Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kalendarz PZM na 2012
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.06.2024 20:55

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Kalendarz PZM na 2012 
Autor Wiadomość
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 23.12.2011 13:29 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Po

-- dodano 23.12.2011 13:29 --

Po Świętach będzie wyjaśnienie, bo Puchary są jednodniowe i tak miało pozostać


Ostatnio zmieniony przez Jacek Bujański Mr.Quad, 23.12.2011 13:29, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 23.12.2011 14:00 
Re: Kalendarz PZM na 2012
I co z enduro ?

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 23.12.2011 14:50 
Re: Kalendarz PZM na 2012
W kalendarzu enduro każda eliminacja jest na takich samych zasadach, a wyłączenie quadów bywało czasami stosowane kiedy zawody były łączone z ME.
W tym roku nie ma takiego problemu więc quady biorą udział w 5 rajach, chyba że nas jakiś organizator nie bardzo nie lubi :-)


 
Profil

Rejestracja: 26.12.2011 11:01
Posty: 35
Miejscowość: Ostróda
Quad: can-am Renegade no 202
Poprzednie quady: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 26.12.2011 11:07 
Re: Kalendarz PZM na 2012
jak będzie w tym roku z klasa atv 4k w MP w enduro?będzie wystarczajaca ilosc zawodnikow?bo nie wiem czy robic licencje A , czy zostac przy B


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 26.12.2011 17:24 
Re: Kalendarz PZM na 2012
w zakładkach PZM pojawił się Caravaning a quady nadal w gdzies głeboko dupie......

-- dodano 26.12.2011 17:24 --

czyli w tym roku nie ma PP quadów? co z zawodnikami z lic. B?


Ostatnio zmieniony przez arturatv, 26.12.2011 17:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 26.12.2011 17:28 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Artur - ja daje spokój.
Z licencja B. Jadę na strefę jestem oddzielnie klasyfikowany, czyli ścigam się przy dobrych wiatrach z 5 osobami.
PP nie ma chyba, a skoro mam się ścigać z riderami, którzy śpią na pieniądzach i mają po 2-3 quady na zawody i latają w MP z licencją A... No to wybacz - wolę skoczyć z kumplami do Wschowy i polatać na lajcie :)

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 26.12.2011 17:32 
Re: Kalendarz PZM na 2012
dobrze gadasz zreszta znowu robota z wyrabianiem A. ale racja najzwyczajniej nie mamy pienieznych szans, nie to ze kazdy powinien się scigac na tym co ma bo liczy się pasja, ale dajcie spokuj!


 
Profil

Rejestracja: 26.12.2011 11:01
Posty: 35
Miejscowość: Ostróda
Quad: can-am Renegade no 202
Poprzednie quady: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 26.12.2011 18:07 
Re: Kalendarz PZM na 2012
w kalendarzu enduro jest podane PP i MP kwestia tego czy będzie odpowiednia frekwencja na zawodach w MP bo w/g regulaminu musi być wiecej niz 5 zawodnikow (chyba) zeby otrzymac tytul Mistrza Polski.Ciekawe czy koledzy ze Sremu bedą jechac w klasie 4K , no i ciekawy jestem czy poprzesiadaja się koledzy na renie 1000 bo ja przsiadam się z gryzonia na bombke tyle ze na 800 bo cena 1000 jest po za moim zasiegiem:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 26.12.2011 23:24 
Re: Kalendarz PZM na 2012
..... przeciez to jest takie bez sens, co za debil robi jedna klase MP? wszystko brnie do tego zeby zlikwidowac quadcross. zaden amator nie przyjedzie jak zobaczy wymiataczy typu mateo i ze on ma sprobowac sił wtedy w tym mp? żałosne...

pozostaje jeździć na cc ewentualnie na strefe. PZM sam burzy quadcross bo nie widze tu pomocy poza ustaleniem kalendarza...
BE ZNA DZIE JA.


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 26.12.2011 23:27 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Popieram.
Najlepiej rozwiązać ten QMX i stworzyć caravaning :uśmiech:

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 27.12.2011 02:19 
Re: Kalendarz PZM na 2012
w zakładkach PZM pojawił się Caravaning a quady nadal w gdzies głeboko dupie......

proponuję jednak nie sprowadzać forum do poziomu jarmarku i jak już się coś pisze to lepiej kliknąć ten Caravaning i tam w zakładce pojawi się komunikat nr 7 i wypisz wymaluj możemy dopasować do sytuacji w naszym sporcie.
Nie mamy co zazdrościć zakładki innym, bo quady zgodnie z zasadami kodów sportowych według FIM i UEM są integralnym składnikiem sportu motocyklowego więc wystarczą podstawowe umiejętności obsługi strony PZM i po wejściu w zakładkę "motocykle" w regulaminach są dostępne wszystkie dyscypliny z udziałem quadów.
Już kilka razy były uwagi na ten temat, ale nie ma uzasadnienia dla takich wyróżników.

Żałosne to jest niestety biadolenie, jakim to koszmarem jest rywalizacja z Mateo i muszę przyznać, że nasi zawodnicy jadąc pierwszy raz gdzieś np. do PDV zwykle nie bywali faworytami, ale zawsze walczyli bez narzekania i to świadczyło i ich klasie. Ile to razy byli dublowani przez amerykanów, czy francuzów i to tylko dodawało animuszu do przygotowań w następnym roku. Zresztą tylko tak można się nauczyć, próbując dogonić lepszych i ich podpatrując.
Proponuję zakończyć tego typu biadolenie o "wymiataczach" i "pieniężnych szansach".

