Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Impreza turystyczna Krynica Zdrój (pasmo Jaworzyny)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:57

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Impreza turystyczna Krynica Zdrój (pasmo Jaworzyny) 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 06.12.2004 19:26 
Krynica
POJECHAŁEM, ZOBACZYŁEM, PODDAŁEM SIĘ (siłom natury).
Tak najkrócej mogę opisać dzisiejsze sprawdzenie trasy w Krynicy razem z GOPR-em po huraganie. Wcześniejsze sygnały z GOPR-u nie były dobre jednak ja jako prawdziwy Tomasz (niewierny) sam musiałem to sprawdzić, dopingowany zresztą przez panią Dorotę. Korzystając z grzeczności Naczelnika Krynickiej Grupy GOPR wyruszyliśmy na trasę dzisiaj przed południem. Pojechaliśmy w cztery quady: trzy z GOPR-u i ja. Najpierw były pojedyncze przewrócone drzewa więc jakoś ich omijaliśmy. Ponieważ są to góry więc każdy objazd trwał dosyć długo (stromizny i 30 cm śniegu nie licząc miejsc nawianych gdzie jest go dużo więcej). Ale to było tylko na samym początku właściwie to jeszcze w Krynicy. Potem jednak zaczęło być gorzej, coraz więcej przewróconych i połamanych drzew w jednym miejscu a nawet całe połacie lasu leżące na ziemi (nawet po kilka arów) więc o objazdach nie mogło być mowy. W takiej sytuacji niestety musieliśmy się wycofać . W ciągu 3 godzin przejechaliśmy 5 km z trasy 70-cio kilometrowej planowanej na sobotę.
Z informacji uzyskanych w Nadleśnictwie po powrocie wynika że to co widzieliśmy, jest dopiero namiastka tego co wichura wyrządziła w wyższych partiach. Nie mogłem natomiast podać tych wszystkich informacji wcześniej gdyż Nadleśnictwo dopiero teraz szacuje straty - mogą dostać się w lasy tylko pieszo.
Spróbuję umieścić dzisiaj w galerii "aduko" kilka zdjęć z przejazdu.
Proszę o wypowiadanie się co zrobić z sobotnią imprezą - według mnie nie ma możliwości na jazdę.
Pozdrawiam
Tomek


 
Profil

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 06.12.2004 20:00 
Krynica
Tomek

Nie rób nam tego, nie odwołuj!!!!!!!!!!!.Ja biorę piłę spalinową pomożemy leśnikom przetrzeć szlaki.

Zbyszek


 
Profil

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 06.12.2004 20:42 
Krynica
Zbyszku, ja nie odwołuję. To natura odwołała. Cięcie drzew natomiast, nie wchodzi w grę gdyż po pierwsze jest to teren parku krajobrazowego a po drugie robiąc przecinkę zniszczyłbyś drzewa które nadleśnictwo chce wykorzystać w całości (oczywiście te nie połamane). Z tego też powodu nie chcą słyszeć nawet o zrobieniu przecinki dla GOPR-u dla ewentualnych akcji ratowniczych. Nie wspomnę już o czasie jaki zajęłaby operacja robienia przecinki. Leśnicy szacują że usunięcie wiatrołomów potrwa minimum 3 miesiące przy sprzyjającej pogodzie.
No i jeszcze jedna ważna sprawa. Wydanie zgody uwarunkowane było trzymaniem się w czasie całego przejazdu wyznaczonej trasy to znaczy szlaków turystycznych, więc o objazdach - nawet tych możliwych - nie może być mowy.
Wierz mi że też jestem załamany. Już miałem plany na następną imprezę w Beskidzie Sądeckim i ochota mi odeszła.
Pozdrawiam
Tomek


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 06.12.2004 20:46 
Jakiś pech , najpierw siły w zielonych mundurach załatwiły MrQuad Trophy , teraz siły natury utrudniają nastepną imprezę... A tak chciałem wpaść choć popatrzeć bo 4x4 nie mam :(


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 06.12.2004 20:53 
Smutną nowine przywiał wiatr... :(

No szkoda. Te powalone drzewa? One tak na większej dlugości szlaku i bllisko siebie? Bo przecież można zabrać jakieś trapy i ukladać i przejeżdżać po nich, po jednym na quada i na zmiane.
No ale niestety tylko zalożenia bo nie wiem jak wygląda trasa.

Czekam (y) Tomku na zdjęcia, może one coś rozjaśnią sytuacje.

Chociaż jak tak grupa 10 quadów to może dała by rade :D

Do soboty dużo czasu :) A nóż nastąpi nagłe ocieplenie :D

A można zacząć impreze od innego miejsca? Niekoniecznie od Stacji Czarny Potok? Np. Słotwiny?

