Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MOTOR BIKE SHOW POLAND 2005
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 23:15

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
MOTOR BIKE SHOW POLAND 2005 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 25.02.2005 15:32 
MOTOR BIKE SHOW POLAND 2005
Planuje wybrać się na tą wystawe i mam pytanie. Wiecie może czy bedą tam może wystawiane ATV ?? Czy może stowarzyszenie też będzie miało swoje stanowisko :? Z chęcią pooglądam sobie motorki ale byłbym mile zaskoczony gdyby znalazło się tam parę quadów :D

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 25.02.2005 16:55 
Targi motocyklowe
Zapewne jak co roku wszystkie marki motocyklowe majace w swojej ofercie quady pokażą cała swoją ofertę. Czyli japońska czwórka pojawi się na pewno. Pozostałe marki z Tajwanu, Chin też pewnie się zaprezentują.


 
Profil

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 25.02.2005 21:06 
A gdzie i kiedy będzie ten show

Zbyszek


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 25.02.2005 21:22 
WARSZAWA: 11 - 13 MARCA 2005
ZABRZE: 15 - 17 KWIETNIA 2005
GDAŃSK: 13 - 15 MAJA 2005

W Wawie w hali AWF , bodajże ulica Marymoncka.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 25.02.2005 23:13 
i kto się wybiera? Bo mnie zipppo naklania więc chyba pojade :)

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 11.03.2005 22:53 
witam
oto relacja pod kątem ATV-stoisko Yamahy zatrzymane w czasie na raptorze,Honda w ogóle zapomniala o TRX'ie,nie pamietam jak w suzuki-ale tam przynajmniej bylo żólto,więc trochę sprzętów stalo,brawa dla polarisa-największe stoisko z quadami i ladne dziewczyny....Natomiast najfajniejszy quad na wystawie to gas gas...ale nie podają mocy,pojemności itd.Generalnie więcej 4k można tam zobaczyć,ale o rinconie można zapomnieć albo mi uciekl gdzieś,Kawasaki jakby wcale nie produkowalo quadów(może się wstydzą)
Multum produktów z chin ,tajwanu,korei itd,od Kymco po naprawde egzotyczne nazwy.Na stoisku bol"d"oru można zobaczyć na Tritonie świetne kola szosowe z mięciutkimi oponami i pewnie w rozsądnej cenie.
Oczywiście motocykle,skutery i ubiór w pelnym asortymencie.
Wjazd na teren awf'u 10 pln plus normalny bilet 18 zeta.Ocene oplacalności zostawiam Wam,pozdr.
Pochwal mnie Marta za relacje ;-)

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 12.03.2005 22:34 
Ja tam też byłem i dużo maszynek zobaczyłem, a nawet pare fotek porobiłem ;) No ale teraz moja relacja. Targi były spox ale najbardziej mnie zawiodła Honda ani jednego atv :( za to pokazali fajne crosy i enduro. Jeśli chodzi o ATV na wystawie to tak Yamaha pokazała pare modeli ale zdziwiło mnie że nie było ani banshee ani YFZ nawet blasterka nie dali, ale w zamian dostaliśmy Raptora 660 LE i Kodiaka w ładnych kolorach :D Suza wystawiła 2 quady: eigera, king quada oraz ltz 400. Zgadzam się natomiast w zupełności z Tobą Opal że Polaris zaszalał z quadami na tej wystawie. Było sporo modeli a hostessy były... ładne ;) I właśnie kawa nic nie pokazała tylko ścigacze aa no i motor do hill climbu to było niezłe z butlą nos :szok: Dla mni off course najlepszym quadem na wystawie był Gas Gas świetny pojazd (pisało że ma 449 cm3). Więc na koniec powiem że warto było się tłuc te 300 kilosów żeby zpbaczyć tak ładniutkie maszynki. Aha albo mi się zdawało albo widziałem fotografa z ATV polska ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 12.03.2005 23:07 
Trochę danych GasGasa , okrzykniętego przez Was najładniejszym quadem targów . Nie jeździłem na atv gasgas , jeździłem na motocyklach , są super wyposażone seryjnie w dodatki z najwyższej półki , wprowadzają mnóstwo innowacji m. innymi wtrysk paliwa , ale niestety są bardzo awaryjne , są to sprzęty produkcji Hiszpańskiej.

