Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 01:02

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.12.2008 10:35
Posty: 184
Quad: Bashan FUll Tuning Chinolowy - 100km i jeden mół
PostWysłany: 02.09.2009 07:30 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
gkasp napisał(a):
...chętnie obejrzę, ale niestety mam jedynie duże białe prostokąty zamiast filmu... czy mógłbyś wstawić same linki do relacji?
z góry dzięki


PART 1
http://www.youtube.com/watch?v=kVo_QPwXeWo

PART 2
http://www.youtube.com/watch?v=8O2vXDekXoQ


 
Profil WWW
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 13.07.2008 10:02
Posty: 139
Quad: Kingquad 700
PostWysłany: 02.09.2009 09:03 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Łukasz Eliasz napisał(a):
psmoku napisał(a):
tak naprawde amamtorzy jechali lepiej niz licencja

Może napisz że w klasie 4k, bo co niektórych tu obrażasz...

Łukaszu oczywiscie ze chodzilo mi o klase 4K....gratuluje dla Twojej osoby !!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2006 07:22
Posty: 231
Quad: Banshan :-)
PostWysłany: 02.09.2009 19:52 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
muszę przyznać że zawody bardzo fajne trasa super chodzi o szerokość
Tylko po co 4k ścigały się z ośkami i blokowały trasę dla 2 k licencja
Oczywiście nie wszyscy z 4k sprostuje, ale większa część. Przypuszczam, że to była klasa Amator 4k.
Jestem z zawodów zadowolony szkoda, że nie wiedziałem, że za pozostałe miejsca są dyplomy.
Do zobaczenia na następnej edycji :wizi:


Jasiu, "podrasowałem" ci nieco pisownię w tym poście ;) - to też ważne dla łatwiejszego przekazywania informacji/Fiśman

_________________
;-)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 17:02
Posty: 145
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ltr
PostWysłany: 02.09.2009 20:26 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Dziękuje wszystkim za słowa pochwały - to najlepsze czego można sobie życzyć po miesiącu przygotowań.
Jeśli chodzi o połączenie 2k i 4k to przy tej trasie długiej i szerokiej było najlepszym wyjściem aby w jednym dniu wystartowały zarówno quady jak i motocykle zgodnie z obowiązującymi przepisami .

Co do kolejnych edycji to mamy plany aby odbywały się u nas zawody 2 razy w roku !
Z tym że jedne country cross a drugie motocross ale to już przyszły rok pokaże .
Niedługo będziemy mieli w mieście 3 tory - motocross , piaskowy i leśny .

Dyplomy do 8 miejsca tym co nie odebrali wysyłamy pocztą bo to fajna pamiątka.

jeszcze raz dziękuje zawodnikom i życzę każdemu organizatorowi w każdej klasie tylu sprzętów co na tej focie :)

Image

_________________
www.moto.sosnowiec.pl . . . . . geble = Trojan


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.02.2008 00:47
Posty: 31
Quad: renx rincon680
PostWysłany: 02.09.2009 22:18 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
psmoku napisał(a):
bylo ok !! tak naprawde amamtorzy jechali lepiej niz licencja...nie dosc ze u nich w grupie bylo jedynie 4 quady to najlepszy zrobil 18 okrazen, ja natomiast w 4k amator z takim wynikiem mialem 7 miejsce....drugiew licencji to już 17 okrazen, trzecie miejsce jedynie 13....wniosek ...startuj nastepnym razem w licencji....będzie puchar...a tak naprawde dobrze się bawilem i o to chodzilo.....gratulacje kolegom z pierwszych trzech miejsc !!! ja skakalem swoim kingiem (numer 233) niestety nizej a już dobijalem do konca na naprezonych na maksa sprezynach.... :)


Piotr

Ilość okrążeń to nie wyznacznik miejsca zobacz na czas motoresults.pl ( z moim czasem jestem na 4 miejscu w klasie 4K amator a nie na 7 ) pomijam fakt że ponad godzinkę jechałem na kapciu :D
Pozdrawiam Brzoza
ps.
Klasa 4K amator miała naprawdę mocną czołówkę i zapraszam kolegów do startów w LICENCJI !!!

_________________
Quadem na koniec świata


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2006 07:22
Posty: 231
Quad: Banshan :-)
PostWysłany: 03.09.2009 08:21 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Cytuj:
Dziękuje wszystkim za słowa pochwały - to najlepsze czego można sobie życzyć po miesiącu przygotowań.
Jeśli chodzi o połączenie 2k i 4k to przy tej trasie długiej i szerokiej było najlepszym wyjściem aby w jednym dniu wystartowały zarówno quady jak i motocykle zgodnie z obowiązującymi przepisami .

Bardzo dobrze ze wszyscy jechali razem przy tak szerokiej trasie był to bardzo dobry pomysl tylko tak jak wczesniej pisalem poco 4 scigaly się z oskami na filmiku widac że nawet ciebie geble jeden gosc z 4k chcial na drzewo zepchnąć pytam po co jak napedzales się szybciej niz on . Ale kończymy ten temat może jak poczytają wyciągną wnioski na nastepna edycje i już będzie gitara :wizi: :^^D:
Cytuj:
Piotr

Ilość okrążeń to nie wyznacznik miejsca zobacz na czas motoresults.pl ( z moim czasem jestem na 4 miejscu w klasie 4K amator a nie na 7 ) pomijam fakt że ponad godzinkę jechałem na kapciu
Pozdrawiam Brzoza
ps.
Klasa 4K amator miała naprawdę mocną czołówkę i zapraszam kolegów do startów w LICENCJI !!!



