Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - WINÓW COUNTRY CROSS 2007 - II runda 20.05.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 04:21

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
WINÓW COUNTRY CROSS 2007 - II runda 20.05.2007 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 10.05.2007 19:22 
WINÓW COUNTRY CROSS 2007 - II runda 20.05.2007
Automobilklub Opolski zaprasza na II rundę z cyklu WINÓW COUNTRY CROSS 2007 o Puchar Prezesa Automobilklubu Opolskiego, która odbędzie się 20.05.2007 na poligonie Winów w miejscowości Górki koło Opola. (woj. Opolskie). Więcej szczegółów już wkrótce na http://www.automobilklub.opole.pl/index.php. Co do regulaminu, to wzorem poprzednich cykli :strzałka: http://www.automobilklub.opole.pl/enduro0701.pdf.
W przypadku pytań o dojazd służę pomocą, nawet "możemy" umówić miejsce spotkania gdzieś przy Opolu i stamtąd poprowadzę (BEZINTERESOWNIE) na miejsce zawodów - szkoda czasu na błądzenie ;)

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 10.05.2007 19:40 
O, byłbym zapomniał, tak te zawody wyglądają:
http://www.youtube.com/watch?v=RbNprH9zie4
http://www.youtube.com/watch?v=57t6BDau3mI

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 10.05.2007 21:36 
To już trzecia impreza w tym terminie :płacz:
2007-05-20 Motocross PL III Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Motocrossie quadów
2007-05-20 Motocross PL Motocross Rzeszów - Załęże
A ja z chcęcią przyjechałbym na wszystkie :uśmiech:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 10.05.2007 22:26 
Jednak te dwie imprezy to motocross, który dostarcza więcej emocji, na cross country trzeba wykazać się wytrzymałością - w Winowie okrążenie wynosi 8km, ale i to uzależnione jest jak poprowadzą trasę organizatorzy. Ostatnio okrążenie miało długość z 10km :) Niektórzy to już nie wytrzymywali kondycyjnie - szczególnie jeden zawodnik, który zaliczył trzy gleby w błoto :oczy: Ale temu się nie dziwię. Cross Country w Wimowie jest bardzo wymagający i trudny, niektórzy zawodnicy uważają, że jest cięższy od Mistrzostw Polski :szok: Ale takie tereny - dużo wzniesień i nagłych obniżeń terenu. Do tego słynne bagienko w najniższym punkcie trasy, gdzie zawsze jet błoto :diabeł:

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 10.05.2007 22:33 
Tak czy owak, już 2 imprezy w tym samym terminie to sporo a 3 to przesada :)
Cały czas się waham którą wybrać, bo z jednej strony moją ulubioną dyscypliną na której nie wysiadam kondycyjnie i daję radę nie na końcu stawki, jest Cross Country, ale z drugiej strony jak nie pojadę do Wschowy do stracę punkty a w Rzeszowie podobno jest dość ciekawa nagroda :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 11.05.2007 06:34 
Jak co roku jestem z całą ekipą.Nie stety nie startuje - za duży brzuch- ale grilujemy i przemieszczamy się w wzdłuż trasy quadzikami dopingując "swoich".Powinienem mieć ( jak Dorotka dostarczy ) przymocowaną flagę ATV POlska , a jak nie dostarczy co jest bardziej prawdopodobne bedziemy w bluzach zawodniczych , które zamówiłem rok temu tak więc powinny dojść na czas.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 20.05.2007 18:01 
Miejsce na pudle przeszło mi koło nosa powód - pivo i karkówka.
Wyjaśnię o co chodzi- zawodników w klasie quad amator było 3. Jeden zrobił kuku i zostało 2 gdybym posłuchał Mańka a nie swojego żołądka i nosa ,który wyczuł z daleka karkówkę z rusztu i zimne pivko. Gdybym wyjechał i w tempie explore und vidok observe zlaiczył kilka kółek nie niszcząc quada. Gdybym wytrzymał bez spożywania napojów 1,5 godz było by pudło i pucharek :płacz: taka okazja już się pewnie nigdy nie trafi.Żeby relacja foto był jak najbardziej rzeczywista przyjeliśmy z Mańkiem taktykę =Maniek robi zdjęcia laskom a ja filmuje tylko quady , natomiast nasz kolega z forum Dawide-GP filmuje w krzakach i koło bagna.
A teraz przedstawię wszystkich zawodnikó w klasie quad amator
Yamaha Raptor 660 zawodnik przepraszam że tyłem ale na razie nie dysponuję lepszym zdjęciem( ten bez torebki) przez cały wyścig trzymał się czołówki a nawet prowadził
Image
Zawodnik nr 2 Yamaha Raptor 700 dzielnie walczył
Image
oraz nasz pechowiec , na Bruteforce jechał odważnie
Image
Brute nie wytrzymał i z nerwów wygiął drązek
Image
powód awari był jeszcze jeden kolega obiecał mi że przeprowadzę mały test po zawodach i pohasam jego Brutem i może specjalnie wygiął drążek żebym czegoś więcej nie popsuł :D oczywiście żartuję -powodzenia życzę i pozdrawiam. Resztę relacji z komentarzami i foto wkrótce jak otrzymam resztę fotek.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2006 16:03
Posty: 542
Quad: blaster, Brute Force, ltr
PostWysłany: 20.05.2007 19:33 
No nic, tak to bywa. Miałem nie narzekać ale będę ;) niestety klasa quad i klasa moto weteran została bardzo nieładnie potraktowana. Otóż we wszystkich klasach oprócz w/w były puchary za pierwsze 3 miejsca. W klasie quad i weteran tylko za pierwsze. Nie rozumiem tej polityki... jeśli organizator chciał zaoszczędzić (bo pucharów było jeszcze bardzo dużo w pudełkach) ze względu na mała frekwencje to powinien się mocno zastanowić bo brak frekwencji to tylko i wyłącznie jego wina.

