Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Husky party III Kraków 8-9.10.2005
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 08:31

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Husky party III Kraków 8-9.10.2005 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.11.2004 04:15
Posty: 7
PostWysłany: 14.09.2005 10:30 
Husky party III Kraków 8-9.10.2005
Witajcie,
Zapraszam Was gorąco na kolejną edycję cross country w Kryspinowie koło Krakowa (8/9 paździenrika). Tym razem pętła będzie miała długość około 10 km, trasa będzie dużo bardziej zróżnicowana, a tym samym rajd ciekawszy.
W sobotę w zależności od frekwencji będą treningi i może próba czasowa w stylu motocross, w niedzielę 2 godzinny wyścig. Tańsze jedzenie i piwo dla zawodników oraz w końcu nagrody!!! Pojawi się Power Horse z hostessami i darmowymi drinkami dla zawodników, Lech, Pepsi, RMF MAXXX i może TVN. Przyjadą ekipy z całej Polski oraz Czech i Austrii.
Szczegółowe informacje pojawią się niedługo na stronie http://www.enduropark.pl
Jeżeli macie pytania dzwońce pod 607*680*963 lub piszczie na [email protected]

Zapraszam wszystkich !

Piotr


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 14.09.2005 19:33 
Witam!
Chcialbym się dowiedziec jakie sa wymogi dla xzawodnikow jesli chodzi o start? Chcialbym się zapytac czy można startowac u was majac 16 lat, quada 750ccm i do jakiej klasy bym się zaliczal ?

proszę o odpowiedz!!

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2004 19:16
Posty: 72
Miejscowość: Kraków
Quad: Polaris Sportsman 800 EFI DeLuxe, Polaris Outlaw 525
PostWysłany: 14.09.2005 19:45 
Startuje w każdej edycji i spokojnie możesz jechać jak do tej pory była jedna klasa i wszyscy quadowcy jechali razem. Impreza jest naprawdę fajna i przybywajcie w jak największych ilościach :D bo wiadomo im więcej quadów tym ciekawsza rywalizacja


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.06.2005 21:15
Posty: 43
Miejscowość: Kraków
Quad: Suzi LT-400F Eiger
PostWysłany: 14.09.2005 20:44 
Grzechem było by nie pojawienie się na imprezie Quadowej organizowanej tak blisko miejsca zamieszkania. Jednakże nęka mnie niepewność do jakiej klasy bym się zaliczał. Na plakacie wspomniano o "Klasa mini dla dzieci" - mam 16 lat i ciekawi mnie czy wylądowałbym w tej właśnie beczce (...) Nachodzą mnie dreszcze gdy myślę o starcie pośród pojazdów typu: Suzuki LT80, i o tym co by się stało z takim pojazdem/kierowcą pojazdu po spotkaniu z moim Eigerem (szerokim łukiem pominę kawe SzaMan'a). Dlatego przyłączam się do pytania o klasyfikacje "niedokońca wyrośniętych kierowców" na dorosłych czterokołowcach... :idea: :?: :idea:

_________________
Gdy siedzisz na Quadzie , nie myśl jak człowiek - myśl jak PlayStation


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 14.09.2005 20:57 
No bylo by nie za ciekawie gdybym przejechaltakei bąka :oops: alemam nadzieje ze będzie git! prosimy o szybka odpowiedz

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 04.11.2004 04:15
Posty: 7
PostWysłany: 15.09.2005 19:37 
Cieszę się, że Husky Party ma dobra opinię wsród Was.
Przewidujemy jedna klasę dla quadów więc nie powinno być większych problemów.
Dodatkową atrakcją będą nowe modele Polarisów do testów.
info dostepnę pod
www.enduropark.pl/plakat.htm

pozdrawiam,
Piotr


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2004 19:16
Posty: 72
Miejscowość: Kraków
Quad: Polaris Sportsman 800 EFI DeLuxe, Polaris Outlaw 525
PostWysłany: 16.09.2005 07:47 
Graviter chciałem się dowiedzieć czy quady będą lecieć razem z motorami (tak jak zawsze) czy osobno?

P.S Już się nie możemy doczekać zawodów :diabeł:


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 04.11.2004 04:15
Posty: 7
PostWysłany: 16.09.2005 10:00 
Maniu$ napisał(a):
Graviter chciałem się dowiedzieć czy quady będą lecieć razem z motorami (tak jak zawsze) czy osobno?

P.S Już się nie możemy doczekać zawodów :diabeł:


Tym razem tor będzie conajmniej trzykrotnie większy, jest nawet odcinek przejazdu przez wodę....Spokojnie wszyscy się zmieszczą, więc jedziemy razem.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 16.09.2005 12:26 
Hm...ciekawe... Mam nadzieje ze można przyjechac w niedziele i zarejstrowac sei w biurze zawodow rano?proszę mi powiedziec o ktorej rano trzeba się pojawic zeby moc wystartowac?
Chcialbym tam pojechac a nei mam mozliwosc dojazdu w sobote i interwesuje mnie jedynie sobota, a w sobote podobno tylko proba będzie a zawody dopiero w niedziele sa dopiero?

proszę mi jeszcz napisac jak z dojazdem? nigdy wczesniej na zadnej eddycji nie bylem wiec nie wiem gdzei tor ani nic !

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2004 19:16
Posty: 72
Miejscowość: Kraków
Quad: Polaris Sportsman 800 EFI DeLuxe, Polaris Outlaw 525
PostWysłany: 16.09.2005 22:00 
SzaMan napisz na priv to jako rodowity krakus pomoge odnaleść Ci droge :D


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 19.09.2005 19:41 
Pojawiły się komplikacje w moim przypadku:( proszę mi powiedziec, jak wyglada sprawa osob nie pelnoletnich jak by pokazaly się na zawodach bez rodzicow... może mi się uda z kims zabrac bo moi rodzice nie sa w stanie ze mna tam jechac(brak czasu :płacz: ) proszę mi powiedziec jakie dokumenty tam bym wtedy potrzebowal?

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 19.09.2005 19:55 
Ja mam pytanie, ponieważ SzaMan mnie namawia abym się zabral z niim, tylko ze ja mam niecale 15 lat :/ a pojemność quada to 500ccm, czy zostane normalnie dopuszczony ?? Z gory thx

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2004 19:16
Posty: 72
Miejscowość: Kraków
Quad: Polaris Sportsman 800 EFI DeLuxe, Polaris Outlaw 525
PostWysłany: 23.09.2005 08:01 
no to kto zapowiada przyjazd? :D

P.S
Radek, Mowtoi bedizecie ?


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 23.09.2005 10:23 
Chcialbym przyjechac ale nie wiem czy dotre tam :( będę się staral ale nie moge obiecac

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 04.11.2004 04:15
Posty: 7
PostWysłany: 23.09.2005 11:12 
Witajcie,
Biuro zawodów będzie czynne w niedzielę od 9, niepełnoletni muszą przyjechać z opiekunami, którzy mają prawo podpisywać zobowązania za nich-czyli karty zgłoszeń. Trasa będzie dośc spora, więc prawdopodobnie quady pojadą razem z motocyklami, szczegóły ustalimy na miejscu w zależności od ilości zawodników.

Pozdrawiam!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.