Słaba frekwencja powoduje namiastkę rywalizacji w MX i na jakiś czas wracamy do wspólnych zawodów z motocyklami, a także organizatorzy w wielu przypadkach chcieli odpocząć od quadowców w PP.
Czasami zapominamy o tym, że sport ma wiele poziomów i nie docenia się tego w okręgach i strefach.
Przykładem pracy od podstaw jest klub w Pile i miałem przyjemność być na zakończeniu sezonu gdzie Waldek Iracki uhonorował każdego zawodnika który zdobył chociaż 1 punkt w zawodach. Wręczanie pucharów trwało ponad godzinę i widać tam wielkie zaangażowanie ze strony władz lokalnych i sponsorów.
Łatwiej jest zacząć na swoim terenie, gdzie odległości dojazdów na zawody są mniejsze i koszty spadają znacznie.
Dla takich "uniwersalnych" co chcą się wszędzie pościgać kalendarz jest jak szachownica i mijają się terminy w różnych dyscyplinach więc zapewne będzie wiele okazji do sprawdzenia się nie tylko w jednej dyscyplinie.


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 27.12.2011 08:09 
Re: Kalendarz PZM na 2012
arturatv napisał(a):
..... przeciez to jest takie bez sens, co za debil robi jedna klase MP? wszystko brnie do tego zeby zlikwidowac quadcross. zaden amator nie przyjedzie jak zobaczy wymiataczy typu mateo i ze on ma sprobowac sił wtedy w tym mp? żałosne...

pozostaje jeździć na cc ewentualnie na strefe. PZM sam burzy quadcross bo nie widze tu pomocy poza ustaleniem kalendarza...
BE ZNA DZIE JA.


Racja :uśmiech: :uśmiech: . powinno być kilka klas MP żeby każdy amator dostał puchar , i jeszcze specjalny konkurs kto jest najprawdziwszym amatorem . Potem podzial na klasy ze wzgledu na miesieczny dochód na członka rodziny , ;;;
Ludzie co piiszecie ????? to sa MISTRZOSTWA tam wygrywa najlepszy i tylke .
Nacisnijcie na dzialaczy w Waszych okregach żeby organizowali zawody strefowe jak np . strefa zachodnia , puchar bałtyku itd.
są plany rozegrania sześciu stref w pomorskim i kujawsko -pomorskim ( gdańsk , torun , wiecbork ) .

A MP niech bedą mistrzostwami dla najlepszych .


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 27.12.2011 09:59 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Nie chodzi o to. Sęk w tym, że słabsi zawodnicy będą utrudniać jazdę tym lepszym czyli np. Mateo.
Strefa jest ok, ale z licencją B, którą ja posiadam będę ścigać się z 5 zawodnikami(bo przeważnie tak jest). Gdybym miał licencje C ok - jadę Strefę i nie mam problemu z frekwencja.
W D mam to, że będę mieć non stop miejsca 1-3 jak w klasie 5 zawodników... Dla mnie to traci sens.

-- dodano 27.12.2011 09:59 --

Jacek Bujański Mr.Quad napisał(a):
Żałosne to jest niestety biadolenie, jakim to koszmarem jest rywalizacja z Mateo i muszę przyznać, że nasi zawodnicy jadąc pierwszy raz gdzieś np. do PDV zwykle nie bywali faworytami, ale zawsze walczyli bez narzekania i to świadczyło i ich klasie. Ile to razy byli dublowani przez amerykanów, czy francuzów i to tylko dodawało animuszu do przygotowań w następnym roku. Zresztą tylko tak można się nauczyć, próbując dogonić lepszych i ich podpatrując.


To racja i popieram.
Lepiej jeździć z lepszym niż ze słabszym. Pniemy się do góry. Aczkolwiek jest jeszcze coś takiego jak rozsądek ;) Gdzie już posłużę się przykładem Mateo - wskoczy Ci na plecy, bo Ty nie masz ani sprzętu ani umiejętności, żeby przeskoczyć całą hopę.

_________________
www.soundbase.pl


Ostatnio zmieniony przez ruszko, 27.12.2011 09:59, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW

Rejestracja: 28.03.2008 20:05
Posty: 46
Quad: ltr
PostWysłany: 27.12.2011 12:10 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Każdy z was ma trochę racji a ścigać się z Matem to sama przyjemność.Panie Mr.Quad wszystko rozumiem w tych wypowiedziach ale tego zdania nie kumam /organizatorzy w wielu przypadkach chcieli odpocząć od quadowcow PP/ co my trędowaci jacyś.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 27.12.2011 15:41 
Re: Kalendarz PZM na 2012
nie chodzi o to aby zawsze miec ten puchar. ale jest wielu co musi jakas zaczac i po to był puchar polski. zaden się nie skusi jak zobaczy taki poziom. ta dyscyplina miałą się rozwijac a się tylko.. zwija. w zeszyl roku rozpoczołem starty, w tym sezonie mialem kontynuowac ale jestem w kropce. gdzie ja do MP? znowu papierkowanie się z wyrabianiem lciencji. za to jest strefa = OK ale wiekszosc zawodow jest naprawde w sporej odleglosci od miejsca zamieszkania ZNACZNIE sporej. jedno wyklucza drugie.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.