Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Amatorskie zawody MX Bielany/Kęt 13.05.07r
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:05

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Amatorskie zawody MX Bielany/Kęt 13.05.07r 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 10.05.2007 13:44 
Trasa 4x4 : przejazdy przez wode , zjazdy podjazdy , trochę błotka i częśc toru mx , zerknij do galerii atv z poprzednich zawodów .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.04.2006 22:22
Posty: 41
Miejscowość: Żywiec/ Łodygowice
Quad: Honda TRX 350
PostWysłany: 11.05.2007 09:09 
Tylko jedna rzeczy.. Żeby trasa było odpowiednio szeroka. Na zeszłych zawodach tworzyły się kolejki a potem było permanentne przejazdy poza liniami. Ilość wody trochę za duża ale prawie wszyscy dali rade ;)

_________________
OFF-ROAD
sztuka topienia pieniedzy w błocie


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 11.05.2007 13:40 
Szerokość dla 4x4 ok , x2 to co w zeszłym roku . Wody znacznie mniej , jak wszędzie .

Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 11.05.2007 23:07 
fobi napisał(a):
Co znaczy "bardziej techniczna" ? Myślałem, że właśnie więcej wody i trudność z tym związana.


Ehehe, a co się boisz ze Cię ktoś na moc odstawi ??:) No raczej nic mocniejszego od Bf'a nie będzie.
Ja również planuje startnac, przybede z Macq i Darosem(chyba).
fobi napisał(a):
Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o charakterze trasy 4x4 (bo raczej na sobotę + niedziele nie dam rady jechać).

Bylem tam 2 razy, lecz robic fotki. Co do trasy no będzie jaka będzie, najwazniejsze zeby organizator nie wtopil, pogoda dopisala i byl fajny ubaw :D Nie wiem jak wy, ale jam jest totalny amator i to w tego typu imprezie będzie moj debiut :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.12.2005 00:08
Posty: 129
Quad: Honda TRX 450ER
PostWysłany: 11.05.2007 23:10 
Tippo, ja też totalny amator, ale debut mialem rok temu, w dodatku podobno rozmawialiśmy o czym się dowiedzialem od KoKoSa


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 12.05.2007 09:06 
Kurcze tyle ciekawych osób będzie a ja nie dam rady przyjechac :zły: :zły:

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 17:02
Posty: 145
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ltr
PostWysłany: 12.05.2007 15:31 
byłem dziś na tym torze . dużo zmian . co do szerokości to przyznam że jest wystarczająco szeroko i nie ma już nigdzie 2 m . fajowa wysoka banda nowo usypana. hopki zaostrzone tak że latanie w chmurach będzie . zlikwidowane nieprzyjemne poprzeczne doły z błotem co były zaraz przed metą .zamiast 3 tempych hopek dwie podwójne (oj trza się napędzić albo nie chybać). a dla przeprawówek głębsze topienie :) zobaczymy ile wody naleją . dla dzieci fajowy tor z 3 delikatnymi hopkami i wąwozem . resztę zobaczycie na miejscu ...


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.11.2005 17:30
Posty: 18
Miejscowość: Kraków
Quad: Yamaha Grizzly 660
PostWysłany: 13.05.2007 20:25 
Niestety muszę stwierdzić że były to najgorsze zawody na jakich kiedykolwiek byłem... Płacąc za wpisowe 100zł spodziewałem się o wiele więcej jednak zostałem nie mile zaskoczony i powiem szczerze- oszukany ! Quady 4x4 przez organizatorów zostały totalnie "olane", ponieważ na początku była mowa o starcie o godzinie 13 30 przed klasą open motocykli, a jak się okazało start był na samym końcu ok. godziny 16 kiedy to już praktycznie została garstka widzów. Jednak największym nieporozumieniem tych zawodów była forma liczenia okrążeń polegająca na tym że dwóch panów spisywało numery zawodników, podczas gdy całe quady były w błocie i nie było szans zobaczyć numeru. Wywnioskowało to tym, że podczas wręczania nagród jeden Pan nie zadowolony ze swojego drugiego miejsca stwierdził że to właśnie on był pierwszy i ostatecznie odjęto mi jedno okrążenie stwierdzając że za szybko je przejechałem (nie mogli wymyślić innego argumentu) i spadłem z 1 na 4 pozycje. Nie chodzi mi tu rzecz jasna o pucharek i nagrodę a o sam fakt, ponieważ jadąc na maximum możliwości po torze quad nadaje się do gruntownego remontu. Rozmawiałem później z paroma zawodnikami i oni również mieli wątpliwości co do swoich pozycji także nie jest to jedynie moje zdanie. Krótko mówiąc NIE POLECAM tych zawodów ! Pozdrawiam.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 13.05.2007 20:36 
Jak widać wpisowe się podniosło a standart obniżył :oczy:

