Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wątpliwowści co do przeprawy.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:02

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Wątpliwowści co do przeprawy. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 26.02.2007 14:37 
Wątpliwowści co do przeprawy.
Witam , mam pewne wątpliwości co do imprez przeprawowych , np. River Ride itp. Niedlugo ukoncze 16 lat , być może będe dysponował Yamahą Grizzly 700 a chciałbym pojechac na przeprawę. Czy na tego typu rajdy potrzebne jest prawo jazdy i zarejestrowany quad??

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 19:36
Posty: 203
Miejscowość: Sławków
Quad: KQ 700
PostWysłany: 26.02.2007 16:26 
Prawo jazdy nie jest potrzebne, ale obycie z terenem i jazda przeprawowa jak najbardziej.River Raid to nie zabawa.Oczywiście możesz sobie powiedzieć że pojedziesz lajtowo, tak tylko dla zabawy ale jak to mówię błoto wciąga..dosłownie i w przenośni :D Kibice, inni zawodnicy spowodują że po kilku minutach zapomnisz że na Gryzzli jeżdzisz dopiero kilka dni..A ostatnie wypadki na Mamrach sa tego dowodem :płacz:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 26.02.2007 16:42 
Czy da rade objechać chociaż trasę na quadzie o pojemnosci 250 z napędem na 4? Chodzi mi tylko o dojazdowki na pieczątki nie będe się rzucał.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 26.02.2007 16:45 
Do Simbusa
Widzisz Simbus interesuje mnie udzial w r RR dla zabawy bo zawodniczo będę jeździł w Motocross a RR jest akurat tydzien po obozie i dlatego proszę o rady od starszych i doswiadczonych przeprawowcow. Chciałbym jeszcze wiedziec co ze sobą zabrac na tego typu rajd i jak quada doposazyc.

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen
Zbanowany

Rejestracja: 14.12.2006 16:35
Posty: 117
Miejscowość: Stargard Szcz.
Quad: Honda 350 w planach 700
PostWysłany: 26.02.2007 16:54 
w pełni podzielam twoje zdanie tylko obycie i doświadczenie w terenie to dopiero początek zdobycie doświadczenia i techniki jazdy opanowania quada to jest czas,Pozostało ci trenować do oporu.Zastanów czy zaczynanie od tak dużego quada jest "zdrowe". :szok:

_________________
nie handluje,nie promuje nie mam ciśnienia


 
Profil Facebook

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 26.02.2007 21:23 
Odp dla IRAS
Iras ten quad to nie jest mój pierwszy quad. Sam jeżdżę YFZ 450. Grizzly 700 jest quadem mojego taty , a 7setką tylko się bawie bo nie ja będę nim startował w sezonie 2007. Tak więc jak wdzisz "zaczynanie od tak duzego quada ... zdrowe" nie zaczynam jazdy na quadach. Ten temat stworzyłem żeby dowiedzieć się od doświadczonych przeprawowców jak na turystyczną jazdę w River Ride przygotowac Grizzly. Jak wiesz cos ciekawego to pisz jak nie to też pisz ale cos pisz :D

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 26.02.2007 21:25 
FROGAS
Ej Frogas widzę ze jestes ze SKÓRZEWA. To jest to skórzewo jak się jedzie z Szubina do Bydgoszczy??

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 26.02.2007 22:03 
Nie niestety nie :D to jest w woj. Wielkopolskim koło Poznania.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.