Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - wybiera się ktoś może do bielan kolo ket 3.09.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 21:35

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
wybiera się ktoś może do bielan kolo ket 3.09. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 06.09.2006 14:29 
Dzięki Kokos , a co do klasy 4x4 to niedopisali miejscowi a jest ich paru , i zwycięzcy pierwszych zawodów :( . Mam nadzieje że na trzeciej edycji spotkają się wszyscy i będzie minimum 20 maszyn 4x4 ;) .
W imieniu organizatora proszę uczestników o sugestie : co było nie tak , co należy poprawić i jakie przeszkody , skoki przygotować . Może bale z drzewa :?: :oczy:

Pozdrawiam

Michał


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 06.09.2006 15:12 
Ja niestety nie dałem rady uczestniczyć w zawodach... :oops: Ale myślę że przy najbliższej okazji zbierzemy się wszyscy :D

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2006 22:22
Posty: 41
Miejscowość: Żywiec/ Łodygowice
Quad: Honda TRX 350
PostWysłany: 06.09.2006 15:35 
Bale z drewna, kamienie i błoto. To wszystko tylko w większej ilości i na dłuższych odcinkach. Osobiście skróciłbym zdecydowanie odcinek jazdy po torze i hopkach. To jest dobre i widowiskowe ale dla quadów 2K. 4x4 nie popiszą tutaj efektownymi skokami ani sprintem bo nie do tego zostały stworzone. Choć niektóre dysponuję sporym zapasem mocy to w stosunku do 2K szału nie robią.

Dlatego tor owszem ale w minimalnym zakresie. Wszelki utrudnienia w postaci worków z piaskiem, kamieni czy ciężkiego błota jak najbardziej.
Do tego zwróciłbym uwagę na jeszcze jedną rzecz. Tam gdzie jest trudny technicznie odcinek i ryzyko zatrzymania quada na przeszkodzie duże, poszerzyłbym znacznie trasę przejazdu. Sytuacja w której jeden quad blokuje przejazd i nie ma miejsca na ominięcie go (nie przejeżdżając poza wstążkami) prowadzi do chaosu. Wtedy nie wiadomo już czy czekać czy jechać poza trasą.

To takie moje małe uwagi. Może pomogą :)

Pozdrawiam
Macq

_________________
OFF-ROAD
sztuka topienia pieniedzy w błocie


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 06.09.2006 17:08 
Macq napisał(a):
To jest dobre i widowiskowe ale dla quadów 2K. 4x4 nie popiszą tutaj efektownymi skokami ani sprintem bo nie do tego zostały stworzone.


Odrazu widać że nie byłeś na pierwszej edycji tych zawodów :) Było pare osób które na krówkach naprawdę ładnie latały :P Jedną z takich które pamiętam dobrze był SzaMan na Brute Forcie 750 :lol: uwierz mi że loty strzelał ładne :uśmiech:

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 06.09.2006 17:45 
Michał M. napisał(a):
W imieniu organizatora proszę uczestników o sugestie : co było nie tak , co należy poprawić

Michał należy zabezbieczyć parkingi. Chwilami nie było zupełnie wyjazdu, ludzie zostawiali samochody bezmyślnie tarasując wyjazd. Muszą być na parkingach porządkowi. Chyba nie spodziewaliście się takich tłumów publiki ?Gdyby coś się stało to nawet karetka czy straż nie miałaby przejazdu.Wydaje mi się też, że 30 minut to trochę za dużo jak na torze dla quadów w amatorskich zawodach, szczególnie dla 2k. Lepiej by było zrobić np. dwa wyścigi po 15 min i łaczna punktacja.Pozdro.

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2006 22:22
Posty: 41
Miejscowość: Żywiec/ Łodygowice
Quad: Honda TRX 350
PostWysłany: 06.09.2006 19:29 
Cytuj:
Odrazu widać że nie byłeś na pierwszej edycji tych zawodów :) Było pare osób które na krówkach naprawdę ładnie latały :P Jedną z takich które pamiętam dobrze był SzaMan na Brute Forcie 750 :lol: uwierz mi że loty strzelał ładne :uśmiech:


Owszem nie byłem na pierwszej edycji. Słyszałem jednak o tych lotach. :)
Podobno po uderzeniu głową w kierownicę kolega wystopował popisy co jednak nie zmienia faktu że się da. Pytanie czy skupienie się głównie na skokach nie pozostawić quadom 2K.
TUTAJ Galileusz umieścił fajne linki z amerykańskich zawodów. Myśle że coś podobnego na naszych torach dałoby świetne widowisko i dobrą zabawę dla zawodników.

_________________
OFF-ROAD
sztuka topienia pieniedzy w błocie


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 06.09.2006 21:34 
Macq napisał(a):
Podobno po uderzeniu głową w kierownicę kolega wystopował popisy co jednak nie zmienia faktu że się da.


Jakieś dziwne plotki chodzą, ja nic takiego nie widziałem.

Macq napisał(a):
Galileusz umieścił fajne linki z amerykańskich zawodów. Myśle że coś podobnego na naszych torach dałoby świetne widowisko i dobrą zabawę dla zawodników.


Nie sądzę aby wiele osób chciało tak katować sprzęt, drążki, gałki itp. należałoby odrazu wymienić na aftermarketowe o podwyższonej wytrzymałości.


Radek \":)\" napisał(a):
Wydaje mi się też, że 30 minut to trochę za dużo jak na torze dla quadów w amatorskich zawodach, szczególnie dla 2k. Lepiej by było zrobić np. dwa wyścigi po 15 min i łaczna punktacja.Pozdro.


Na Husky Party IV & Polaris Challenge I bieg trwa 90 minut i trasa jest naprawdę bardzo wymagająca :diabeł: Niektórzy padają kondycyjnie :)

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 06.09.2006 23:45 
KoKoS napisał(a):
Jakieś dziwne plotki chodzą, ja nic takiego nie widziałem.

No ba, chodza też plotki ze ma teraz pretensje w serwisie ze mu się z mostu przedniego leje :D

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.