Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zlot Zimowy w Górach Świętokrzyskich 19-20 lutego 2005 r.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 17:39

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Zlot Zimowy w Górach Świętokrzyskich 19-20 lutego 2005 r. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 02.02.2005 19:32 
Zlot Zimowy w Górach Świętokrzyskich 19-20 lutego 2005 r.
Czy ktoś się wybiera w Kieleckie na Zlot Zimowy w Górach Świętokrzyskich 19-20 lutego 2005 r do Borkowa ?

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 02.02.2005 19:46 
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam :). A poważnie , to zalezy czy będzie naprawiony drugi quad (prawdopodobnie tak) i od tego czy będzie parę quadów , bo oba mam 2K a w tej chwili mamy tu sporo śniegu , boję się , że bez pomocy nie damy rady choć trasy nie znam... No i jak nie będzie jakiejś ekstremalnej pogody , Ci w samochodach terenowych mają ciepło i marzną tylko jak trzeba się z błota wykopać a to impreza przygotowana głównie dla nich , choć w każdej imprezie klubu są jakieś quady , więc pewnie nie będzie źle. No ale pogoda potrafi płatać różne figle...


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 05.02.2005 23:06 
No więc po dzisiejszej jeździe mogę powiedzieć , że wybieranie się na tę imprezę quadem 2K raczej nie ma sensu. Poza już ubite dróżki ani mój TRX ani Warrior nie był w stanie wjechać dalej niż 3-4 metry. Pozawieszały się natychmiast na śniegu radośnie buksując kołami :) No chyba że trasa będzie przetarta ....


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 05.02.2005 23:37 
I słusznie bo ani warior , ani TRX się w teren nie nadają tylko na tor


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 05.02.2005 23:57 
2can napisał(a):
I słusznie bo ani warior , ani TRX się w teren nie nadają tylko na tor


Tak jak każdy 2K może z małymi wyjątkami. I kto to mówi? Często tak zmieniasz zdanie? Poza tym to co piszesz nie jest prawdą , jest teren i teren.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.02.2005 00:27 
Patrz mój post z podsumowania ... Trasę , którą na rajdzie pokonały tylko 2 quady 4x4 i to bez zdobycia wszystkich punktów przejechaliśmy dzisiaj w niecałe 3 godziny ze zdobyciem "niedostępnej 7" i zdjęciem pieczątek . Czyli się da mimo śniegu , lodu , temperatury -7 , itp... lubię być czasem przekorny


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 06.02.2005 00:43 
No cóż , nie wszyscy rodzą się wybitni ... (ja akurat lubię czasem być złośliwy )...
Ale to o czym piszesz to co innego , jeżeli jest pół metra śniegu czyli kilka centymetrów powyżej quadowego podwozia to nie wmówisz mnie ani nikomu , że się da , bo się nie da jeśli ma się napęd na jedną oś. Najpierw spróbowałem wjechać na swój tor , z rozpędu udało mi się na 5 metrów. Jakakolwiek próba wjazdu poza ubitą trasę konczyła się na 2-3 metrach i wyciąganiu sprzętów. Kielce to już nie centrum kraju tylko południe , tutaj są troszkę inne warunki w zimie , u was zwykle nie ma nawet połowy śniegu co tutaj.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 06.02.2005 08:50 
Czytając wiele twoich postów 2can na temat niewielkich rórznic między 2k i 4k wystarczyło by abyś kupił sobie sprzęt 4k z górnej półki +dobre gumy , zaczął codziennie jeżdzić i subtelne różnice same się objawią daj sobie też czas na zdobycie nowych nawyków i techniki bo to inna bajeczka jest. Zakładam że Kawa jest lepsza od Raptora do przepraw(automat+moc+x) sam nieżle ptrafię się przedzierać moim 2k(głeboka woda,krzaki,strome podjazdy) ale nie da się tego niestety porównać w wielu sytuacjach najczęściej w dziewiczym zarośniętym i zaśnieżonym terenie.Pozdrawiam

_________________
DRAPER & GROUND FIGHTER


WWW.FORCABRAVA.PL


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.02.2005 12:23 
Jak jest pół metra , to przepraszam , bo to jest od metra i jest faktycznie nie do przedarcia.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 06.02.2005 16:46 
Nie bardzo rozumiem, napiszesz dłuższe zdanie :? :?: Dzięki.


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.02.2005 20:07 
Po przeczytaniu ostatniej odpowiedzi zmieniłeś fotkę? Masz na niej taką zdziwioną minę ? Odpowiadałem Krz , że ma rację że trudno przedrzeć się przez wysoki śnieg na sportowym gadzie. Synonim wyrazu "dużo" to "od metra" użyłem takiej gry słówek podobnie jak "gra słówek" i "sra półgłówek" albo "picie w Szczawnicy " i "szczanie w piwnicy" przepraszam za użycie niecenzuralnych słów , ale to po to by zobrazować sens .
Wracając do tematu KTO SIĘ WYBIERA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE?


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 07.02.2005 16:50 
Nikt się nie wybiera!!!!
Tak przekonująco opisywałeś jaki jesteś dobry więc teraz wszyscy się boją i nikt się nie chce z Tobą zmierzyć.

Pozdrawiam

Zbyszek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 07.02.2005 19:17 
To tym bardziej skoro ze mnie taki Stefek Burczymucha powinien ktoś z prawdziwych riderów przyjechać i pokazać jak się jeździ , a potem opowiedzieć o tym wszystkim na forum jaka to popierdółka z tego Krzyśka.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 08.02.2005 15:06 
2can napisał(a):
...powinien ktoś z prawdziwych riderów przyjechać i pokazać jak się jeździ , a potem opowiedzieć o tym wszystkim na forum jaka to popierdółka z tego Krzyśka.

Oj widzę, że jesteś 2can stworzony do rywalizacji :)

Mi się wydaje, że taki zlot to ma być spotkanie miłośników quadów / samochodów terenowych + wzajemna współpraca i pomoc
Ale nie taka jak pisał Zbyszek w podsumowaniu imprezy koło Płocka.
Zbyszek napisał(a):
....i stało się to co dokładnie ilustruje jedna z fotografii: na quadzie w środku rzeki pozuje do zdjęcia młody rider na brzegu najmłodszy uczestnik ale stary wiarus przeprawowy Kuba podkobuje łopatą zmarznięty brzeg a ja wyciagam go wyciągarką . W tym miejscu wyciągaliśmy 3 pojazdy i jechały one dalej zdobywać pieczątki i szukać punktów na trasie a my zostawaliśmy zbierać sprzęt zwijając i nawijając liny i ruszaliśmy do następnej przeszkody gdzie czekała nas kolejna praca. za którą ani razu nie usłyszałem słowa dziękuję.
...

Na zlocie nie chodzi o pokazywanie kto jest "masterem" a kto "popierdółką" (i później opowiadanie, wyśmiewanie na forum) ...
No ale cóż ... właśnie dlatego świat jest piękny, bo jest tak różnorodny, nie wszystkim podoba się to samo i każdy może mieć różne poglądy.

Pozdrawiam

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.