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 13.05.2007 21:23 
Haudrek napisał(a):
Rozmawiałem później z paroma zawodnikami i oni również mieli wątpliwości co do swoich pozycji także nie jest to jedynie moje zdanie. Krótko mówiąc NIE POLECAM tych zawodów ! Pozdrawiam.

KoKoS napisał(a):
Jak widać wpisowe się podniosło a standart obniżył

No fakt, opoznilo się, imho jako socjolog, sadze ze nie byla to olewka. Pogoda byla, ludzie byli, trzeba bylo co nieco zarobic. Co do organizacji, element z bajorem gdzie wyjazd byl lekko nieszczesliwy, to już można pominac. Poza tym ja nie narzekam. Fakt ze z tymi miejscami czolowymi byly jakies problemy.
Z ciekawszych newsow, Hamer zyjesz??
A ja zajalem zaszczytna przed ostatnia pozycje, dzięki uprzejmosci mlodego Maniusia który sobie rozwalil opone :)
Powod banalny, o ile przez pierwsze 2-3 okrazenia bylem bodaj 3 lub 4, to wtedy ugrzazlem w blotnej dziurze, wszyscy mnie wyprzedzili zanim się z niej wygrzebalem. Ale nic to, dziura tylko przyspieszyla nieuniknione. Po prostu wymieklem kondycyjnie, nie dziwota, pierwsze zawody i pierwszy raz vinnym na torze mx. Potem na ostrej malej hopce tak zarylem nosem quada zem zgubil pol zderzaka przedniego, polaczone to bylo z efektownym jebut glowa o kierownice, ujrzalem piekne giawazdy lecz caly czas jechalem. To już tylko mnie dobilo, do tego przy uderzeniu przesunely mi się klamki i ciegno gazu, po chwili nie mialem już sil go przez to dodawac. A zem byl już wyrypany totalnie, jechalem sobie jak stary dziadziu :D
Podsumowujac, mimo iz lokata kiepska , jak na debiut to bardzo mi się podobalo, poza kawalkiem plastiku vinny spisal się koncertowo, tzn. jest caly :)
A na zakwasy polecam Żywca, serio dziala :!:
Pozdro dla calej ekipy 4x4, wszyscy to fajni goscie :D
Zdjecia niebawem :!:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.12.2005 00:08
Posty: 129
Quad: Honda TRX 450ER
PostWysłany: 13.05.2007 21:53 
Żyje i mam się bardzo dobrze, nic nie boli tylko trochę głupio mi, że po glebie zrezygnowałem z ukończenia przejazdu...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 17:02
Posty: 145
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ltr
PostWysłany: 14.05.2007 10:59 
wrażenia po zawodach
z punktu widzenia jednej ośki moje wrażenia są pozytywne . oczywiście mam także uwagi co do organizacji bo przedłużały się starty , mało kto wiedział o której co się odbędzie (informacje były przekazywane na bieżąco) . wydaje mi się że problem był z ilością współpracowników bo samo szefostwo tor polewało wodą .... co do wpisowego i nagród to przyznam że w poprzednich edycjach proporcje były dla zawodników korzystniejsze . co do toru to mi się bardzo podobał (poza kurzem ale to niczyja wina) .

pozostałe wrażenia :
jestem pełen uznania dla kondycji czterech poprzedników a szczególnie kolegi z którym przegrałem walkę o 4 miejsce z powodu braku kondycji .
na przeprawówkach byłem pełen podziwu dla 13-latki która pięknie radziła sobie z tak trudnym torem .
natomiast słychać było żarty że cros z nr 32 latał tak wysoko że nie zaliczali mu okrążeń bo przelatywał nad punktem kontrolnym i go nie widzieli ...
poza tym piknikowa atmosfera i piękna pogoda a kąpiel w rzece po zawodach była pierwsza klasa

na przyszłość organizatorom życzę sprytniejszej organizacji i czipów do liczenia (jak było widać i dla dzieci się przydadzą ) .


