Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Cross Country - Łódź - 12.11.2006
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:44

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Cross Country - Łódź - 12.11.2006 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 13.11.2006 09:50 
No, to po zawodach :-)

Było fajnie :D Nawet bardzo, trasa chyba bardziej przypominała enduro niż normalne cross, ale bardzo sympatyczna, hopka była jedna, pólmetrowa ;) Za to zjazdy były prawie pionowe i mające po kilkanaście metrów :-) Długie proste na polu, trochę kręcenia w lesie, slalomik miedzy taśmami, dwie piaskarnie ze wspomnianymi zjazdami i podjazdami. W sumie kółko 3.7 kilometra

Pogoda - raz słońce, raz deszcz.

Startująch - 8 quadów, 3 sztuki 4x4 i 5 osiek

Start - z dobiegu, sprzęty odpalone, 10 metrów dobieg i jedziemy :-) Po pierwszym kółku chyba nawet jeszcze byłem pierwszy ;) Ale tylko przez chwile, potem Bąbel pooooszedł, za nim Jacek S. na ośce i Raptor.

Długie proste na polu baaardzo mocno premiowały wiekszą Vmax w ośkach, Przez 2/3 biegu wyprzedzalismy się z raptorem, raz ja na trzecim miejscu, raz on, Jacek z Bąblem poooszli daleko i byli poza zasięgiem. Raptor na prostych uciekał, na na zjazdach i slalomach dawał się dojść, Potem w 40 minucie niestety padłem kondycyjnie, siły się skończyły, zaczeły się głupie błedy, zjazd na przednich kołach z górki nie jest przyjemnym uczuciem, trzeba było ciut odpuscic, raptorek poszedł w dal i tyle go widzialem, przez 10 minut walka sam ze sobą i celowanie w trase, byle się nie zabić, jedno drzewko niestety nie dało się ominąć i przyjąłem je centralnie, bez wiekszych strat na szczescie ale moglo być gorzej, raptorka widywalem mniej wiecej 1 km przed sobą, ja wjezdzałem na pole, on z niego zjeżdzał. Potem ostattnie 10 minut i +1 okrązenie trochę się pozbierałem ze sobą i... na mete wpadłem 100 metrów i kilka sekund za niebieskim :-) dajcie mi jeszcze kilometr to go dogonie, ale niestety, już się bieg skończył ;-) nie ma to jak motywacja zeby jednak ukończyć bieg, niemniej, czwarte najgorsze miejsce, fuuuj.

Wyniki końcowe:
1) Jacek S.
2) Bąbel
3) Raptorek
4) Ja
a dalej nie wiem ;(

Fotek będzie całe mnusfto, nie ma to jak wlasny fotograf :-) Spodobało mu się wiec może da się zabrać na nastepne zawody. Do tego jeszcze Jarek z Quadzika.PL się pojawił i pstrykał, i Marta B. przyjechała kibicować :-)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 13.11.2006 10:20 
Kilka zdjęc:

Image

Image

Image

Image

Image

Kolejne zdjęcia będą wkrótce na atone.pl

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2006 18:16
Posty: 40
Quad: Yamaha Grizzly 660 Can-Am Renegade800
PostWysłany: 13.11.2006 22:28 
witam
Krecik kiedy można się spodziwac jakis zdjec na tej sronce chyba ze masz jakies gdizes tam u siebie to bys mi wyslal na maila [email protected]


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 13.11.2006 22:31 
Gratuluję Kreciku.
Czy 4K były klasyfikowane wspólnie z 2K ?

Zdjęcia bardzo dobre, ale tylko jednego zawodnika :uśmiech:

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 14.11.2006 00:57 
Bombel - zdjecia będą mysle jutro u mnie, jest tego cała masa , wszystkich nas :-) Ale fotograf musi przejrzec, przebrac i wypalic na cd:-)

Wiec mam nadzieje jutro go zamęczyc...

I wtedy wrzuce, tak ze sto ;)

4K razem z 2K ;(

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2006 18:16
Posty: 40
Quad: Yamaha Grizzly 660 Can-Am Renegade800
PostWysłany: 21.11.2006 14:37 
Krecik powiedz mi co jest z tymi zdjeciami bo czekam na nie i się doczekac nie moge pozdrawiam :)


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 21.11.2006 14:43 
dzis odbiore
mam nadzieje

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2006 18:16
Posty: 40
Quad: Yamaha Grizzly 660 Can-Am Renegade800
PostWysłany: 27.11.2006 14:01 
Krecik kiedy można się spodziewac tych zdjec na twojej stronce ??


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.