Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - OBÓZ KONDYCYJNO-SZKOLENIOWY W OBORNIKACH
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:50

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
OBÓZ KONDYCYJNO-SZKOLENIOWY W OBORNIKACH 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 20.03.2007 18:09 
Cytuj:
- 2 noclegi dla uczestników ( 22/23 i 23/24.03.2007 )

Czyli jak przyjedziemy jutro to mamy spać w aucie czy nie będzie problemu z noclegiem?


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 20.03.2007 18:14 
Kamikazeeee napisał(a):
Czyli jak przyjedziemy jutro to mamy spać w aucie czy nie będzie problemu z noclegiem?

A może by tak do hotelu zadzwonić i zapytać? Od razu uzgodnisz kolor pościeli i nie będziesz musiał pytac na forum ;) :lol:


 
Profil WWW

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 20.03.2007 18:17 
Cytuj:
HARMONOGRAM OBOZU:
21.03.2007; 17.00 do 21.00 Przyjazd uczestników obozu:
-rejestracja uczestników , zakwaterowanie i kolacja.


Z tego co wkleiła Marta wynika, że obóz zaczyna się 22.03.2007 ale w harmonogramie jest napisane że od 21.03.2007. ;)
Pytam więc dla formalności...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2006 10:39
Posty: 102
Quad: Hawkeye 4x4 300 i G700
PostWysłany: 20.03.2007 18:18 
Ej, ale tak na serio to ja będe jutro....!!!!!I CO MAM ROBIĆ?!Wpuszczą mnie do hotelu.... :lol: ?


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 20.03.2007 19:52 
No więc podałem Wam harmonogram obozu , ale podkreśliłem że może ulec zmianie. Po poniedziałkowym zebraniu zarządu swierdzono że za nocleg środa/czwartek trzeba płacić samemu:( także widzicie co nasz zarząd ustalił. PODKREŚLIŁEM ŻE MOŻE ULEC ZMIANIE. Ja będe w czwartek koło godzinki 08.30-09.00.

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2006 10:39
Posty: 102
Quad: Hawkeye 4x4 300 i G700
PostWysłany: 20.03.2007 20:36 
No ja już będe w środe ok.22:30....i co dalej?!Gdzie zostawić quada....gdzie jest hotel i gdzie mam spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 20.03.2007 21:04 
Jeżeli przyjedziecie już w środę , to od godziny 17 obecny jest kierownik obozu (pytac w recepcji ,lub szukać samemu) w hotelu Milenium , Oborniki WLKP ul.Mostowa 1 (przy drodze nr 11) czyli tak jak się jedzie na tor od strony rogoźna i wągrowca to zamiast skręcać w lewo na tor , należy przejchać prosto koło 1km(przez most) albo cos kolo tego - pytać miejscowych!!!

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2006 10:39
Posty: 102
Quad: Hawkeye 4x4 300 i G700
PostWysłany: 20.03.2007 21:29 
Dobra....do zobaczenia!!!! :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2007 14:24
Posty: 42
Miejscowość: Szubin Wieś
Quad: Yamaha YFZ 450.
PostWysłany: 20.03.2007 22:15 
no właśnie do zobaczenia :D

_________________
i już ATV:)


 
Profil Tlen

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 20.03.2007 22:16 
Do zobaczenia o ile dostanę akumulator do YFZ w śremiu :uśmiech:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 25.03.2007 02:11 
No ja pół godziny temu wróciłem do domu. Po 8 godzinach jazdy i 600-700 zrobionych km wkońcu ide spać hehehe Jutro postaram się coś więcej napisać ale mogę powiedzieć tylko jedno - Ci którzy nie byli niech żałują, pogoda nam nie straszna :D (mieliśmy tak zmienną pogodę, że głowa mała).

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2006 10:39
Posty: 102
Quad: Hawkeye 4x4 300 i G700
PostWysłany: 25.03.2007 18:00 
było bardzo fajnie :D

ps:fotki mile widziane ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 25.03.2007 21:54 
Mam około 2000 fotek bardzo dobrej jakości.
Jutro lub pojutrze wybiorę najlepsze i wyślę do Atvpolska w celu zamieszczenia ich w galerii.