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 14.05.2007 12:17 
Startowałem z bratem. Co prawda, można mieć zastrzeżenia co do organizatorów np. do tego, że były nieprawidłowości w wynikach klasy 4K. Przyznaję rację Hauderkowi, był 1szy bo obserwowaliśmy wyścig. Z tego co wiem chcieli załatwić automatyczny pomiar czasu, ale im się to nie udało. Na pewno nauczeni doświadczeniem, na następne zawody będą mieć już transpondery. ;)
Koledzy, z tymi 100 zł to nie przesadzajcie :lol: Spróbujcie za taką kwotę chociażby zorganizować równanie toru, wynajęcie karetek, straży pożarnej, osób do obsługi tak dużej imprezy ;)
Jeżeli nie udałoby się im załatwić wielu sponsorów, to za te 100 złotych można by pewnie tylko wykąpać się w Sole :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:
Ponieważ byliśmy w tamtym roku mam porównanie. Należy podziękować chłopakom z AKM Kęty za masę włożonej pracy w organizację tej imprezy. Pewnie, że popełnili drobne błędy, ale nie popełnia ich ten co nie robi nic :uśmiech: ! Super promocja dla motocrossu i to zarówno motocyklowego i quadowego. Przekrój startujących zawodników od 3 lat do 40, klasy mini w motocyklach, quadach, poprzez 65, 80, 125, open, licencja, quady 2k i 4k. Tłumy widzów, jakich pozazdrościć może niejedna impreza rangi MP. Przebudowany całkowicie tor, trudny, z kilkoma doublami ( podwójna hopka z dziurą), sprawiający wiele kłopotów i wymagający żelaznej kondycji od zawodników. W czasie zawodów temperatura dochodziła do 30 stopni C, zawodnicy jechali w tumanach kurzu, który osiadał w gardle, utrudniając oddychanie i ograniczając widoczność. Chociaż tor był polewany, niewiele to dało, przy tak wysokiej temperaturze. Myślę, że generalnie imprezę można zaliczyć do udanych.
Wyniki w 2k :
1. Daniel Wawro - YFZ 450
2. Michał Marek - YFZ 450
3. Radek Siwiec - LTZ400
4. Marcin Waksmundzki - Outlaw 525.
5. Tomasz Trojanowski - YFZ 450
6. Przemek Siwiec - LTR 450
dalej nie pamiętam :(

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 14.05.2007 12:52 
Małe sprostowanie : opużnienia startów wynikły z braku i chipów do pomiaru czasu to oczywiste ale przede wszystkim chłopaki starały się jak najwięcej polać tor wodą . Co do startu 4x4 doszło do nieporozumienia przy wynikach tego już nie zmienimy . Start 4x4 został przesunięty żeby odbył się samodzielnie a nie z 2 k i oczywiście po przygotowanej trasie 4x4 . Pragnę nadmienić że impreza w Bielanach jest jedyną imprezą o jakiej słyszałem i na jakiej byłem gdzie jest przygotowana trasa dla 4x4 z przeszkodami dla 4x4 !!! Jeżeli zgłosiło by się więcej zawodników to planowana była trasa bez części toru mx , no ale z frekwencja jest jak jest . W 2 k wszyscy zadowolenie w 4x4 jeden nie zadowolony . Na nagrody proszę nie narzekać : np. w 2k I miejsce kask . A wpisowe na HP ponad 100 zł , trasa bez komentarza a nagrodach nikt nie słyszał i wszyscy startują razem .
Pamiętajmy że to zawody amatorskie dla zabawy zorganizowane tylko dzięki kilku zapaleńcom i fanatykom motocykli i quadów którzy nie czerpią z imprezy żadnych zysków a wręcz przeciwnie a ostanie dwa tygodnie prawie mieszkali na torze . Ja uważam zawody za udane .

P.S. Pozdrowienia dla zawodniczki która w 4x4 objechała paru facetów i zajęła 3 miejsce :D


 
Profil

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 14.05.2007 13:14 
Zapomniałeś dopisać to co mi na GG pisałeś, że reszta pękała z zazdrości jak na podium stałeś :o :uśmiech:
Gratuluję, pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Marcinowi W.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.