Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - I Runda Pucharu PZM Supermoto Quadów - Biłgoraj
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 05.06.2024 08:10

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
I Runda Pucharu PZM Supermoto Quadów - Biłgoraj 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 13.05.2006 18:43 
I Runda Pucharu PZM Supermoto Quadów - Biłgoraj
Czy te zawody się odbyły? Przejechałem całe miasto i nigdzie jakieś informacji.

Pytam bo byłem dzisiaj tam, powiedzmy przejazdem (na Orlen Trophy się trochę spóźniłem i zobaczyłem tylko 3 wozy jadące do parku maszyn :) ) Przejechałem 300km w jedną stronę z nadzieją na pooglądanie terenówek i nic... to się nazywa wycieczka bez sensu :D

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2006 23:11
Posty: 11
Miejscowość: Biłgoraj
PostWysłany: 13.05.2006 23:17 
zawody się odbyły, pewnie i tutaj za późno się Pan pojawił, impreza zakończyła się po godzinie 16.00;]
fakt faktem,że na mieście nic nie było, żadnych ogłoszeń=/
jeśli chodzi o tą dyspypline to jestem totalnie zielona, do tej pory sędziowałam wyłącznie zawody kartingowe, ale muszę przyznać,że bardzo mi się to podoba:D nawet bardzo,bardzo:D
mam nadzieje, że zawodnikom się podobało i , że jeszcze nie raz zorganizują u mnie Quad Open, już nie mogę się doczekać:D
pozdrawiam wszystkich serdecznie!:)


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 14.05.2006 00:29 
horongiewka jak wnioskuję masz coś wspólnego z organizacją zawodów na swoim terenie oraz z tytułowym supermoto.
Zapraszamy więc do działu Powitalnia i chętnie dowiemy się coś więcej :lol:
A i dziewczyny się ucieszą ze wsparcia na forum ( wsystkie tsy :uśmiech: ) , no, a powaznie to może z pięć :).

horongiewka napisał(a):
tutaj za późno się Pan pojawił,

Aduko to żaden Pan , to zwykły wampir z Nowego Sącza :uśmiech:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 14.05.2006 00:57 
No Krz, jak nie Pan :P hehe no w Biłograju (tutaj zastrzeżenie do ATVpolska [i rajdy 4x4], że był błąd w adresie, bo było Biłogaraj :) ) byłem tam około 15, zjeździlem cały i nic nie było :/ ale co tam :) 600km wycieczki z celem ale nie osiągniętym :)

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2006 23:11
Posty: 11
Miejscowość: Biłgoraj
PostWysłany: 14.05.2006 11:50 
już umieściłam się w Powitalni, starałam się krótko i na temat ;) a co do mojego udziału w imprezie, to wylądowałam w Komisji obliczeń, trochę mało kontaktowa praca jak dla mnie, bo umieszona jakieś 3-4 metry nad ziemią w blaszano-szklanej wieży :( ale na przyszłość postaram się o inne stanowisko :)

a jeśli byłeś (był Pan :P) tam koło 15.00 to nie możliwie,żeby nic się nie działo, chyba, że...trafiłeś (trafił Pan :P ) na przerwę pomiędzy biegami, bo quad napaskudził olejem i pustką wtedy tor świecił ;)
Ta literówka w nazwie to częsty błąd, gdy szybko się piszę na klawiatrze :lol:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 25.11.2004 12:41
Posty: 14
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LEAGER'S KTM 525
PostWysłany: 17.05.2006 16:21 
Ja byłem w Bilgoraju i muszę przyznać, że organizacja była Ok. trochę za stroma skocznia, i te zakręty ...80% zakrętów na torze jest w prawo...ogólnie pozytywne wrażenia. Szkoda, że tak mała frekwęcja...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.