Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CROSS COUNTRY XI i XII PPZM - Romanówka 29 - 30.09.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 09:03

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
CROSS COUNTRY XI i XII PPZM - Romanówka 29 - 30.09.2007 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 01.10.2007 15:52 
Nie byłem w sobote ale to co się działo w niedziele jest godne pożałowania, słyszałem właśnie że Grzesiek miał awarie w sobote więc to nie była jego wina, złośliwość rzeczy martwych (chociaż nie mogę tego potwierdzić, opieram się na komentarzach innych). Heh co do tej sytuacji z Rafałem S. - fakt tam było bardzo ostro można by rzec...... widziałem wszystko z bliska, Jacek jakimś cudem przecisnął się, mimo chwilowego zablokowania między drzewem a quadem Rafała.
No tak Gali, tak się zawze mówi po co ta wojna .... ale w pewnych chwilach niektórym po prostu nie wytrzymują nerwy no i działo się tak a nie inaczej, mam nadzieje, że więcej takich sytuacji nie będzie.
A teraz jeszcze kilka fotek na zachęte :) (nawet 4k się znalazły hehe)
Image
Image
Image
Image
Image
Image

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 01.10.2007 16:37 
Zippo, naprawdę fajne zdjęcia ! Podsyłaj kolejne, albo od razu do galerii.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 01.10.2007 20:11 
Zanim płytka dojdzie do Marty minie kilka dni, to jeszcze kilka zdjęć wrzucę ;)
Image :uśmiech:
Image
Image
Image
Image
Image
Image

1 moje robienie fotek na zawodach, nie było tak źle ale teleobiektyw jakiś by się przydał ;) na szczęście w listopadzie jakieś szkło powinno być więc na nowy sezon będzie jak znalazł. Na razie to na tyle jeśli chodzi o fotki z mojej strony, więcej już niedługo na stronie głównej.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 01.10.2007 21:26 
Zdjęcia bardzo dobre. Ostre, z niezłym kontrastem.
Jakim aparatem cykałeś ?

_________________
ALCATRAZ ;)


Ostatnio zmieniony przez GALILEUSZ, 01.10.2007 21:31, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 01.10.2007 21:31 
Nikon D40X + Nikkor 18-55 czyli standardowy kit :) właśnie czasami mogłem wydłużyć czas migawki bo zdjęcia są aż za bardzo zamrożone że tak powiem a przez to nudne trochę. No ale na następnych zawodach powinno być lepiej. Mam nadzieje pojawić się także na CC w Obornikach, wtedy można działać w ciągu 2 dni ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 01.10.2007 22:17 
Przerzucone z tematu: Tuning G700:
GALILEUSZ napisał(a):
Gdyby miał lżejsze felgi to jechałby na flakach. Coś za coś.

moto*rebel napisał(a):
Pierwszego dnia wyciągnąłem gwożdzia wielkości palca, którego zauważył akurat u mnie w oponie mój pomocnik Jurek i gdyby nie to pewnie drugi dzień startowałbym przynajmniej na jednym flaku, albo na komplecie seryjnych felg i opon notabene 10 kg lżejszych :lol:

GALILEUSZ napisał(a):
Muszę napisać o tym, że Mariusz wykonał na Grizzlym niesamowity manewr. Jadąc za mną, na długiej prostej, gdy przymierzałem się do wyprzedzenia jakiejś ośki i jechałem po zewnętrznej do niej, ale trochę nieśmiało i się zastanawiałem, czy zdążę przed zakrętem. Rebel wskoczył na tor tej ośki. Nagle przyśpieszył i wcisnął się przede mną zygzakiem, wyprzedził ośkę, zajechał jej drogę i zdołał wejść jeszcze w zakręt. W ten sposób dmuchnął dwa quady. Co prawda zrobił to ryzykownie, bo mógł zawadzić i jednego i drugiego, ale wyszło mu to super. Chylę czoła. A prędkość była gdzieś pod 80 km/h. To pokazuje możliwości tego G700, no i oczywiście wysokie umiejętności Rebela. Ten grizzlak ma ochotę przyśpieszać nawet przy wyższych prędkościach.

moto*rebel napisał(a):
Wiesz Gali, że jednak na prostej niemiałem większych szans Cię przegonić, a w lesie oczywiście było za wąsko więc musiałem szukać innych miejsc. Co prawda byłem pół długości przed Tobą, ale dziękuję, że ustąpiłeś mi miejsca w tym momencie bo mogłoby być gorąco Szkoda, że tego manewru akurat nie filmowano, chętnie bym to obejrzał z innej perpektywy.