Brawo :uśmiech: 8) Dobrze gada

_________________
;-)


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 17:02
Posty: 145
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ltr
PostWysłany: 03.09.2009 18:18 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
przypominam wszystkim że czekamy na fotki z zawodów do konkursu na najlepsze ujęcie .

_________________
www.moto.sosnowiec.pl . . . . . geble = Trojan


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 12:46
Posty: 346
Miejscowość: Katowice
Quad: Kawasaki BF 650
PostWysłany: 04.09.2009 09:45 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
jeszcze trochę zdjec z Sosnowca

http://picasaweb.google.pl/andkul2/Sosnowiec#

_________________
ATV SQUAD GŚ
Andrzej
http://picasaweb.google.pl/andkul2


 
Profil Gadu-Gadu
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 04.09.2009 10:08 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
artur@perfectmoto, jak dawał radę Renegade w tym błocie? Przegrzewał się?

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 13.07.2008 10:02
Posty: 139
Quad: Kingquad 700
PostWysłany: 04.09.2009 13:00 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Piotr

Ilość okrążeń to nie wyznacznik miejsca zobacz na czas motoresults.pl ( z moim czasem jestem na 4 miejscu w klasie 4K amator a nie na 7 ) pomijam fakt że ponad godzinkę jechałem na kapciu :D
Pozdrawiam Brzoza
ps.
Klasa 4K amator miała naprawdę mocną czołówkę i zapraszam kolegów do startów w LICENCJI !!![/quote]

Arti
Gdzieżbym smial się rownac z Toba !!! Chodzilo mi wlasnie o to co sam zauwazyles ze w klasie amator byla wyjatkowo mocna obstawa, ale prawdą jest ze zrobiwszy 18 okrazen w klasie licencja bylbym za Toba :) poza tym wiesz jakie ja mam do tego podejscie dobra zabawa przede wszystkim....nie mam czasu zajmowac się tym sportem profesjonalnie wiec nawet nie porownuje się do tych co robia to na codzien.....a dla Ciebie oczywiscie gratulacje !!!! Przy okazji uswiadomilem sobie jeszcze jedno....Kingquad jest wyjatkowo nieodpowiednia maszyna na tego typu zawody.....glownie chodzi mi tu o zawieszenie....pomimo ustawienia napiecia wstepnego sprezyn na maksymalna wartosc skaczac nizej i blizej niz czolowka dobijalem swoim spodem do ziemi...checi i odwaga byla jednak czulem ze kazdy wyzszy skok skonczy się...mhhhh czulem po rekach ze czyms niedobrym albo dla mnie albo dla maszyny....
pozdrawiam i wpadne na kawke przy okazji :)


 
Profil

Rejestracja: 16.04.2009 22:47
Posty: 42
Quad: Renegade XC
PostWysłany: 04.09.2009 21:38 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Na moto-sosnowiec jest kilka filmów i fotek.

http://www.moto.sosnowiec.pl/forum/viewtopic.php?id=349

A jeśli chodzi o same zawody to było ok tylko Renia nie wytrzymał ( zerwanie paska ) i tylko 13 okrążeń.

Brzoza masz rację co do czasów licencji i amator w 4k - należy przeanalizować czas okrążenia !!!
Mam nadzieje że następnym razem będzie większa ilość zawodników w licencji .
Pozdrawiam.

_________________
PERFECTMOTO RACING TEAM
RAFI 711


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 13.07.2008 10:02
Posty: 139
Quad: Kingquad 700
PostWysłany: 06.09.2009 17:30 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Panowie no wiadomym jest ze liczy się ilosc okrazen a jak jest ich ta sama ilosc porownuje się czasy....jednak prawda jest to co napisalem ze osoba z licencji z 1 miejsca jest na miejscu 4 w amatorach....ta z 7 z amatorow bylaby na 2 w licencji.....pozdrawiam

-- dodano 05.09.2009 08:53 --

poza tym czy te wyniki sa az tak wazne...najwazniejsze to dobrze się bawic...wiem ze niektorzy tak nie mysla ale to już ich indywidualne podejscie do tematu

-- dodano 06.09.2009 17:30 --

mam jeszcze pytanko ...koledzy z czolowki z 4k amator Wasze sprzety wytrzymywaly takie skoki czy mieliscie cos przerobione w zawieszeniu ?


 
Profil

Rejestracja: 06.06.2009 22:36
Posty: 139
Quad: LTR 450
PostWysłany: 11.09.2009 12:18 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Witam Serdecznie.Były to najlepsze zawody w jakich startowałem.SUPER .Mam nadzieję że w przyszłym roku będą co najmniej takie same.Podziękowania dla organizatorów.Do zobaczenia.


#530


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2005 15:07
Posty: 718
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Katy
PostWysłany: 15.09.2009 19:46 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
Ja czekam na zdjęcia z podium !! Ma ktoś może??

_________________
# 463
Quady Śrem Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 16.09.2009 15:38 
Re: Sosnowiec po raz 2 Cross Country 30.08.09
http://www.atvkielce.pl/Zawody_relacje/ ... _2009.html
Na samym dole.:D


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.