Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Husky Party 4
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 05.06.2024 01:55

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Husky Party 4 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 10.04.2006 17:47 
:? rozumiem, błoto było dosyć spore i u mnie w 3/4 ostatniego już okrążenia również się zapaliła kontrolka ostrzegawcza apropo chłodzenia... U mnie na chłodnicy tak samo było tyle błota że baajka :diabeł:

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2005 21:15
Posty: 43
Miejscowość: Kraków
Quad: Suzi LT-400F Eiger
PostWysłany: 10.04.2006 20:26 
Ja raczej problemów z chłodzeniem w swoim Quadzie nie miałem, co prawda chłodnica była cała zawalona błotem, ale kontrolka się nie zapaliła, nawet wentylator rzadko się włączał. Jednak miałem 2 dachowania, skutek tego jest taki że mam krzywą kierownicę, uszkodzone przełączniki na kierownicy, powyginane bagażniki oraz sińca na plecach. Ponadto wszystkie plastiki przyjęły kosmiczne kształty, osłony na podwoziu są w stanie destrukcji, przednie koła strasznie zgrzytają, na 4 okrążenia przed końcem straciłem hamulce (na szczęście tylko/aż przednie - hydrauliczne) które o dziwo same się naprawiły po "ochłonięciu" Quada. Po podsumowaniu muszę stwierdzić że było warto, m.in. dlatego że zająłem 2. miejsce.

P.S. Jeśliby ktoś miał jakieś zdjęcia z zawodów, to proszę (w miarę możliwości) o przesłanie moich (numer 79, mocno ubłocone Suzuki z żałosnymi światełkami) na adres: [email protected]

_________________
Gdy siedzisz na Quadzie , nie myśl jak człowiek - myśl jak PlayStation


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 10.04.2006 20:29 
TheBestSkate To Ty mnie chyba wyciągałeś z błota :?: ;) Chciałem Ci za to bardzo podziękować, nie wiem jak bym z tamtąd wyjechał gdyby nie Ty... :D

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2004 16:33
Posty: 15
Miejscowość: Krakow
Quad: Raptor660r
PostWysłany: 10.04.2006 23:00 
Pozdrawiam wszystkich z husky party mam kilka zdjec glownie ze startu (wieksza grupa) sa pod tym linkiem http://www.husky4.jpg.pl/ jak ktoś chce jakies zdjecie w lepszej jakosci to niech napisze do mnie na forum, poza tym na stronie www.quadzik.pl we wtorek ma być galeria 200 zdjec z tej imprezy :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 11.04.2006 06:08 
Małe sprostowanie mowtoi - 402 zdjęcia a nie 200 jak wspomniałeś :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2004 16:33
Posty: 15
Miejscowość: Krakow
Quad: Raptor660r
PostWysłany: 11.04.2006 07:11 
sorry cos mi się pokrecilo ale im wiecej tym lepiej :)


 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 11.04.2006 08:53 
Zapraszamy do Galerii ATV Polska, gdzie prezentujemy zdęcia z imprezy Husky Party


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2004 19:16
Posty: 72
Miejscowość: Kraków
Quad: Polaris Sportsman 800 EFI DeLuxe, Polaris Outlaw 525
PostWysłany: 11.04.2006 10:51 
Chyba najlepiej będzie jak tego posta zatytułuje Wielkie zawody wielki pech. A już moi drodzy zaczęło się od samego rana przed przyjazdem na zawody, dziwnym trafem wszyscy delikatnie zaspali, a wychodząc z domu czarny kot przebiegł mi drogę to pomyślałem sobie, że to wszystko na szczęście – szkoda, że byłem w błędzie. Tuż przed startem w 800 padł układ chłodzenia, mechanik do końca próbował coś zrobić no, ale niestety nie udało się przejechałem jedno okrążenie treningowe i maszyna nie miała już płynu w chłodnicy musiałem z wielkim bólem zrezygnować. Jadąc to okrążenie treningowe spotkałem brata którego pochłonęło błotko zatrzymałem się i rzuciłem się na pomoc, zaraz za mną do błota wskoczyło 2 kumpli, wszystko byłoby ok. gdyby podczas tego wyciągania kumpel nie przeciął sobie ręki tak naprawdę konkretnie, a drugiemu wypadł telefon podczas wskakiwania do błota i od razu tym telefonem ktoś się zaopiekował cały ból polega na tym, że był to dość porządny telefon. No nic, już po wyciągnięciu z błota młodszy brat pognał na trasę ja dobiegłem do maszyny no i zaczęliśmy wszystkich gonić bo spóźniając się na to okrążenie treningowe zostałem poinformowany przez kibiców, że już ruszył główny wyścig, więc jechałem już tak jakby na czas. Pod sam koniec tego okrążenia wyrzuciło mnie troszkę z trasy ledwo co minąłem górkę kamieni i pojechałem dalej niestety mojemu bratu tyle szczęścia nie było dane i rozerwał całą oponę na tych kamieniach. Dwa quady już były uziemione i to spowodowało decyzje o wycofaniu się z wyścigu. Wracając do domu myślałem, że tego pecha na dziś starczy ale znowu się myliłem, w samochodzie rozerwało jakimś dziwnym trafem chłodnice, mechanik powiedział, że nie wie jak, a na ukoronowanie dnia dostałem jeszcze mandat za „wolną” jazdę.

Teraz co do organizacji imprezy, oprócz tego lekkiego opóźnienia nie mam w sumie zastrzeżeń, widać, że organizator się stara bo co roku trasa jest lepiej i ciekawiej przygotowana. Nagrody też już były dość fajne i warto było powalczyć. Cieszę się, że główne miejsca zajęli chłopaki z naszej paczki. Serdecznie gratuluje.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć tak poza tematem, dlaczego tak dużo quadow nie wystartowało nie podsłuchał ktoś z obecnych dlaczego? Mi jeden z przyjezdnych powiedział, że za duże błoto, co o tym sądzicie ?

Do zobaczenia na starcie w następnych zawodach


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 11.04.2006 11:01 
Nie wiem ale nie sądzę że z powodu błota, to prawda błoto było i to niemałe, ale można je było ominąć tak jak robiły to quady 2K i wtedy obeszło by się bez topienia w błocie...

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 27.04.2006 11:15 
Na stronie www.quadzik.pl pojawił się krótki pięcio minutowy filmik z Husky Party IV & Polaris Challenge I

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.