Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Mr Quad Trophy 2004 - Trzcianiec
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 01:01

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Mr Quad Trophy 2004 - Trzcianiec 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2004 18:55
Posty: 24
Miejscowość: Olkusz i okolice
Quad: własna budowa i Yamaha Gryzzly 660 (od2005) z całym kitem
PostWysłany: 07.11.2004 21:30 
Mr Quad Trophy 2004 - Trzcianiec
może wszystkiego nie czytam, achodzi mi o imprezę w Trzciańcu
Mr.quad pisał na forum, że będą ciekawostki wystawiennicze.
Proszę o więcej informacji, od osób w temacie, którego dnia i czy osoby poza uczestnictwem będą miały możliwość nacieszyć oko takimi cackami. Jestem skłonny się wybrać na dłuższy weekend :?:

_________________
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 07.11.2004 22:21 
Właśnie, pytanie co do piątku, czy można się przyłączyć tylko na jeden dzień? Na zabawe na poligonie?

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 08.11.2004 17:46 
UUUU a miało być tak pięknie :/ szkoda, że wycofali pozwolenie.

Cytuj:
Z przykrością informujemy, że Dyrekcja Lasów Państwowych dziś cofnęła wydaną wcześniej zgodę na organizację imprezy \"Mr Quad Trophy 2004\", która miała się odbyć w dniach 11-14.11.2004.
Przepraszamy wszystkich, którzy na tę imprezę się wybierali. Coraz więcej terenów jest dla nas zamkniętych. Pomimo naszych wysiłków organizacja imprez przeprawowych coraz częściej staje się niemożliwa. Z poważaniem / Jacek Bujański i Piotr Bernabiuk


_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2004 18:55
Posty: 24
Miejscowość: Olkusz i okolice
Quad: własna budowa i Yamaha Gryzzly 660 (od2005) z całym kitem
PostWysłany: 08.11.2004 19:24 
aduko, przypadkiem kitu nie wciskasz z tym odwolaniem :(
lepiej nie denerwować lwa :)

_________________
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 08.11.2004 20:29 
Nie wciska ... jeżeli to zrobili dzisiaj , to ja bym się domagał odszkodowania i zwrotu poniesionych kosztów.... Niedługo zostanie nam jeżdżenie po Rumunii... Na kieleckim stoku narciarskim w ubiegłym roku zabił się narciarz. Bo stok jest bardzo stromy i bardzo wąski , wjechał w drzewo. Lasy od kilku lat nie zgadzają się na wycięcie kilku drzew celem poszerzenia stoku. Lesnicy to chory gatunek , niby mają chronić przyrodę , uparli się na kilka drzew , a przecinka którą robili w tym samym lesie spowodowała takie zniszczenia jakby przeszedł huragan.


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 08.11.2004 21:23 
mr.quad trophy
I to jest nasza szara rzeczywistość.Oby inne zielone ludziki nie wzięły przykładu z podkarpackiej dyrekcji lasów państwowych.Zielono mi ,coś mi się zdaje ze z lesnikami to zabawa się dopiero zacznie.ludzi jeżdżących przybywa,a gajowy marucha z pod oka tylko łypie.


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 08.11.2004 21:41 
Tylko wypatrywać jak sidła zakładać będą i łowić czterokołową brać...psubraty


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 08.11.2004 21:48 
ojjj nie przeginajcie zabraniaja bo się boja ze im gałazkim w lasach polamiemy ale i tak nas nie wykurza bo my wjedziemy wszedzie i się nie dam ( no chyba ze będzie ogrodzone ) a zreszta lesniczy gajowy to też czlowiek (podobno) :lol:

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 08.11.2004 22:34 
No w bieszczadach nie tylko leśnicy :)

Niezapominajmy o Straży Granicznej, prawa mają takie same jak policja :) A za jazde w lesie bez pozwolenia to mandaty ponad 200 zł :)

Może nie wiem tego z doświadczenia ale z obozu szkoleniowego do Straży Granicznej :)

A sama straż graniczna posiada 17 Hond TRX? Jakoś tak, wiem że dla każdej strażnicy bieszczadzkiej jest po jednej a jest ich około 17 :)

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 08.11.2004 22:40 
A może z wroga zrobić przyjaciela...pogadać poukładać się.W moich stronach po plaży nad jeziorem kategorycznie jeżdzić nie wolno, a jednak wystarczyło nie dodawać gazu z wyprostowanym środkowym palcem, tylko grzecznie porozmawiać, taktyka podobna jak przy konwersacji z policjantem(rzadko dostaję mandaty przy ewidętnych wykroczeniach).Trzeba być miłym, roztoczyć urok...na razie działa bardzo skutecznie. Co wy na to?


 
Profil Facebook

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 08.11.2004 22:53 
mr quad
ok to jest metoda ale wkurza mnie to ze trzeba udawac płaszczyc się a nie może być mornalnie poważny człowiek robi impreze zaprasza ludzi,wystepuje o pozwolenie iotrzymuje go a potem ni ztego ni zowego nie bo nie.nie lubie całego tego ważniactwa policjantów lesniczych strazy granicznej .pokazujacych kto tu panem a kto petentem


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 09.11.2004 09:43 
Masz rację Art ...to co opisywałem to zupełnie inna sprawa.Nie umawiałem się z nikim ,nie załatwiałem pozwoleń. W przypadku nie dotrzymania oficjalnej umowy odzytał bym to w sposób jednoznaczny.Może poprostu chcieli przytulic coś na boku? Trudno czasem zapomnieć w jakim kraju żyjemy...


 
Profil Facebook
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 09.11.2004 14:02 
Odwołanie imprezy w Trzciańcu.
Z wielkim żalem musieliśmy odwołać imprezę, w organizację której zaangażowało się wiele osób. Został przygotowany program prezentacji i pokazów sprzętu off-road ( amfibia, poduszkowiec, samochody terenowe Nissan) i najnowszych quadów (Suzuki, Arctic Cat). O wycofaniu zgody dowiedzieliśmy się wczoraj po południu. Nie otrzymaliśmy dokładych wyjaśnień dlaczego zgoda została cofnięta. Odpowiedź była enigmatyczna: "względy ekologiczne". A sprawę uznano za zakończoną.
Przepraszamy wszystkich, którzy już zaplanowali przyjazd i poczynili przygotowania.
Jacek Bujański i Piotr Bernabiuk


 
Profil

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 09.11.2004 22:36 
mr.quad trophy
Pewnie jakies stowarzyszenie ekologów,które protestuje przeciw wszystkiemu,a samo zap.......samochodami na owe protesty.Wiekoszość miała się dziać na poligonie,który armia dotatetcznie zjezdziła i to tym p..... nie przeszkadza


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 09.11.2004 22:45 
Art spoko spoko widac taki nasz los wiem ze się wkurzyles (a kto nie) ale jest tak a nie inaczej :płacz: może z biegiem czasu i wzrostem popularnosci to się zmieni ale trochę w to nie wierze...

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.