Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad Golden Cup 2006
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 23:51

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Quad Golden Cup 2006 

Czy zgłaszasz swój udział w zawodach QGC w klasie 4K?
Tak 40%  40%  [ 6 ]
Nie 60%  60%  [ 9 ]
Razem głosów : 15

Quad Golden Cup 2006 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 04.07.2006 10:17 
Krz dzięki za Twój głos.
Ja jestem dopiero po spotkaniu w pracy i mam chwilę żeby coś napisać.

GP-Action -> jak przeczytałem Twojego posta to się w pierwszej chwili zastanowiłem - czy taki miałeś zły / męczący dzień ?
Czasem pisanie o pierwszej w nocy nie daje dobrych efektów.
Tak jak napisał Krz - mój głos w tym temacie to raczej troska o to żeby całe zawody się udały.
I żeby pozostały "golden", a nie tak jak w zeszłym roku - miały być "golden", a zrobiły się "silver" (nie znam przyczyn).
Nadal jestem zdania, że tor powinien być wyrównany odpowiednio wcześnie przed zawodami.
Jeżeli nawierzchnia tego żwirowiska zostanie wzruszona na 2 dni przed zawodami, to po pierwszych dwóch okrążeniach zawodnicy wyrobią w świeżej nawierzchni spore koleiny.
Nie jeździłem nigdy na ośce, ale jestem przekonany, że takie wyrobione koleiny nie wpływają dobrze na komfort jazdy, możliwość wyprzedzania itp.

Łabędzie, stawik i malowanie trawy na zielono mogłeś sobie faktycznie darować.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Krokowej.
Może Cię "ustrzelę" w jakimś ładnym ujęciu na fotce :lol:

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 04.07.2006 10:26 
GP-ACTION napisał(a):
wierz mi, jestem jak najdalszy od spięć na forum

Oczywiście wiem , po prostu jak znam ASTERIXa to wydaje mi się , że nie najlepiej zinterpretowałeś jego posta. Nie ma tematu, chciałem tylko uspokoić atmosferę, bo ostatnio kłótni ci u nas dostatek :) .


 
Profil WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 04.07.2006 11:15 
Asterix, liczymy na Twoje fotki :D


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 07.07.2006 12:04 
Witam,

Krokowa tuż tuż... zbliża się coraz większymi krokami :)
Zawodnicy zacierają ręce bo zapowiada się niesamowita zabawa :diabeł:

Na dzień dzisiejszy na liście startowej mam 23 nazwiska, więc konkurencja na torze nie będzie mała!

Niestety do klasy 4K zgłosiło się w sumie 4ech zawodników, jest to zdecydowanie za mało.

Może jeszcze ktoś chce spróbować swoich sił na piaszczystym nadmorskim torze :?:

Czekam na zgłoszenia :diabeł:
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 09.07.2006 18:46 
KROKOWA 2006
ACHTUNG!!! Na zawody przyjedzie 17 letni Philip Streuber - chyba najlepszy zawodnik z Niemiec. Jeździł będzie żółtą Yamahą , którą przygotuje UNIVERPAL RACING TEAM Z GDYNI .U siebie PHILIP jeździ YFZ450 (DWIE SZTUKI DOSTAŁ OD Yamahy DEUTSCHLAND), a tuningiem, zajął się MATTHIAS BRIEL. Młodzieniec napalił się na te 1500 euro które będzie za pierwsze miejsce. Mam nadzieję , że tym razem będzie w Krokowej porządny skok, żeby chłopak mógł coś pokazać .
POZDRAWIAM G.B.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 17.07.2006 12:57 
Jak po zawodach ? Ktoś z forumowiczów kibicował ? Z przecieków : zawody wygrał Paweł Sobczyk , Philip Streuber drugi a Grzegorz Brzozowski trzeci . Czekam na newsy :D


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 17.07.2006 13:25 
Michale, zaobserwowałem na tych zawodach kilkanaście osób z forum, część z nich startowała, część kibicowała, część przejazdem wpadła (mimo natłoku obowiązków)...

Impreza chyba fajna ;) , ale poza startem to nic nie widziałem bo się kurzyło strasznie :lol:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 17.07.2006 13:36 
Grzegorz Głowienka napisał(a):
ale poza startem to nic nie widziałem bo się kurzyło strasznie

dlatego tak bardzo kochamy zimę... :D


 
Profil

Rejestracja: 30.09.2005 10:05
Posty: 10
Miejscowość: Łomianki
Quad: LTZ 400
PostWysłany: 17.07.2006 13:39 
Ja byłem przejazdem ( 30 minut) na 2 biegu sobotnim , z uwag tor super ,"zadyma "zajebista, kibiców bardzo średnio- ale to widomo impreza była" tajna".


