Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zlot Andrzejkowy 2004
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:06

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Zlot Andrzejkowy 2004 
Autor Wiadomość
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 26.11.2004 18:09 
Panowie , zamiast spierać się ze Zbyszkiem czy jest jasnowidzem czy nie ( a nie trzeba być nim aby wyciągać takie wnioski , wystarczy rzeczywiście uwaznie czytać forum) zwróćcie uwagę na to co napisał i wyciągnijcie wnioski. Wiedza zdobyta w praktyce to najlepsza wiedza , a choćby te wymienione tematy i wiele innych można na pewno poznać dogłębnie na takich zlotach.


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 27.11.2004 09:04 
kto jedzie
no po co to całe forum.lepiej nie pytaj nie zawracaj głowy tylko jedz na zlot ,impreze i tam si e tylko dowiesz,a co z tymi którzy nie moga pojechać z różnych przyczyn.może chca anienie moga to "bzdurnych "pytań zadawać nie moga. przeciez to wolne forum,i kazdy pyta o to cogo interesuje.i co może pare słów krytyki nie zaszkodzi.przyznaje ze często tematu sa płytkie i wystarczyło by zerknąc choćby do ksiązki od fizyki/zasada dzialania silinika czterosuwowego i dwusuwu/aby się otym dowiedzieć.jednak forumowicze odpowiadaja i wyjasniaja.a pare prztyczków dla kolegi co wie i niie dzieli się wiedza nic złego nikomu nie zrobi.nie była to wulgarna krytyka.z pozdrowieniani


 
Profil Facebook
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 27.11.2004 20:34 
Re: kto jedzie
Art7 , to była własnie dzielenie się wiedzą - dobra rada , że uczestniczenie w takich imprezach pozwala zdobyć wiedzę i doświadczenie nieporównywalne do tego o czym sobie przeczytasz na forum , a włąśnie zdobywanie wiedzy i doświadczenia jest chyba (mam nadzieję) celem forumowiczów a nie tylko klepanie głupot . Prztyczki dla kolegów w tematach dotyczących czego innego nie sa mile widziane i nie bedę Ci tłumaczył dlaczego , jesteś tu od niedawna więc jeśli poczytasz trochę starych tematów to zobaczysz czym prztyczki się kończą.
Jak chciałbyś a nie będziesz mógł ich znaleźć to napisz na PW.
Wszystkie następne posty nie związane z tematem będą kasowane.


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 28.11.2004 12:06 
Panie Zbyszku , prosimy o krótką relację. Szczególnie ciekawi mnie czy dalej (po 18 km) był jakis szczególnie trudny teren , gdzie quad z napędem na 1 oś mógłby nie dac rady? Niestety impreza skończyła się dla nas na 18 tym kilometrze trasy , w warriorze którym jechał kolega.... urwała się dźwignia biegów. Sprzęt był dobrze przygotowany , ale takich cudów nikt by się nie spodziewał :( Można było jechać dalej na pierwszym biegu , ale żadna to frajda a i nie byłoby to w porządku psuć zabawę reszcie drużyny , zdecydowaliśmy się wrócić. Szkoda , fajnie się zapowiadało , fajnie się zaczęło... Może nastepnym razem obędzie się bez niespodzianek. Ale jestem zły :diabeł:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 28.11.2004 13:46 
Jeżeli ktoś robił zdjęcia na Zlocie to zapraszam do umieszczania

http://www.atv.win.pl

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 28.11.2004 22:12 
Zlot Andrzejkowy
Zgodnie z życzeniem Krz krótko relacjonuję:
Pierwszego dnia trasa nie była trudna i do przejechania takze przez sprzęt 4x2 z dwoma wyjatkami: 1.w bagnie gdzie zatopił się transsyberyjski defender i próbowaliśmy go objechać, Piotr przejechał z trudem i wzruszył darń dwa następne quady utknęły i przejechały na wyciagarkach a pozostałe wycofały się i pojechały objazdem.2 odcinek specjalny na czas był bardzo piaszczysty z głębokimi dołami.Na koniec dnia podczas jazdy waską ścieżką nad wodą jeden z kolegów zsunął się bokiem do wody wyciagneliśmy go za wystajacy bagażnik.Drugiego dnia jechaliśmy trudniejsza trasą do Oblęgorka na którą samochody obawiały się wjechać i słusznie na rozmokłych drogach zrywkowych i przejazdach przez mokradła nie było łatwo.Nikodema bodczas hamowania postawiło bokiem i się przewrócił ale wyszedł bez szwanku (był bardzo porządnie ubrany).O zwiedzaniu muzeum Sienkiewicza nie będę pisał aby kolegów nie denerwować.Powrót był najciekawszy bo wracaliśmy szczytami, było wiele podjazdów i walki z zaspami śniegu błotem i koleinami po traktorach zrywkowych.Na koniec po zmroku zabłądziliśmy w zakolu rzeki Czarnej z którego mimo GPS nie mogliśmy wyjechać przez ponad godzinę a nie było odważnego do przejazdu brodem.Wróciliśmy zmęczeni brudni ale szczęśliwi.
Był to dobry test sprzętu, odzieży i wyposażenia przed Krynicą.