Byłby fajny film. Na pewno szkoda, że nikt tego nie nagrał. Ale było to na końcu trasy i tam nikt z publiki i fotoreporterów nie zaglądał. Faktycznie widząc co się dzieje, lekko odpuściłem, ale manewr był mistrzowski.
Ja jechałem trochę jak lebiega z powodu bólu nadgarstka. Zapewne mógł to także zauważyć Klaudiusz, który mnie gonił przez 40 minut i w końcu w jednym miejscu przegonił, gdy odpuściłem na dziurach.
Mogłem konkurować jedynie po gładkim - w slalomie po polu czy na trawie szedłem na maxa. Po dołach i w lesie byłem maruderem blokującym trasę innym, ale inaczej nie dało rady jechać.
Moje kłopoty zaczęły się pierwszego dnia za stawem, gdy goniłem Moto*rebela. Wtedy pierwszy był Damian, Moto*rebel drugi, ja trzeci. Tuż za mną ścigał mnie Roman Eliasz. Podbiło mnie na pieńku i wyleciałem z trasy, zresztą o mały włos przejechałbym chłopaka - funkcyjnego z chorągiewką, który stał tam na rogu. Stanął sobie w miejscu dośc niebezpiecznym na wylocie z górki i zakrętu. Przestraszył się, upadł na pupę i gdybym nie wyhamował to bym go wziął pod koła. Roman chyba miał też problem, bo wjechałby mi w tyłek, ale jakoś wyhamował, ominął i poszedł dalej. Od tej pory już mi nie szło. Ręka promieniowała, bolało i siły odeszły.

Drugiego dnia miałem dobry start, ale szybko straciłem drugie miejsce. Najpierw wyprzedził mnie Moto*rebel, za chwilę Eliasz. Potem ciąłem się z Klaudiuszem o czwarte. Szczerze powiem, że mi zaimponował, bo gonił mnie zaciekle. Gdy mnie wyprzedził zaczął odchodzić na dziurach w lesie. Na polu już nie byłem w stanie go dogonić. Jaką radość wywołało to u jego mechaników, którzy go mocno dopingowali, gdy wpadliśmy na tor a on przede mną ! Takie wielkie szczęście można sprawić innym ... Zapracował na tą wygraną.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 02.10.2007 11:40 
Fajne zdjęcia ;) , a robił ktoś z pierwszego dnia ? :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.10.2007 12:23 
na pewno niedługo będą Zdjęcia Katarzyny Wężyk. Zawsze możemy liczyć na tone zdjęć z jej strony :)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 02.10.2007 17:54 
Dziś oglądałem quada po Siemiatyczach.
Rama wytrzymała. Tylny wahacz niestety nie.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.10.2007 18:33 
No to ładnie a trasa wyglądała tak niepozornie hehe. Całe szczęście, że dojechałeś, niedługo to spawy będą wązyć kilkanaście kilo :uśmiech: Tym większe gratulacje za ukończenie, jako obserwator widziałem, że nie odpuszczałeś mimo kontuzji :).

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 02.10.2007 19:51 
na youtube został zamieszczony film z Romanówki ale nie zdążylem obejżec ponieważ nie wiem czemu ale została usunięta kategoria quadów :oczy: i można tylko obejżeć w wykonaniu crosów :zły:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 02.10.2007 20:19 
A jednak udalo mi się coś wynaleźć :D ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=QuVjzi86yJY
http://pl.youtube.com/watch?v=CVMlB5Js1zE

Przed chwilą w programie raport turbo na kanale tvn Turbo pokazywali filmik z Romanówki w roli głownej quadów oby tak dalej :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 02.10.2007 21:48 
na tvn turbo leci relacja teraz

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 03.10.2007 16:01 
Cytuj:
na tvn turbo leci relacja teraz

Oglądaliście ? Co pokazali ? Skupili się na motocyklach, czy także o quadach ?

A może ktoś nagrał i jest to gdzieś do obejrzenia ?

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 03.10.2007 21:26 
Oto chodzi ze skupili się tylko na quadach :D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.