Szkoda, że brute się poddał, trasa inna niż ta do których jestem przyzwyczajony (momentami tak wąsko, że ledwo bokiem przejeżdżałem) i bardzo dziurawa, to pewnie te dziury załatwiły drążek kierowniczy ;)

Pozdrawiam wszystkich startujących i kibiców,

Czosnek - > miło było poznać.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 20.05.2007 22:07 
poniżej wklejm 2 linki do króciutkich filmików z zawodów w Winowie

http://www.youtube.com/watch?v=Abgow1VlhGo

http://www.youtube.com/watch?v=t5ssGCe0_zo


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 20.05.2007 22:11 
czosnek, fobi mimo wszystko miło było poznać jak i Maćka, no i było ciekawie - fajnie się siedziało w krzakach i bagienku, o których wspomniałeś czosnek :P :uśmiech: fobi faktycznie pech, że załatwiłeś brute, ale ten drążek nie przeszkodził w tym, żebyś mi nie umknął :uśmiech: Jesteś na jednym kadrze w bagienku jak przy wyjeździe odkręcasz gaz i stawiasz brute na gumę :) Piękny widok :diabeł:

Co do organizacji i pucharów w klasie QUAD, to organizatorzy trzymali się regulaminu - może i za sztywno niestety...

Ps. Po powrocie miałem piach dosłownie wszędzie - ale warto było 8) Szkoda tylko, że tak mało quadów :oczy: :?

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 22.10.2006 13:10
Posty: 12
Miejscowość: Opole
Quad: , XMR 1000
Poprzednie quady: TRX 250,KFX 700
PostWysłany: 20.05.2007 22:45 
Czosnek to dobry Chłop, powoził mnie dzisiaj na quadzie -dzięki.Szkoda że dzisiaj nie startował miał ogromne szanse aby być na podium.Ale panowie po cichu zdradził mi że następnych zawodów nie odpuści.
Do zobaczenia w terenie.


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 22.05.2007 10:10 
A oto fotki nadesłane przez Czosnka.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 22.05.2007 15:04 
A oto filmik zlepiony tak na szybko :strzałka: http://www.youtube.com/watch?v=nbjBXvrGifw
Miłego oglądania ;)

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2006 16:03
Posty: 542
Quad: blaster, Brute Force, ltr
PostWysłany: 22.05.2007 17:05 
Bardzo fajny filmik, szkoda że miałem okazje zrobić tylko jedno okrążenie :)

_________________
Suzuki LTR 450 k9, poprzednio YFZ 450 na elkach, Brute Force do orania pola... w sensie trawników :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 22.05.2007 19:15 
film jest w wersji BETA - więc i trochę kaszanka wychodzi bokiem :oops: Jednak niebawem będzie aktualizacja i rozszerzenie o materiał z kamery kolegi. Zmianie ulegnie też soundtrack :oczy: Wtedy będzie git :)

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.