Pozdrawiam

Zbyszek


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 28.11.2004 23:37 
Dzięki za informacje , za 2 tygodnie jest identyczna impreza identyczną trasą organizowana przez ten sam klub PTTK na zlecenie jakiegoś klubu bodajże pick-upów. Może udało by nam się dokońcxzyć to czego nie udało nam się wczoraj... Stąd moje pytanie o ciąg dalszy trasy. Szkoda , że nie dotarliśmy na polowy obiadek i nie mielismy okazji pogadać :( . Byłem na takim zlocie pierwszy raz i absolutnie nikogo nie znałem.
Czy Wasza drużyna dowiozła jajka? Dla quadów było to zadanie nierealne... Jak się rozdzieliliśmy po awarii warriora dopiero kapnąłem się , że mam jajka w plecaku co uniemożliwiło reszcie drużyny dowiezienie ich na miejsce. Ale od razu je wyciągnąłem i okazało się ze i tak jest już po zawodach bo to już była jajecznica :)
pozdrowienia :)


 
Profil WWW

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 29.11.2004 09:30 
Zlot w Górach Świętokrzyskich
do Krz.
Myślę że Bednarczyk chętnie przyjmie quady na imprezę ponieważ są częst bardzo pomocne w sytuacjach beznadziejnych dla samochodów.Jajka nie były brane pod uwagę w kwalifikacji, miały tylko zmusić uczestników do ostrożniejszej jazdy.W naszym przypadku po pierwszym odcinku leśnym też było po jajkach.Za 2 tygodnie jest impreza w Krynicy i może tam będzie okazja do pogadania?.
do Art 7
Masz całkowita rację broniąc praw kolegów do zadawania pytań na forum ponieważ forum do tego powinno służyć i jak wiadomo nie ma głupich pytań tylko sa głupie odpowiedzi. Problemem naszego forum jest to iż np. na pytanie w co najlepiej się ubrać na quada?, Odpowiada koles który właśnie wczoraj przejechał się wypożyczonym quadem i twierdzi iż najlepszym strojem jest czapka z bąblem,dres z promocji "czwarty pasek gratis" i adidasy. Na to odpowiada mu bardziej doświadczony kolega że to nieprawda bo najlepszy jest dres z pięcioma paskami itd itp.....
Taka dyskusja zniechęca bardziej doświadczonych kolegów(do których ja jeszcze z racji młodego wieku nie należę) do zabierania głosu i poziom forum drastycznie się obniża.
Pozdrawiam
Zbyszek

Dla zilustrowania tej odpowiedzi , żebyś miał Art7 pełny pogląd na sprawę : http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=608
- po kilku (nastu) takich tematach wielu doświadczonych kolegów przestało zawracać sobie głowę tym forum , ze szkodą dla nas wszystkich. Jest już lepiej i mam nadzieję , że koledzy wrócą.
I proszę Art , już bez dalszych polemik ... Krz


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 29.11.2004 12:02 
Re: Zlot w Górach Świętokrzyskich
Cytuj:
Myślę że Bednarczyk chętnie przyjmie quady na imprezę ponieważ są częst bardzo pomocne w sytuacjach beznadziejnych dla samochodów.

Tak , rozmawiałem z p.Wojtkiem przez telefon kiedy już się pakowaliśmy i oczywiście zaprasza , jak się tylko uda zrobić warriorka to lecimy , bo z samą Hondą.. nie chciałbym być jedynym quadem 2K.

Cytuj:
Za 2 tygodnie jest impreza w Krynicy i może tam będzie okazja do pogadania?.