SPECIFICATIONS
Model Wild H.P. 450 (Quad) SMRP $8,795
• ENGINE •
Type 449cc liquid cooled single-cylinder four-stroke four overhead valves
Bore & Stroke 95x62.6mm
Fuel Injection Magneti Marelli*
Ignition Integrated into injection system
Starter Electric motor and auxiliary kick-start lever
• DRIVE TRAIN •
Clutch Hydraulic multi-disc
Transmission 6 speed manual
Final Drive O-ring-sealed chain
• CHASSIS / SUSPENSION / BRAKE / WHEELS •
Frame Multi-tubular type built using Acero Cro-Mo, rectangular
Front Suspension Independent double-wishbone arms with Ohlins multi-adjustable shock absorbers
Rear Suspension Aluminum swingarm. Progressive system with Ohlins multi-adjustable shock absorber
Front Brake 180 mm auto-ventilated disc brakes, Brembo* brake pump and Brembo* double-piston caliper
Rear Brake 220 mm auto-ventilated disc brake, Brembo* brake pump and Brimbo* double-piston caliper.
Front Wheels ITP Aluminum 10"x 5.5"
Rear Wheels ITP Aluminum 9"x 8"
Front Tires 21x7x10 Maxxis Tires
Rear Tires 20x11x10 Maxxis Tires
Commands Domino*
Kickstart Lever Forged aluminum
Brake Pedal Forged aluminum
Gear Shifter Forged aluminum
• DIMENSIONS •
Wheelbase 1,280 mm
Width 1,300mm
Fuel Capacity 18 liters
Mass 165 Kg
• SPECIAL STANDARD FEATURES •
Steering Damper (optional)
Chrome Steering Stem, with Vibration Dampers
Pro Design Kill Switch
Detachable Chrome Subframe
Nerf-Bars with extra large Foot Pegs
Complete Aluminum Skid Plate Protection

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 09.05.2004 15:04
Posty: 9
Miejscowość: Brzesko
PostWysłany: 13.03.2005 12:14 
Tutaj możecie zobaczyć jeszcze jego parę fotek,i zobaczyć inne modele gas-gas'a http://www.moto-partner.pl/produkty.php?dzial=4&kat=17 http://www.moto-partner.pl/produkty.php?dzial=4&firma=8 z jego danych technicznych wynika,że jest to chyba najszerszyseryjnie produkowany quad,zobaczcie w szczególności 2t z tej firmy,osiągają niezłe moce z tak małych pojemności


Pozdro


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 05.03.2005 20:22
Posty: 53
Miejscowość: Warszawa
Quad: Extreme300 x 2
PostWysłany: 13.03.2005 18:22 
Moto Bike Show
Witam.Mam pytanko do kogoś kto był na Moto Bike w Warszawie.Spodobał mi się jeden quadzik tylko nie pamiętam jaka to była firma.Wystawiali się w tej samej hali co Honda na prawo od wejścia.Quad był chyba niebieski.


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 13.03.2005 21:44 
A tych co nie mogli być na targach w Warszwie, albo nie wszystkie quady zauważyli, zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z Motor Bike Show 2005.

http://quadzik.pl/page.php?cmd=more&mid ... 222&id=157

Bohun, wydaje mi się że spodobała ci się jakaś Yamaha Raptor 80 lub 350 - może rozpoznasz tego quada na zdjęciach...

Pozdrawiam Grzegorz


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 14.03.2005 09:42 
Witam :)

Dziekuję wszystkim za relację z targów a w szczególności Opałowi za rozpoczęcie akcji ;)

Pozdrawiam Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 17.03.2005 22:03 
Zapraszam do oglądnięcia paru fotek na www.atv.win.pl .

Podziękowania dla zippo22

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 17.03.2005 22:52 
No kilka fotek jest ;) Postaram się jescze zrzucić z telefonu na komputer bo są jescze atv których nie pokazałem w zamieszczonych narazie fotkach ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 19.03.2005 21:13 
http://motocykle.jednoslad.pl/modules.p ... le&sid=151 :P

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.