Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wschód - Zachód ?!!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:18

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Wschód - Zachód ?!!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2009 17:50
Posty: 176
Miejscowość: zachodniopomorskie
Quad: Renatka 1000xcc
PostWysłany: 16.06.2014 20:25 
Wschód - Zachód ?!!!
Rozmawiałem wczoraj z Januszem z Offroadfactory (jeden z organizatorów Marathonu Żubra). Kula im się po głowie od dłuższego już czasu zorganizowanie maratonu dla quadów i utv w stylu Północ-Południe. Czyli ok. 1200km, tym razem jednak Polska w poprzek czyli ze Wschodu na Zachód. Z przerwą regeneracyjno-serwisową (6 godzin) gdzieś w środku Polski. Przewidywany termin to weekend na przełomie września i października, tego roku !!! Oczywiście bez Grizzlaka, ale z pucharkami. Ale to chyba in plus, zresztą wszyscy wiedzą jak się wtedy skończyło. Z rozmowy wynikało, że traka z grubsza mają, a w ciągu kilku tygodni dopracują na zicher. Przewidywane koszty mają nie przekroczyć 1000zł. Liczba uczestników ma być ograniczona. Na razie badają zainteresowanie. Ja jestem za :^^D: . Tyle wiem, a na szczegóły i konkrety, jak mi Janusz powiedział, trzeba poczekać jakieś dwa tygodnie i będą dostępne na ich stronie http://www.offroadfactory.pl.
Czyżby znowu ten dreszczyk??? Kto był, ten wie... :P


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 27.06.2014 17:37, edytowano w sumie 1 raz

Ogłoszenie zatwierdzone przez ATV Polska



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.11.2010 21:14
Posty: 136
Miejscowość: Śląsk
Quad: G700
PostWysłany: 16.06.2014 20:50 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Trzymam mocno kciuki żeby się udało organizacyjnie :!:
Były by znowu MEGA EMOCJE ;)
Ale to jest ogromne przedsięwzięcie - zgody, pozwolenia, zabezpieczenie takiej trasy itd...
a przy takiej nagonce na quady :( - oby się udało - zresztą jak wiedzą jak to się robi to myślę że się uda !!!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 16.06.2014 22:14 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
JUż na żubrze , były takie rozmowy na temat rajdu . Rozmawiałem z Januszem nad ograniczeniami prętkości w miejscowościach , no i oczywiście brak nagrody w postaci grizlaka .

Oczywiście jestem chętny . :>

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2007 17:29
Posty: 306
Miejscowość: Starogard Gdański
Quad: CAN-AM Outlander 800 MAX po modernizacji .
Poprzednie quady: ATV 110, Kymco MXU 500,Can-am Outlander Max 1000 Xtp,
PostWysłany: 17.06.2014 07:16 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
To jest już nas trzech :lol:


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 17.06.2014 14:30 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
No ciekawe, ciekawe :okok: PP nie miało jednak tak pod górę jak jest obecnie. Trzymam kciuki za załatwienie formalności.

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 17.06.2014 18:10 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Super pomysł. Od dawna szukam jakiejś "przelotówki" dla Commandera :D będę śledził na bieżąco wątek. Myślę, że ode mnie jakieś kilka sprzetów się wybierze.


 
Profil

Rejestracja: 11.11.2013 13:37
Posty: 19
Miejscowość: Wrocław
Imię: Grzegorz
Quad: Yamaha Grizzly 700 :)
Poprzednie quady: Kymco 500i IRS
PostWysłany: 17.06.2014 21:44 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Ciekawy pomysł, czekam na dodatkowe info :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.01.2011 20:17
Posty: 228
Miejscowość: PŁOCK
Quad: G 700
PostWysłany: 18.06.2014 19:19 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
już wstępnie wysłałem deklaracje o URLOP. Jestem za...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 18.06.2014 19:50 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Opiszcie chłopaki temat z grubsza, czy miśkiem da się rade taki rajd zrobić.
Bo temat mi się podoba i jestem na tak.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.01.2009 22:35
Posty: 135
Miejscowość: Wlkp.
Quad: G 700 camo , Kodiak 450
PostWysłany: 18.06.2014 22:06 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Robert
tylko Misem nic innego nie jest bardziej odpowiednie do tego maratoonu. :P :P :P

_________________
Był Honda 400EX, G700 zielony,Renia 800R jest G700 camo i Kodiak 450


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2009 13:05
Posty: 51
Quad: łysa kobyła, nasza szkapa, łysek
PostWysłany: 20.06.2014 02:15 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
jestem za . Znowu sobie dupę odparzę ;)

_________________
http://www.adoptujpsiaka.pl/


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2009 17:50
Posty: 176
Miejscowość: zachodniopomorskie
Quad: Renatka 1000xcc
PostWysłany: 20.06.2014 21:49 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Na stronie organizatora ruszyły zapisy. Piszą, że jednak po roadbooku. :D


 
Profil

Rejestracja: 27.06.2014 13:10
Posty: 17
Imię: Janusz
PostWysłany: 27.06.2014 13:15 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Witam Towarzystwo, jak już pisał Krzysiek jazda po roadbooku, trochę nawigacji też się znajdzie jako że trasa długa i jeszcze po drodze wisła do pokonania:) przerwa serwisowa w połowie trasy (naprawy, kawa, ciepły posiłek) zapisy i formularz na stronie www.offroadfactory.pl , na chwile obecną jest zapisanych 12 osób, żeby zacząć orgaznizowac imprezę muszę mieć 30 to minium więc jeżeli jest ktoś chętny to proszę się zapisywać bo tylko do 5 lipca czekam później już będzie za późno na organizację...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.03.2014 21:56
Posty: 78
Miejscowość: Skępe
Imię: Krzysztof
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 27.06.2014 13:51 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
Wszystko fajnie , tylko cena niezła. Gdyby nie taka kasa już dawno byłoby min 30 osób. A tak apropo za co tyle kasy trzeba zapłacić , może ktoś wie ???

_________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

>> Tam gdzie kończy się asfalt , tam zaczyna się przygoda ... <<


 
Profil

Rejestracja: 27.06.2014 13:10
Posty: 17
Imię: Janusz
PostWysłany: 27.06.2014 14:08 
Re: Wschód - Zachód ?!!!
ja wiem :)

policz koszty paliwa na ułożenie trasy po roadbooku, sprawdzenie jej, koszty wyjazdu na trasę przy układaniu... myslisz że zrobisz taka trasę w dwa czy trzy dni?? policz koszty wyjazdu na imprezę i przejazdy, policz koszty wynajecia tropicieli, opłacenia sędziów na trasie plus ich paliwo, policz koszty wynajmu pomieszczeń bądź namiotów na serwis, posiłek, policz koszty posiłków, policz koszty zgody na przejazd w niektórych rejonach, obsługę stref serwisowych, wydruki, roadbooki, koszulki, inne gadzety...coś jeszcze?

nie wspomnę już o godzinach spędzonych przy mapach, godzinach na rozmowach telefonicznych i uzgodnieniach różnego typu...


Ostatnio zmieniony przez tanq 27.06.2014 14:08, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.