Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ostatnia impreza w Bieszczadach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 19:01

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
ostatnia impreza w Bieszczadach 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.11.2003 10:53
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
Quad: Kawasaki KVF - 700 Prairie, Warn 3000
PostWysłany: 17.11.2003 10:59 
ostatnia impreza w Bieszczadach
Ażeby zanęcić na dobry początek forum. Ciekaw jestem Waszych opinii na temat ostatniej imprezy w Bieszczadach organizowanej przez Jacka Bujańskiego, Witka Kłeczka i Maćka Golonkę. Uważam, że była całkiem nieźle przygotowana i co ważne, nie trzeba było uciekać przed leśniczym ;)

Pozdro,


 
Profil Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 18.11.2003 10:02 
Trzcianiec 2003
Prawda jest taka, że my z Witkiem i Maćkiem lubimy się bawić na quadach w dobrym towarzystwie. Najlepszy dowód, że jazda trwała prawie do północy,a integracja do rana. Warunki pogodowe i mieszkaniowe nie najlepsze,ale atmosfera fajna. Poczekam na oceny innych, ale mnie się podobało. Może na wiosnę powtórzymy taki taki zlot. Co Wy na to? Mr. Quad


 
Profil

Rejestracja: 17.11.2003 10:53
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
Quad: Kawasaki KVF - 700 Prairie, Warn 3000
PostWysłany: 18.11.2003 11:10 
Myślę, że warunki mieszkaniowe nie są tak bardzo istotne - przynajmniej dla mnie. Ważne jest to, by spotkać tylu fajnych ludzi i przeżyć coś wspólnie. Mi brakowało tylko wcześniejszej informacji o warunkach noclegowo-żywieniowych oraz serwisu. Na każdej imprezie coś się dzieje ze sprzętem, może warto by wszyscy uczestnicy składali się na serwis, który by obsługiwał każdego na określonych wcześniej warunkach?
Pozdrawiam,


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 21.11.2003 15:49 
Szkoda że na stronie atv polska nie ma żadnych zdjęć z tej imprezy.
Wiem wiem, najpierw kupujemy magazyn "off road 4x4" (ja już kupiłem) a dopiero potem oglądamy zdjęcia na www.

Napiszcie proszę (uczestnicy / organizatorzy) jak uważacie (już po imprezie) - jakie było niezbędne minimum sprzętowe na tego typu imprezę ?
Oczywiście wiem, że zawsze można było liczyć na pomoc kolegów z silniejszymi sprzętami, ale pytam o minimum sprzętowe do w miarę swobodnego przejazdu wyznaczoną trasą

Czy średniej wielkości quad typu Kawaski Bayou 300 4x4 z reduktorem, dałby sobie radę ?

pozdrawiam

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil

Rejestracja: 17.11.2003 10:53
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa
Quad: Kawasaki KVF - 700 Prairie, Warn 3000
PostWysłany: 21.11.2003 16:11 
spokojnie byś dał radę. to kwestia umiejętności - nie sprzętu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 21.11.2003 21:07 
serwis na imprezie - a jakie awarie się wydarzyły ?
Smihi napisał(a):
... Na każdej imprezie coś się dzieje ze sprzętem....


a jakie awarie / usterki wystąpiły w sprzętach uczestniczących w tej imrezie ? Coś poważnego ?
czy ktoś musiał się z ich powodu wycofać ?

pozdrawiam

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil

Rejestracja: 12.11.2003 20:33
Posty: 93
PostWysłany: 22.11.2003 10:27 
asterix, mi już w połowie grudnia powinni przywieźć przyczepkę pod mojego quada to byśmy się razem wybrali w trasę dwoma kawami na jakiejś imprezie :P:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 22.11.2003 17:40 
Dwie kawy na imprezie
Zdecydowanie jestem za :!:
Tylko to musi być jakaś przeprawówka
Bo nasze Kawasaki nie za bardzo się nadają do ścigania / skakania itp.

Mr.Quad wspominał w swoim poście o możliwości zorganizowania imprezy na wiosnę. A więc już jest dwóch chętnych.

Ps. W Warszawie piękna pogoda
Jakąś godzinę temu wróciłem z małej wycieczki
Przy przejeżdżaniu przez rzeczkę nalało mi się w buty wody, ale sprzęt przejechał ! Uwielbiam weekendy :D

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil

Rejestracja: 12.11.2003 20:33
Posty: 93
PostWysłany: 22.11.2003 19:53 
O! Ja nigdzie w okolicy nie mam rzeczki, która nadawałaby się do takiego przejechania. Ale za to mogę poszaleć na pustyni hehe.


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 24.11.2003 09:55 
Wymagania sprzętowe w imprezach 4x4
Przygotowując imprezę zakładalismy, że jest ona skierowana do użytkowników quadów 4x4 i takich zapraszaliśmy.
Był pojazd z napędem tylko tylnej osi i wymagał specjalnej "opieki". Dobrze, że był lekki bo miejscami trzeba było go nosić. Każdy sprzęt 4x4 da sobie radę w takich warunkach i KLF 300 tak samo się nadaje. Reszta zależy od stanu i rodzaju bieżnika opon im gładsze tym wiecej pchania i ciągnięcia na lince.
No, ale na tym polega zabawa w błocie. Mr.Quad


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 25.11.2003 18:20 
Witam
byłem też na imprezie w bieszczadach ale gościa o ksywie "Smihi" nie kojarze może byś podał jakieś szczegóły, dla ułatwienia dodam że ja jechałem Hondą TRX400 :)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.