Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:49

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.07.2014 17:14
Posty: 80
Miejscowość: RST
Imię: Popi
Quad: Pralka SP 850 XP
Poprzednie quady: motorynka :)
PostWysłany: 29.03.2015 17:30 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Biała pralka już wróciła i nawet się wymyła :D

Chciałbym podziękować za fajną imprezę a w szczególności Norbertowi za pokazanie tego co drzemie w lasach Stężnicy :brawo1:

Gdyby nie ten deszcz to pewnie byłoby średnio a tak utaplaliśmy się na maxa.

pzdr i czekam na fotki.

_________________
Lepiej mieć brzuch z piwa niż garba z roboty :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2012 20:18
Posty: 36
Miejscowość: Bieszczady
Quad: XP 850
PostWysłany: 29.03.2015 19:23 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Fotki niedługo. :cool:

_________________
__ó=o-__ Hope new goals will change into new achievments...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 29.03.2015 22:52 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Uffff ciasto nam się zrobiło w sobotę eleganckie. Dzięki wszystkim za jak zwykle bezpieczną zabawę w terenie , nowe przyjaźnie i imprezę w transicie :bojesie: .
VASPER zwijaj się szybko z fotkami i relacją bo jeszcze Cię ktoś wyprzedzi :kotek:

-- dodano 29.03.2015 22:52 --

Uffff ciasto nam się zrobiło w sobotę eleganckie. Dzięki wszystkim za jak zwykle bezpieczną zabawę w terenie , nowe przyjaźnie i imprezę w transicie :bojesie: .
VASPER zwijaj się szybko z fotkami i relacją bo jeszcze Cię ktoś wyprzedzi :kotek:


Ostatnio zmieniony przez DZIKI - husky, 29.03.2015 22:52, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.09.2013 07:07
Posty: 176
Miejscowość: Rymanów
Imię: Marcin
Quad: Polaris XP 1000
Poprzednie quady: Polaris XP 850, Kawasaki Brute Force 750
PostWysłany: 30.03.2015 09:58 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Wielkie dzięki Organizatorom za zaje fajną imprezę. Ci co nie byli niech żałują. Pogoda idealna, towarzystwo super :pijoki: , no i to bieszczadzkie błoto :okok:


Załączniki:
WP_20150329_001a.jpg
WP_20150329_001a.jpg [ 274.72 KiB | Obejrzany 8328 razy ]
 
Profil WWW
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 30.03.2015 10:09 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie i współorganizatorom za współprace :brawo1:
Nie mnie oceniać, ale uważam że mimo deszczyku i mega błotka bawiliśmy się zacnie :D

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2012 20:18
Posty: 36
Miejscowość: Bieszczady
Quad: XP 850
PostWysłany: 30.03.2015 20:35 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Proszę... link ze zdjęciami.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.530317737110841.1073741831.518835621592386&type=1

Muszę na łamach tego forum przyznać jedną rzecz. Podkreślałem to, że jadę się uczyć pracować jako 'foto' w trudnym terenie. Wyjazd po 12.oo w teren i trudne warunki pogodowe sprawiły, że niestety zdjęć jest trochę za mało i biję się za to w pierś! Jednak lekcja jest i gwarantuję ze swojej strony logistyczną poprawę. Kilka lat fotografowałem RSMP i nigdy nie miałem problemów z osiągnięciem własnych zamiarów, Jednak quady jak się okazuje, to wyższa półka reportażu.

Tak czy inaczej.. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę, asekurację terenową i do zobaczenia w przyszłości.

Bartek

_________________
__ó=o-__ Hope new goals will change into new achievments...


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 02.04.2015 22:11 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
No i kolejny sezon otwarty w takich warunkach jak powinno się to robić, bo nawet pogoda się przygotowała i przez kilka godzin padał deszczyk non stop :-)
Było idealnie jak na trening i nawet nasze założenia dydaktyczne też się udało po części zrealizować, a Bieszczadzka Grupa GOPR dała nam wszystkim świetny wykład z ćwiczeniami o tym jak postępować w sytuacjach kiedy nasz partner ma kontuzję na trasie i patenty jakie pokazywali są świetnym uzupełnieniem apteczki podstawowej.
Mamy nadzieję na dalszą współpracę z tak świetnymi fachowcami przynajmniej tam gdzie są tereny górskie.

Dziękujemy za wspólną zabawę w błotku wszystkim uczestnikom.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 03.04.2015 10:06 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Mam dziś kiepski nastrój więc pewnie będę marudny.
Wiadomo, że osobiście nie lubię błota choć rozumiem, że dla większości to frajda.
Naprawdę tylko nie rozumiem dlaczego jechać przez pół Polski w góry, żeby się ubabrać w błocie?
Znam Bieszczady i wiem, że błoto/młaka to nieodzowny element, ale dołków z wodą i błotem chyba
na siłę szukać nie trzeba koniecznie?

