nie dopisała. Lisy nam prawie jadły z ręki coś jak dziki w Krynicy Marskiej :-) Na sam koniec trafiliśmy do Gilge to taki ośrodek nastawiony na wędkarzy (przy samym zalewie Kurońskim) ludzie aby dotrzeć do domu muszą wsiąść do lodzi i powiosłować ze 150 m. Generalnie wszędzie woda.
Podsumowując 95% asfalt i inny świat poza Kaliningradem.

Parę fotek:
https://skydrive.live.com/redir?resid=C ... =folder%2c


Ostatnio zmieniony przez Bedyś, 29.01.2014 22:22, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 29.01.2014 23:03 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Że jak? Nie mają polnych dróg? Byłem tam ze 20 lat temu, to tylko jeden asfalt był, od Bezled, do Kaliningradu :lol:
Kierunek bardzo ciekawy :okok:

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2011 13:50
Posty: 61
Quad: Brutek 750i
PostWysłany: 30.01.2014 22:47 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
troszkę się pozmieniało. remonty dróg itp. jak jest droga w las to szlabany takie ładnie odmalowane. Samochodem się nie pchaliśmy aby zobaczyć co w trawie piszczy

Aby przejechać obwód dookoła to naprawdę szutrem się nie da.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 31.01.2014 09:57 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
Da się przejechać nawet extermalnie . Chłopaki jeżdżą raz w roku robią po kilka setek kilometrów . Szczegóły znajdziesz na innym forum off road .

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 31.01.2014 10:00 
Re: Kaliningrad 30.06-07.07.2013 - Szarejki.pl
ja jestem zainteresowany :^^D:

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.