PS. Jeśli ktoś będzie w Chełmnie na I rundzie CC i chce wszystkie 2000 fotek na płycie to piszcie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 25.03.2007 22:21 
Dobra już trochę ochłonąłem i wypocząłem więc mogę napisać kilka słów :) Słowo które może najbardziej oddać ten wyjazd to: BŁOTO. Naprawdę pogoda nam się trafiła wspaniała hehe poczynając od śniegu, potem deszcz a kończąc na pięknej sobotniej pogodzie. Matka natura spłatała nam niezłego figla, ale w końcu w marcu jak w garncu czyż nie ;) Kilku zawodników przyjechało już w środę na wieczór ale większość stawiła się dopiero w czwartek rano. Powiem szczerze, że od początku nie chciałem wierzyć w prognozy pogody jakie zapowiadało TVNmeteo i które tak namiętnie oglądałem przez ostatnie dni. W środę na wieczór było dość dobrze, jednak gdy w czwartek otworzyłem oczy to zwątpiłem (nie tylko ja heh) gdy zeszliśmy na śniadanie wszyscy żartowali, że nie zabrali nart (napadało nam 1-2 cm śniegu !!). Gdy większość uczestników zameldowała się, przyszła pora na kilka słów wstępu. Pan z ekipy medycznej zademonstrował nam podstawy pierwszej pomocy a później kilka słów o flagach. W końcu po długich namysłach organizatorzy zdecydowali się puścić nas na tor. No właśnie gdy przyjechaliśmy na miejsce, nasz zapał trochę ostygł ponieważ tor był zasypany a pod warstwą śniegu leżała błotna niespodzianka. My jednak nie zrażeni postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze jak się sprawa ma i czy zdołamy coś pojeździć. Po 1 zrobiony okrążeniu wyglądaliśmy jak błotne bałwany a nasze quady wyglądały jak po imprezie przeprawowej :lol:
Jednak bez obaw ponieważ nasz trener (Paweł Sobczyk) zaraz obmyślił jakiś przyjemny tor na rozjeżdżenie. No i tak upływały nam godziny na jeździe. Ogółem tor zostawiliśmy w spokoju (przynajmniej do czasu kiedy pogoda w końcu się ustabilizowała) i jeździliśmy na hmmm jakby to nazwać mini-torach. Bardzo fajne, dobre do szkolenia techniki (przynajmniej ja byłem zadowolony) :) Oczywiście wszystko odbywało się pod bacznym okiem mistrza, który dawał nam wskazówki i służył cennymi radami. Oczywiście na koniec dnia wyglądaliśmy jak błotne bałwany ale chwila pod karcherem i sytuacja już była opanowana :) wieczorem gdy wszyscy byli już na miejscu postanowiliśmy się trochę zapoznać i powymieniać doświadczeniem. Piątek: o godzinie 11 wyruszyliśmy znowu na trening. Pogoda znacznie się poprawiła chociaż w połowie treningu złapał nas deszcz. Trzeba także wspomnieć, że na każdym kroku mieliśmy możliwość dokonania poprawek sprzętu, lub w wypadku awarii, szybkiej naprawy - a to wszystko dzięki mechanikom z busa ATVpolska (dzięki chłopaki za te kilka poprawek!!).
Sobotę: to już ostatni dzień obozu i chyba najbardziej obfity w emocje. Przez cały dzień mieliśmy piękną pogode. Słoneczko towarzyszyło nam na każdym kroku, tak więc Paweł postanowił, że trochę się pościgamy. Robiliśmy okrążenia na czas, potem parami w obie strony na wytyczonym torze. Później mieliśmy procedurę startu - także w parach (ostatecznie została podjęta decyzja, że odpuścimy sobie maszynę startową ;) ).
Na pewno ominąłem dużo rzeczy, ale jeszcze dokładnie nie doszedłem do siebie i jedną nogą jestem w łóżku :uśmiech: Ogółem uznaje wyjazd w 100% za udany, mimo że pogoda nie dopisała. Bardzo dużo wyniosłem z wyjazdu dzięki dobrej kadrze i super atmosferze :) Oby więcej takich obozów !!
PS: kto ma fotki przyznawać się ;)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 25.03.2007 22:32 
Racja, gdyby nie Panowie z busa serwisowego jazda niektórych osób skończyłaby się już w pierwszym dniu (Radek :)).
W sobotę bez ich pomocy nie mógłbym dalej jeździć bo rozwaliłem bok opony a oni zrobili go tak, że powietrze ani trochę nie zeszło :)
Ogółem odwalali kawał dobrej roboty.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.