Ehh

Jeszcze raz szkoda....

Polska południowa niesłuży ATV :) może matka natura boi się nas? Hmm.... :oczy:

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 22.07.2004 08:01
Posty: 112
Miejscowość: Mysłowice
Quad: Suzuki LT-A700 KING QUAD
PostWysłany: 06.12.2004 21:07 
A, czy jest szansa by zmienić trasę, nawet ją skrócić? Ja słabo znam okolice Krynicy więc proszę o Wasze opinie.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 06.12.2004 21:17 
Krynica
Już pisałem do Zbyszka że o objazdach - nawet tych technicznie możliwych - nie może być mowy gdyż powodowałyby one niszczenie małych drzewek a co za tym idzie poważne konsekwencje dla organizatora. Trapy też niewiele by się zdały bo nie każde powalone drzewo leży bezpośrednio na ziemi i w niektórych przypadkach quada trzeba byłoby podnosić na wysokość kilku metrów a to chyba nie jest proste.
Tomek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 06.12.2004 21:18 
Zdjęcia już są http://www.atv.win.pl, ehh trasa piękna...ale te drzewa :/


:? :zły: :( :zły: :( :zły: :?

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 06.12.2004 21:33 
Krynica
Podaję link do galerii "aduko" gdzie są zdjęcia z dzisiejszego przejazdu w Krynicy. http://www.atv.cp.win.pl/gal/thumbnails.php?album=39
Proszę zwrócić uwagę że na niektórych zdjęciach (zwłaszcza końcowych) połamane drzewa są całe pod śniegiem i wystają tylko pojedyncze gałęzie więc na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że możnaby jakoś przejechać.
Tomek


 
Profil

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 06.12.2004 23:48 
Krynica
To może wycieczka niespodzianka w Beskid Wyspowy
www.krupowa.gory.pl Śnieg 45 cm temp -2 widoczność 10 km i co najważniejsze szlaki przetarte skuterem śnieznym i wiem ze słyszenia ze przyjazna i miła atmosfera.To na pewno nie to co Krynica i góralska kapela ale lepszy rydz niż nic.
Jutro dzwonię a w piątek jadę kto się przyłączy?

Zbyszek


 
Profil
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 07.12.2004 09:23 
Krynica
Pytanko do organizatora . Kiedy będzie ostateczna decyzja czy impreza się odbędzie ?

Pozdrawiam Andrzej


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 07.12.2004 10:53 
Organizacja imprezy w Krynicy naznaczona była ryzykiem. To przecież góry zimą... Zastrzegaliśmy, że jeżeli spadnie zbyt duża ilość śniegu to nie będziemy mogli wyjechać w trasę. Jednak tak trudnych warunków przyrodniczych nie spodziewał się ani GOPR ani my. Z relacji Pana Tomka oraz Naczelnika Krynickiej Grupy GOPR wynika, że trasa jest nieprzejazdna dla quadów więc impreza nie może się odbyć.
Trudno nam będzie podjąć się realizacji takiego przedsięwzięcia jeszcze raz, bo nie szybko zdarzy się znów taka życzliwość ze strony współorganizatorów. Dziękuję Panu Tomkowi, który w organizację imprezy włożył tyle czasu i zaangażowania. Bardzo mi przykro, że muszę rozczarować blisko 30 osób, które zgłosiły się do udziału w wyprawie. Szkoda, że nie spotkamy się na biesiadzie i nie zagra nam łemkowska kapela...A przynajmniej nie tym razem.

Pozdrawiam
Dorota
ATV Polska


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 17.11.2003 20:42
Posty: 30
Miejscowość: Ruda Śl.
Quad: grizzli 660
PostWysłany: 07.12.2004 17:30 
wycieczka niespodzianka
Do Zbyszka
Cześć Zbyszku spotkaliśmy się na ostatnim zlocie w Sielpi, jesteśmy chętni na wypad w beskid tylko czy można tam jeżdzić na quadach?


 
Profil
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 07.12.2004 18:25 
Do Zbyszka i sztyc'a
Ja też jestem chetny na Beskid. Proponuje się zdzwonic i umowic dokladnie. Chetnie rozpoczne spotkanie od piatku. Czekam na info zwrotne.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 22.07.2004 08:01
Posty: 112
Miejscowość: Mysłowice
Quad: Suzuki LT-A700 KING QUAD
PostWysłany: 07.12.2004 18:38 
No, to jest nas czterech. Tylko podstawowa sprawa, czy nas nikt z tamtąd nie przepędzi jak będziemy buszować na quadach?


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.