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 17.07.2006 14:33 
A jakieś fotki ??? :)


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 17.07.2006 14:33 
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów Quad Golden Cup .

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 17.07.2006 23:19 
Byłem tylko w sobotę i oglądałem tylko pierwszy bieg.
Brawa dla organizatorów. Widać było znaczną różnicę (na plus) w organizacji / logistyce zawodów.
Podobnie jak w zeszłym roku zrobiłem kilka zdjęć. Na szybko wklejam kilka wybranych.
Kurzyło się niemiłosiernie :)
No i chciałbym sprostować informację jaka pojawiła się na forum. Otóż jednak z toru w Krokowej (z najwyższego punktu) widać morze. Na jednym ze zdjęć widać w oddali (za lasem) płynący statek pasażerski.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 18.07.2006 09:42 
Witam,

Do Krokowej dotarłam w czwartek rano. Zobaczyłam przed sobą pole z częściowo wyciętym żytem i kilkoma porozrzucanymi balotami. Robert powiedział mi, że trasa będzie poprowadzona pod prąd (czyli odwrotnie niż w zeszłym roku), na żwirowisku zrobili kilka hopek w dół – to jak mnie zapewniał miało podnieść atrakcyjność zawodów. Moja kobieca wyobraźnia jednak nie była w stanie tego objąć, ale pomyślałam, że Robert z pewnością wie co robi. Pomagając w tworzeniu parku maszyn i biuro zawodów stopniowo jednak przed moimi oczami rosło miasteczko dla zawodników z rewelacyjną trasą. Dopiero jak Robert przejechał ze mną całą trasę zorientowałam się, ile włożył wysiłku w to, żeby zawodnicy wyjechali zmęczeni ale zadowoleni. Trasa była szeroka, zabezpieczona taśmami i balotami. Jedynym mankamentem było chyba piaszczyste podłoże, przez co bardzo szybko się wybijała.

W piątek zgłosiło się 20 zawodników i Ci którzy mieli ochotę wyruszyli wieczorem na paradę przez najbliższe miejscowości.

W sobotę wszystko się zaczęło. Najpierw odprawa a potem od razu na trening kwalifikacyjny na którym zawodnicy walczyli o dobre miejsce na polu startowym. Pierwszy czas zrobił Paweł Sobczyk (2:13.308), gorszy o 2 sekundy był Niemiec: Philips Streuber, zaraz za nim z czasem 2:20.564 na starcie ustawił się zawodnik z Łotwy: Janis Kirilko. Czwarte pole startowe miał Grzesiek Brzozowski z czasem gorszym o dwie setne sekundy od Kirilko.
O godzinie 12:00 wszyscy zawodnicy ustawili się na starcie i w wielkim kurzu wystartowali. Pięknie jechał Paweł Sobczyk, ale inni zawodnicy też nie odpuszczali. Ścigał go Niemiec, Grzesiek Brzozowski, Maciej Jachnicki i Jacek Stelmaszyk. Walka na torze była jednak widoczna pomiędzy wszystkimi zawodnikami, każdy chciał pokazać że nie da tanio skóry sprzedać…
W drugim biegu znacznie osłabł Grzesiek Brzozowski co wykorzysta Jacek Stelmaszyk zajmując trzecie miejsce, jednak nie nacieszył się nim zbyt długo bo w niedzielę Grzesiek zregenerował siły i obronił swoją lokatę wyprzedzając Jacka w czwartym biegu o sekundę! na ostatnim zakręcie! To była niesamowita walka!

Niech żałują wszyscy którzy nie startowali. Zawody na bardzo wysokim poziomie, przygotowanie zawodników i standard walki na torze godna podziwu… szkoda tylko, że taka mała frekwencja.

Moim zdaniem, każdy kto ukończył te wyczerpujące zawody może się uważać za wygranego.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

Pozdrawiam i do zobaczenia w ten weekend w Strykowie na kolejnej rundzie Motocrossu.
Marta


 
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 19.07.2006 09:14 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Quad Golden Cup.
Autorami zdjęć są Grzegorz Wręczycki i Jacek Kujszczyk.
Serdecznie dziękujemy za przesłanie zdjęć do Galerii ATV Polska.

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 19.07.2006 09:35 
Dorota Lechowicz - Gustab napisał(a):
Autorami zdjęć są Grzegorz Wręczycki...


Kim jest Grzegorz Wręczycki? ktoś Go zna? Co to za "gostek"? :D


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.