Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - VII i VIII Runda MP i Pucharu PZM Enduro, Ustrzyki 25/26.08.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 05:25

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
VII i VIII Runda MP i Pucharu PZM Enduro, Ustrzyki 25/26.08. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 26.08.2007 23:37 
W czasie gdy 2K ścigają się na PdV, czołówka 4K przyjechała rywalizować na enduro.
Zawody odbyły się w Brzozowie 30 km od Krosna i były naprawdę udane.

Trasa próby enduro w lesie - dla mnie: makabryczna.
Z jednej strony ciekawa i ekscytująca, ale jakże niebezpieczna.
Po pierwsze jechaliśmy "denkiem" przez las, gdzie w razie wyrzucenia z trasy i spotkania z drzewem ... (lepiej nie kończyć).
Po drugie głębokie rowy podłużne, niektóre z błotem, wystające korzenie i kamienie na tejże trasie.
Po trzecie kilka zjazdów i podjazdów dość stromych i spore rowy na przykład na zakręcie w lesie. Kto nie wyhamuje to spada.
Po czwarte nie widać kto jest przed Tobą gdy tak pędzi się na oślep - a w kilku miejscach w błocie siadły ośki i nadjeżdzający kolejni zawodnicy na próbę (wypuszczani co 20 - 30 sekund) nie byli pewni co czeka (stoi) za wzniesieniem lub na łuku. (ach ta adrenalina ...)
Po przejechaniu drugi raz tej próby w sobotę pomyślałem sobie, że nie chciałbym jechać tam jeszcze raz ... Oczywiście jechać na czas, bo lightowo to można się przejechać nie raz i nie dwa razy.
Ale jechać kolejny raz trzeba było i wyszło całkiem nie najgorzej.
Na szczęście próba odbyła się bez ofiar, a Bombel i Ulan pokazali, że można przelecieć tamtędy z prędkością halnego i się nie zabić. Ja im gratuluję umiejętności i odwagi.
Wrażenia były gwarantowane i będzie co wspominać.

Druga próba na trawie - marzenie. Po prostu ideał. Najlepiej wytyczona trasa na enduro jaką jechałem. Dlatego tak uważam, że było bardzo szeroko, wprost autostrada i zakręty się cięło zygzakiem przy pełnej prędkości jadąc w poślizgu. To jest to, co dzielni rajdowcy lubią najbardziej. Popisy jazdy urządzili nam tutaj ponownie Ulan i Rajczyk.
Żeby mieć czasy lepsze niż motocykliści ? Możliwe ? Ano. Na Renegade tak.
Na tej trasie były jeszcze trzy przeszkody, które zakłócały przejazd po równym jak stół polu.
Pierwsze dwie to małe miedze, przez które trzeba było przeskoczyć. A trzeci to miedza i zaraz małe urwisko na oko ponad metr pionowej ściany z której trzeba było zeskoczyć.
Niektórzy wariaci nie zwalniali tutaj wcale.

Sama trasa okrężna - urozmaicona. Trochę przez lasy, trochę asfaltu, trochę przez pola.
Można się było ubrudzić w błocie jak i zakurzyć. Czasy dość luźne - choć obawialiśmy się, że organizator blefuje i się pospóźniamy. Nawet po skróceniu w dniu następnym przyjeżdzaliśmy sporo przed czasem.

Pechowcy / awarie:
Roman Eliasz - no brak mi słów, jak mi go szkoda. Zepsuł mu się silnik i to na próbie czasowej. Renegade został na środku pola jako ozdoba do końca rajdu. Można się załamać
Damian Rajczyk - kłopoty z elektryką. Nie mógł odpalić sprzętu i spóźnił się 2 minuty. gdyby nie to pewnie by wygrał
Jakubek - niestety uszkodził felgę i nie ukończył rajdu pierwszego dnia. Wkurzył się bardzo.
Ja - jak zwykle jakieś problemy muszą być. Na obu próbach czasowych wyłącznie w mojej Bombie - silnik wchodził w połowie trasy w tryb awaryjny i brum brum do mety ze stratą kilkunastu sekund. Inne Bombardiery nie miały tego problemu na tych zawodach. Zrzuconej opony z tylnej felgi tuż po starcie na próbę nawet nie liczę. To normalka u mnie.

Po tych zawodach muszę przyznać, że zadziwił mnie Sławek Ulan. Jeździ świetnie i po tym co pokazał jest w moim odczuciu jednym z trzech najlepszych zawodników 4K w Polsce.
Ale rajdy enduro to pewna niepewność wynikająca z połączenia sprawności człowieka i maszyny. Jeśli jedno nawali to punktów nie ma ... Dlatego niczego nie można przewidzieć wcześniej i wszystko może się zdarzyć, a przez to jest ciekawie.

Image

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 27.08.2007 06:54 
Brawo dla sędziów :!: To samo trzeba zrobić na Cross Country, najwyższy czas, gdyż są oszuści bez grama honoru i ambicji skracający trasę i mający aspirację na "wielkich mistrzów". 8)

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 27.08.2007 10:14 
Na stronie PZM można już zobaczyć wyniki zawodów w Brzozowie.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 27.08.2007 16:48 
Zdjęcia z tych zawodów są już w galerii ATV Polska

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 14:03
Posty: 146
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: 27.08.2007 18:55 
GALILEUSZ napisał(a):
Jakubek - niestety uszkodził felgę i nie ukończył rajdu pierwszego dnia. Wkurzył się bardzo.

Tak to jest jak startuje się na felgach z plasteliny :zły: ale i tak ogólnie jestem zadowolony dwie pętle zaliczone i do tego mam licencje B ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.12.2005 00:08
Posty: 129
Quad: Honda TRX 450ER
PostWysłany: 27.08.2007 20:13 
No ja mam prośbę jak ktoś ma jakieś zdjęcia z motocyklami to prosił bym o przesłanie w miarę możliwości:) muszę pochwalić mojego kolegę który startował tam pierwszy raz w klasie E1 i drugi dzień ukończył na 4 miejscu!

Jakubek gratuluje zdania licencji ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.