Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II runda MP i Pucharu PZM MX Gdańsk, 01.05.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 03:51

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
II runda MP i Pucharu PZM MX Gdańsk, 01.05.2007 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.04.2006 21:30
Posty: 49
Miejscowość: Gdańsk-Sobieszewo
Quad: Polaris Predator 500 std
PostWysłany: 01.05.2007 20:51 
ano fajnie było !!! rewelka impra i niezła jazda zwłaszcza nieźle skakał " brzoza " ! byłem z rodzinką i kumplami i teraz czas na amorki kase odłożyć :) pozdrowionka


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 02.05.2007 10:19 
Witam,

z przyczyn technicznych nie mogłam napisac wyników zaraz po zakończeniu zawodów... a było o czym pisać! W drugim biegu zaraz po starcie przez kilka kółek na prowadzeniu był Piotr Majkowski zaraz za nim Grzegorz Brzozowski a na trzecim Paweł Sobczyk :szok: Paweł jednak z kółka na kółko coraz bardziej zbliżał się do rywali i chyba w 5 ;lub szóstym (dokładnie nie pamiętam obijął prowadzenie. Gdy kolejność w stawce była jak w biegu pierwszym z pola widzenia zniknął Grzesiek... okazało się, że zaliczył piękny lot przez kierownicę na jednej z hop tracąc tym samym wywalczone drugie miejsce w tym biegu. W rezultacie na pudle po dwóch biegach stanął na pierwszym Paweł Sobczyk, na drugim Piotrek Majkowski na trzecim Grzegorz Brzozowski. Mam nadzieję, że Grzesiek nie ma poważnej kontuzji po tym upadku i że do Wschowy na motocross przyjedzie.

W pucharze PZM również była ostra walka o podium. na maszynie startowej było 18nasu zawodników i każdy chciał być pierwszy. Walkęwygrał Adrian Pelc, który w pięknym stylu stanął na podium, drugi dojechał Artur Gajili, który jeździ coraz lepiej a tuż za nimi dojechał Maciej Czajkowski ze Wschowy. Muszę przyznać, że poziom w Pucharze jest BARDZO wyrównany. Czołówka wjeżdżała na linię mety w tej samej sekundzie! Oj, chłopaki z Mistrzostwa muszą zdobyć co się da w tym roku bo w przyszłym sezonie na pewno będzie im bardzo ciężko o najwyższe miejsce na podium :)

Ogólnie zawody uznaję za udane. Tor przygotowany bardzo dobrze i chyba po raz pierwszy były to zawody tylko dla quadów a motocykle miały jazdy konkursowe.. o takiej sytuacji marzyliśmy od momentu kiedy quady zaczęły jeździć w motocrossie. Oczywiście było to możliwe tylko dzięki zawodnikom bo chcieli przyjechać i rywalizować ze sobą - badzo Wam za to dziękuję :D

Bardzo miłym zaskoczeniem dla wszystkim była niespodzianka, którą przygotowali miejscowi zawodnicy dla wszystkich którzy startowali na torze. Były piękne puchary, nagrody oraz medale dla każdego quadowca. Dzięki Wam zawodnicy na pewno zapamiętają te zawody na bardzo długo.

Organizatorowi GAMK Gdańsk, dziękujemy za użyczenie toru oraz przygotowanie całej imprezy. Mamy nadzieję, że quadowcy będą mieli jeszcze nie raz przyjemność z jazdy u Was na torze.

Jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić wyniki i rewelacyjne zdjęcia Katarzyny Wężyk.

Do zobaczenia we Wschowie - mam nadzieję, że równie licznie :!:
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.04.2007 10:20
Posty: 1
Miejscowość: Gdańsk-Karczemki
Quad: Lucky Star SP-250
PostWysłany: 02.05.2007 21:42 
Dla spragnionych większej ilości fotosów z zawodów zapraszam tutaj http://www.lucky-team.pl/01-05-2007/.
W zasobach zostały jeszcze krótkie filmiki, po zmontowaniu poinformuję o możliwości oglądnięcia.

Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 02.05.2007 23:05 
W motocrossie startowałem pierwszy raz i jestem zaskoczony poziomem, po prostu nie wyrabiałem. Sport nie dla mięczaków ;)
Było dość dużo dzwonów, szczególnie z udziałem numeru 33 (spowodował około pięciu kraks) ale nic się nikomu prócz paru wywrotek nie stało.
Brzoza rozwalił się dość konkretnie, mamy całą serię fotek z tego wydarzenia. Nie doleciał do końca hopki, ustawiło go bokiem, katapultowało z quada i kaskiem walnął o twardą glebę. Parę razy zemdlał ale wsiadł na quada i dojechał do końca (?).
Oprócz tego wywozili gościa który się rozwalił Bombardierem Outlanderem ale nie startował w zawodach i dzień wcześniej na torze obok też jakiś trafił do szpitala, ale nie doszła do mnie informacja kto to był.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 03.05.2007 19:13 
Jakoś wkońcu zdołałem się dogramolić do kompa, bo choroba mnie dopadła heh. To było moje 1 MX i mimo że miałem rozsypke (wygiąłem kolumne kierowniczą) to i tak nie żałuje startu. Ta adrenalina przy starcie podczas czekania na opadnięcie bramki heehehe :D Tor był super przygotowany i uważam, że był bdb jak na początek swojej przygody z motocrosem. Było kilka nieprzyjemności ze strony numeru 33 ale to pomińmy heh. Tak samo uważam, że niektórzy powinni trochę zbastować bo nad sprzętem niezbytnio panują (halooo numerze 13 to do Ciebie, przy rąbałeś we mnie aż wyleciałem za tor w siatki ale jakoś ruszyłem dalej, nie ma jednak się co rozczulać to wkońcu zawody i rywalizacja ;) ) Podsumowując zawody były super mimo że do 2 biegu nie przystąpiłem, świetnie widowisko w wykonaniu czołówki - Oby więcej takich imprez

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 04.05.2007 10:37 
Witam,

zapraszam do galerii zdjęć autorstwa Katarzyny Wężyk.

Będziecie tam mogli zobaczyć lot Grześka Brzozowskiego - klatka po klatce :o
Pozdrawiam
Marta


 
Awatar użytkownika
PostWysłany: 07.05.2007 12:12 
Zamieściłam wyniki z zawodów - zapraszam do analizy ;)


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 12.05.2007 14:29 
Na
www.gpaction.pl
potrójna galeria fotek z zawodów w Gdańsku
oraz film...

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2004 18:40
Posty: 140
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Suzuki LT-R450 Sport Edition:D
PostWysłany: 14.05.2007 18:17 
Rewelacyjne zdjęcia z zawodów autorstwa Tomasza Oktaby znajdziecie TUTAJ :)
Pozdrawiam

_________________
KENNY Racing Team / ATVZONE Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.