Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CROSS COUNTRY w Siemiatyczach 16 - 17.09.2006
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 08:37

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
CROSS COUNTRY w Siemiatyczach 16 - 17.09.2006 
Autor Wiadomość
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 19.09.2006 11:32 
Zdjęcia Galileusza
do obejrzenia w Galerii ATV Polska. Serdecznie zapraszamy.

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 19.09.2006 19:08 
Wnioski i podsumowania sezonu Country Crossu.
Sezon startów w zawodach zbliża się do końca i jak zawsze musimy pomysleć o usprawnieniu naszych regulaminów w następnym roku.
Ja sam mam wnioski praktyczne tylko po jednej eliminacji CC w Romanówce. Trasa podobała mi się, bo była bardzo urozmaicona. Stopień trudności pomimo płaskiego terenu oceniam jako wysoki.
Jak zawsze na zawodach u Romana Umiastowskiego wszystko było przygotowane. Wielkie dzięki dla Romana i wszystkich pracujących przy organizacji tej imprezy.
Mam nadzieję, że najmłodsza dyscyplina motorowa jaką jest CC będzie się rozwijała i zawodników będzie przybywało. Tu jest szansa na starty dla najmłodszych i aż miło było popatrzeć jak sobie młodzież radziła na trudnej trasie.
Jeżeli macie uwagi na przyszły sezon to proszę je kierować pod adresem moim na PW, albo do biura ATVPolska.
Jak zwykle postaramy się je uwzględnić.
Pozdrawiam Jacek Bujański


 
Profil
Blue Bike
Blue Bike
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2005 22:28
Posty: 52
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Outlander 800
PostWysłany: 19.09.2006 21:57 
Faktycznie Roman Umiastowski jest niesamowity ,tym bardziej że to kolejna impreza która otrzymał w "spadku" i nie było zbyt wiele czasu na przygotowania.
W przyszłym roku wiele osób zapowiada swoje starty w CC , co na pewna zwiększy atrakcyjność tych zawodów.
Póki co mam nadzieję ,że MR.Quad stawi się obowiązkowo w Ostródzie w celu , tu zacytuje pewnego forumowicza, "objechania na twardo" :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 20.09.2006 13:38 
sisot napisał(a):
tu zacytuje pewnego forumowicza, "objechania na twardo"

Ja słyszałem że endurowcy są do objechania "na miękko". :uśmiech: Mnie się to jeszcze nie udało, ale będę trenował ... ;)


Jacek Bujański napisał(a):
Jeżeli macie uwagi na przyszły sezon to proszę je kierować


Wracając do tematu, zmian w CC, o których wspomniał Jacek, to na moje prośby i także naciski Marty puszczono Młodzików w odrębnym biegu. Wcześniejszy pomysł był taki, żeby dać im kamizelki odblaskowe i żeby jechali razem z nami, po czym wyhaczyć ich po 30 minutach.
Ja uważam, że to musi być zmienione raz na zawsze. Ze względów bezpieczeństwa muszą być określone pewne standardy i nie może chłopak 12 letni na 150 -tce jechać z dużymi quadami, które na hopie potrafiły przelecieć kilka metrów w dal. :szok: a przed hopą nie widać czy tam nie stanął Młodzik.
Ja czarno to widziałem i od samego przyjazdu prosiłem o tą zmianę. Tym razem się udało, ale to powinno być standardem ! Młodziki mogą jechać od 20 do 30 minut, przed startem dużych quadów lub po starcie motocyklistów. O tyle czasu mogą się chyba przedłużyć zawody. Jadą swoim tempem i nie ma zagrożenia ze strony jadących zdecydowanie szybciej.
W Siemiatyczach zebrało się kilku szybkich zawodników. rywalizacja była zacięta i nie było łatwo. A wyobraźmy sobie, że mielibyśmy omijać młodzież na torze, który zresztą nie miał regulaminowej szerokości ... :oczy:
Pozdrawiam uczestników CC w Siemiatyczach ! ;)

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2005 15:07
Posty: 718
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Katy
PostWysłany: 20.09.2006 23:01 
I jak spodobało się młodemu GALILEUSZOWI cc ??

_________________
# 463
Quady Śrem Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 21.09.2006 14:50 
Łukasz też myślisz a startach w cc w przyszłym roku?


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2005 15:07
Posty: 718
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Katy
PostWysłany: 21.09.2006 19:30 
Tak już sobie zaklepałem numer 501 :D . A Ty bedziesz jezdzić.

_________________
# 463
Quady Śrem Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 21.09.2006 19:36 
Łukasz Eliasz, borek619 co do ostatnich dwóch postów to podaję Wam linka www.gadu-gadu.pl - to taki fajny komunikator jest, można sobie ze sobą porozmawiać bez pośrednictwa forum :uśmiech:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 21.09.2006 20:17 
Za rok ja też dolacze do Was. 8)

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.11.2005 18:41
Posty: 96
Miejscowość: Siemiatycze
Quad: LTR450
PostWysłany: 21.09.2006 21:09 
Dobrze Krzychu wezme to sobie do serca i napisze na wp :uśmiech: . A co do tych młodzików to trzeba coś z tym zrobić bo ja nie chce jezdzić w koszulce odblaskowej :uśmiech: .Mam nadzieje że będzie troszke więcej młodzików w przyszłym roku i sprawa się rozwiąże,bo cc jest naprawde fajne ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 25.09.2006 19:21 
No cóż jak zwykle się minąłem z kilkoma forumowiczami .... tak to jest jak się nie ma internetu :( Bylem w sobote i też porobiłem trochę fot, głównie stałem przy żółtym LTRze heh. Następnym razem już przyjade startować, przyznam szczerze, że te cc było pełne emocji. Zawodnicy na 4x4 naprawdę pokazali klase a i sporty latały niczego sobie :D Pozdro i miejmy nadzieje, że nastepnym razem zapoznam się ze wszystkimi forumowiczami pozdro

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 25.09.2006 19:30 
Zippo22 napisał(a):
Bylem w sobote i też porobiłem trochę fot, głównie stałem przy żółtym LTRze heh.

Szkoda, że nie przyszedłeś pogadać.
Jeśli masz fotki to może pokażesz kilka najlepszych ?

A może masz zdjęcia ze startu w sobotę ? Wszyscy na quada i odjazd, a ja do przykręcania drążków z kluczem ... :uśmiech: A potem pogoń ...

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.