Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 07:38

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 14:03
Posty: 146
Miejscowość: Piaseczno
PostWysłany: 03.10.2007 19:53 
Ja homologacji to na oczy nie widziałem a zarejestrowałem tylko że jak masz z polskiego salonu to mój patent już nie działa :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2006 16:03
Posty: 542
Quad: blaster, Brute Force, ltr
PostWysłany: 03.10.2007 20:19 
A jak wygląda sprawa regulaminu enduro ? Np. głośność wydechu itd? Bo raczej w 94db to się nie zmieszczę ;)

_________________
Suzuki LTR 450 k9, poprzednio YFZ 450 na elkach, Brute Force do orania pola... w sensie trawników :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 03.10.2007 21:14 
endru napisał(a):
Wpisowe: Wpisowe 100 zł.

Ale to wpisowe 100,00 PLN to chyba tylko dla motocykli 50 ccm ?
A dla pozostałych motocykli i dla quadów - 150,00 PLN - jak mi się wydaje.

Panowie, kto się przymierza do udziału w zawodach to niech szybiutko wysyła zgłoszenie faksem, bez płacenia. Nawet jak się nie przyjedzie z jakiegoś powodu - to trudno, nic nie szkodzi.
Za to wcześniejsze zgłoszenie to oszczędność 100,00 PLN. Zgłoszenie jeśli było w pierwszym terminie zapłacicie na miejscu tylko 150 PLN. Gdy w ostatnim momencie trzeba zapłacić 250 PLN.


fobi napisał(a):
A jak wygląda sprawa regulaminu enduro ? Np. głośność wydechu itd? Bo raczej w 94db to się nie zmieszczę

Wymogi formalne są, ale faktycznie nikt nie mierzy głośności. Jeśli masz tłumik, nawet przelotowy to nie powinno być problemu. Na odbiorze technicznym na pewno się doczepią gdy tłumik jest wybebeszony i hałasuje ponad miarę.


tymoszuk napisał(a):
Dwa lata temu kupiłem używanego z zagranicy i też bez homologacji. No i nic nie poradzisz. Zostaje jazda po własnym podwórku


Kto nie ma rejestracji może tu też pojechać zgodnie z tym co podawał Endru w klasie Amator.
Trzeba mieć tylko OC.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce

Rejestracja: 01.02.2007 22:48
Posty: 144
Quad: ltr 450 k8,Honda TRX 350
PostWysłany: 03.10.2007 22:14 
Galileusz ma racje jesli nie posiada się rejestracji to w tych zawodach można wystartowac w klasie amator(która nie zawsze jest w enduro) co pozwoli się sprawdzić i porównać do zawodników jeżdzących w mistrzostwach ponieważ trasa jest dokładnie ta sama. Co do rejestracji to polskie prawo jest jakie jest i quada kupionego w salonie bez homologacji nie zarejestrujesz, ale sprowadzone z USA w 100% się zarejestruje a gwarancja badźmy szczerzy i tak rzadko jest uznawana.


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 03.10.2007 22:21 
quada kupionego u dealera Yamahy nie ma szans zarejestrować :płacz:

zawody w Piekoszowie o których mowa dopuszczają quady i motocykle bez rejestracji na pewno w klasie amator znaczy w Pucharze Kielc. byłem dziś na bazie i z tego co słyszałem to trasa nie przebiega po drogach publicznych a w miejscach w których je przecina będzie mocno zabezpieczona przez policję (słyszałem coś o przeprowadzaniu motocykli przaz drogę or smth... jakoś ogólnie to zrobili że no problem także myśle że w pucharze też puszczą bez tablic skoro trasa jest tak fantastycznie zabezpieczona :lol: )

Ja nic nie majsterkuje bo maszyna nie hula ale dogaduję temat z lokalnym sklepem atv i być może dostanę od nich na rajd przygotowanego quada G700, była by amerika normalnie, zobaczymy jutro się wyjaśni :?

próby narazie nie wyznaczone a i trasa nieznana można jedynie jeździć europę sprzed dwóch tygodni także o trenowaniu narazie nie ma mowy :zły:

nie ma chyba takiegoś czego jak zgłoszenie w drugim terminie przynajmniej w pucharze kielc ale sprzęt trzeba oddać w piątek przy zdaniu maszyny w sobotę rano wpisowe 150zł myśle że jak za dwa dni konkretnych zawodów uczciwa cena.

Zapraszam serdecznie leci ktoś w amatorach w 4K bo niewiem czy się luzować czy iść na siłownie :lol:

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce

Rejestracja: 01.02.2007 22:48
Posty: 144
Quad: ltr 450 k8,Honda TRX 350
PostWysłany: 04.10.2007 19:31 
planujemy w niedziele po zawodach zrobić zakończenie sezonu w knajpce.tych którzy beda posiadali jakies zdjecia z zawodow prosimy o ich przyniesienie gdyz bedziemy chcieli je wyswietlac na telebimie zachecam wszystkich do wspolnej zabawyt tym z poza naszego miasta proponuje przedłużyć hotel do poniedziłku bo imprezka szykuje się konkretna.


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 04.10.2007 20:19 
spoks, będzie ok- byle by było co oblewać :lol:

to trzeba na poniedziełek urlop zamówić :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.07.2007 22:09
Posty: 30
Miejscowość: Kielce,piekoszów
Quad: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 04.10.2007 22:50 
Jeśli chodzi o mnie to wystarczy ze cało dajade do mety i już mam co oblewac. Dobry pomysł z tym zakończeniem sezonu. :hura:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce

Rejestracja: 01.02.2007 22:48
Posty: 144
Quad: ltr 450 k8,Honda TRX 350
PostWysłany: 04.10.2007 22:50 
ja proponuje urlop wziąć co najmniej do środy :D bo imprezka planuje się całkiem gruuuuba


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.03.2007 11:38
Posty: 759
Quad: Dobry Bashan nie jest zły!;)
PostWysłany: 05.10.2007 08:28 
ja równiez się pojawie :) :D :D

_________________
#68


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.09.2005 20:47
Posty: 250
Miejscowość: Warszawa
Quad: KTM 505sx
PostWysłany: 06.10.2007 19:05 
Dzisiejsze podium 2k:

1-Paweł Sobczyk
2-Rafał Sonik
3-Jacek Stelmaszyk

_________________
Pozdrawiam :D Ksioonc


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.10.2007 16:36 
Temat zamykam - zapraszam tam do relacji :
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... 7192#87192

Sorki ksioonc, przez pomyłkę nie wydzieliłem też twojego posta, teraz już się nie da :(


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.