Mam żałować decyzji o udziale w PMP? :zalamka:

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 03.04.2015 10:17 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Waldo napisał(a):
Mam dziś kiepski nastrój więc pewnie będę marudny.
Wiadomo, że osobiście nie lubię błota choć rozumiem, że dla większości to frajda.
Naprawdę tylko nie rozumiem dlaczego jechać przez pół Polski w góry, żeby się ubabrać w błocie?
Znam Bieszczady i wiem, że błoto/młaka to nieodzowny element, ale dołków z wodą i błotem chyba
na siłę szukać nie trzeba koniecznie?

Mam żałować decyzji o udziale w PMP? :zalamka:


Uczestnicy jadąc przez pół Polski w większości nie przyjechali aby ubabrać się w błocie ponieważ pogoda jaka nastąpiła w Sobotę była dla nas zaskoczeniem.
w piątek było tak sucho że łopaty byś nie wbił w ziemię.
Bieszczady to nie tylko błoto ale też, co najbardziej lubię to móc pośmigać w technicznym terenie trenując podjazdy, zjazdy, trawersy i to chcieliśmy pokazać naszym uczestnikom i naprawdę większość po przejechaniu nie zdawała sobie sprawy jak głęboko można się wpuścić w teren Stężnicy i odkryć nowe ścieżki :-)

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.07.2014 17:14
Posty: 80
Miejscowość: RST
Imię: Popi
Quad: Pralka SP 850 XP
Poprzednie quady: motorynka :)
PostWysłany: 03.04.2015 12:09 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Mikuś napisał(a):
pośmigać w technicznym terenie trenując podjazdy, zjazdy, trawersy i to chcieliśmy pokazać naszym uczestnikom



I tutaj przyznam rację Mikusiowi ponieważ faktycznie tak było. Z tego co się zorientowałem to było nas kilku, czytaj mało doświadczonych riderów, którzy naprawdę czerpali wiedzę jak poruszać się bezpiecznie po takim terenie. Przy okazji bawiliśmy się świetnie a błoto w tym pomagało.

Wg. mnie dla wprawionych riderów mogła to być dobra okazja pośmigać w ciekawym terenie, bez zastanawiania się czy wjechałem komuś na pole, czy do LP i pewnie fajny czas spędzony w gronie kolegów.

_________________
Lepiej mieć brzuch z piwa niż garba z roboty :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.09.2013 07:07
Posty: 176
Miejscowość: Rymanów
Imię: Marcin
Quad: Polaris XP 1000
Poprzednie quady: Polaris XP 850, Kawasaki Brute Force 750
PostWysłany: 03.04.2015 14:09 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Jazda, jazdą choć muszę przyznać, że dzięki naszym Instruktorom było naprawdę zajebiście. Tereny Natura Park są przepiękne i można jak Popi napisał legalnie się wyjeździć.
Dzięki imprezie można było podszkolić się z obsługi GPSa, udzielania pierwszej pomocy (rewelacyjne szkolenie chłopaków z GOPRu) i przede wszystkim spotkać się ze znajomymi z prawie całej Polski :pijoki:
Ja osobiście polecam i na pewno będę gościł na Zakończeniu Sezonu organizowanym przez Dzikiego i Mikusia.

Na szybko zlepiony filmik z niedzieli, szaleństw nie ma bo organizmy były trochę wyczerpane (oczywiście po szkoleniu :D )



 
Profil WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 03.04.2015 17:03 
Re: OTWARCIE SEZONU ATV Bieszczady 2015. – 27-29 marca 2015
Waldo napisał(a):
Mam dziś kiepski nastrój więc pewnie będę marudny.
Wiadomo, że osobiście nie lubię błota choć rozumiem, że dla większości to frajda.
Naprawdę tylko nie rozumiem dlaczego jechać przez pół Polski w góry, żeby się ubabrać w błocie?
Znam Bieszczady i wiem, że błoto/młaka to nieodzowny element, ale dołków z wodą i błotem chyba
na siłę szukać nie trzeba koniecznie?

Mam żałować decyzji o udziale w PMP? :zalamka:


Nie ma co się stresować, pomimo kilkunastu godzin deszczu moje PitBulle prowadziły quada pomiędzy koleinami więc nie trzeba się kąpać jak się nie ma ochoty. Sam przyznasz, że na "sucho" to każdy podjazd z marszu, ale jak zaczyna się ślizgać to już sztuką jest tak zaplanować ślad, żeby ominąć drzewa i do celu dotrzeć :-)
Norbi to nawet trenował technikę jazdy na tyłku do quada, bo nim mu lepiej wychodziło niż na nogach hihi


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.