Niestety to impreza wyłącznie dla 4X4 , szczerze mówiąc nie odważyłbym się wyskoczyć sportówką - to jednak konkretne góry i zima , słusznie tylko dla 4x4 bo jednak 2K na pewno sprawialyby kłopoty pozostałym. Ech , jak sprzedam warriorka to chyba kupię jako towarzysza dla Hondy jakiegoś 4x4 , zbyt duzo ciekawych imprez jest niedostępnych dla 2K. Pewnie po nowym roku p.Wojtek coś znów zorganizuje , także do zobaczenia :)


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 03.12.2003 19:17
Posty: 133
Miejscowość: ok. Częstochowy
Quad: Rincon i Kodiak
PostWysłany: 29.11.2004 13:38 
Krz:
Quad Trophy w Kietlicach też był imprezą dla 4x4. Pojawiło się tam wiele quadów 2k, a nawet te quady wygrały całą imprę...
chociaż powinny być oddzielne trasy dla 2x4 oraz 4x4


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 29.11.2004 15:18 
Simon napisał(a):
Krz:
Quad Trophy w Kietlicach też był imprezą dla 4x4. Pojawiło się tam wiele quadów 2k, a nawet te quady wygrały całą imprę...
chociaż powinny być oddzielne trasy dla 2x4 oraz 4x4


Taaa , ale to nie to samo co przeprawa przez szczyty w okolicach Krynicy i to jeszcze zimą....


 
Profil WWW

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 29.11.2004 20:40 
Cytuj:
Byłem na takim zlocie pierwszy raz i absolutnie nikogo nie znałem.

Tak napisał Krz a widać po jego postach że jest z imprezy zadowolony. Dlatego też namawiam tych którzy nie jeżdżą na żadne imprezy by jednak do Krynicy za dwa tygodnie przyjechali. Góry nie są aż tak straszne by rezygnować z takiego przejazdu. Ja też właściwie na żadne imprezy quadowe nie jeżdżę (Zbyszek ciągle mnie namawia ale jakoś nie mogę znaleźć czasu) jednak uważam że przejazdu w takiej scenerii nie można sobie odmówić. Poza tym - jak już pisałem w innym poście - nie wiem czy będzie jeszcze kiedyś możliwość jazdy po Popradzkim Parku Krajobrazowym.
Do Krz: może udałoby się pożyczyć jakiegoś quada 4x4 na imprezę w Krynicy. Chętnie poznałbym kolejną osobę która pomogła uporządkować forum po moim nerwowym poście (http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=416). Bubu66 i Panią Dorotę zdążyłem już poznać.
Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 29.11.2004 22:36 
alez musiało być wypasiscie na zlocie aaaa ze ja nie byłem, ze głupi nie byłem następny zlot stawiam się obowiązkowo :)

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 29.11.2004 22:46 
Cytuj:
Do Krz: może udałoby się pożyczyć jakiegoś quada 4x4 na imprezę w Krynicy. Chętnie poznałbym kolejną osobę która pomogła uporządkować forum po moim nerwowym poście (http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=416). Bubu66 i Panią Dorotę zdążyłem już poznać.
Pozdrawiam

Dzięki Tomku , powiem szczerze , że pracuję nad tym , ale cięzka sprawa z załatwieniem quadzika :)
W najgorszym razie , może uda mi się wpaść choćby bez quada...


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 30.11.2004 13:11 
Nie było mnie już kilka dni a to dlatego ze mój tatusiek zapomnial zaplacic za internet. Jak już wszedlem na forum po dlugiej nieobecnosci no to trochę mi się przykro zrobilo że mowi Zbyszku ze kłamie i w ogóle. Wcale nie bujalem o mojej chorobie naprawde siedzialem jakies 2 tygodnie w domu nie moglem przewidziec ze będę chory ale do ostatniej chwili myslalem ze pojade :płacz: Wcale nie bujam fakt na forum pisalem ze bylem na quadzie jeździć bylo to poltora tygodnia temu. Wiem ze może to zabrzmiec glupio ale ja już po prostu nie moglem wytrzymac. Od kilku tygodni nie jezdzilem na ATV przez chorobe wiec gdy tylko dowiedzialem się o tym ze wreszcie będzie okazja na jazde przynajmniej przez 20 minut to mialem chorobe gdzies i mimo ze jesczze nie wyzdrowialem do konca to te kilkanascie minut pojezdzic chcialem i taka prawda i wcale nie bujalem wiec te oskarzenia sa bezpodstawne. Przepraszam moderatorow ze powiedzialem calkowicie nie na temat ale chcialem to wyjasnic.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.