Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad Golden Cup 2006
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.05.2024 00:44

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Quad Golden Cup 2006 

Czy zgłaszasz swój udział w zawodach QGC w klasie 4K?
Tak 40%  40%  [ 6 ]
Nie 60%  60%  [ 9 ]
Razem głosów : 15

Quad Golden Cup 2006 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 21.06.2006 21:53 
ano tak ;-)
jeżeli byłeś w zeszłym roku to wiesz jak wyglądał tor po pierwszym biegu (pomijam debilną hopkę 1 metr w góre 0,5 do przodu), dolicz teraz jeszcze 4k (sporo cięższe) i zobacz co z tego wyniknie przez dwa dni zawodów. Jeżeli mają tam jezdzić 2k to się może nie udać.chyba że mają być wyścigi zaprzęgów 4k z 2k na linie. Z tymi zawodami nad morzem,to dla żądnych widoków-z toru morza nie widać ;-)

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 22.06.2006 10:35 
Rozmawiałam z Robertem Terleckim. Nie dostał zapytania dotyczącego 4k. Przeprasza, jeśli brak odpowiedzi został odebrany jako ignorancja. Prosił, żebym w jego imieniu odpowiadała na pytania dotyczące zawodów. Więc proszę pytać :)
Z uwagi na wysokie koszty organizacyjne utworzenie klasy 4K będzie możliwe po zgłoszeniu się 20 zawodników. Z tego co wiem, zainteresowanie jest więc może się udać. Zgłoszenia należy nadsyłać do 7 lipca.
Zamieszczam ankietę, dotyczącą udziału zawodników 4K w Quad Golden Cup. Proszę się wpisywać :)

Pozdrawiam


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 22.06.2006 11:07 
INFO DLA 4k
organizator prosił o przekazanie info, że do dnia dzisiaejszego nie wpłynęło żadne zgłoszenie na 4k, tak jak przekazała Pani Dorota, jeżeli do dnia 07.07.2006 na liście startowej w klasie 4k będzie minimum 20 zgłoszonych uczestników odbędą się dwa wyścigi dla sprzętów z napędem na cztery koła, pierwszy w sobotę 80min, drugi w niedzielę również 80min. Zgłoszenia możecie przesyłać do organizatora czyli SSP Yamaha Gdynia, do ATV Polska jak również na moją skrzynkę GPACTION.PL
Każdy ze zgłoszonych zawodników 4k po zakończeniu zapisów otrzyma indywidualnie harmonogram zawodów
Postaram się na bieżąco przekazywać ilu zawodników się już zgłosiło. Osobiście uważam, że fajnie by było gdyby 4k również się pojawiły, a znając wielu z Was wiem, że na takie imprezy nie trzeba specjalnie nikogo namawiać, zapowiada się jeszcze więcej kibiców niż w zeszłym roku ponieważ impreza będzie jeszcze bardziej nagłośniona.
Co do uwagi Marcina /czyli Opała/, że z toru nie widać morza, to fakt, ale dodam również, że z Krokowej jest naprawdę "rzut beretem" np. do Jastrzębiej Góry czy Władysławowa i w sobotę po pierwszym dniu zawodów, wieczorkiem można na spokojnie skoczyć na rybkę :)
Jeżeli chcecie uzyskać jeszcze jakieś odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące QGC potraktujcie mnie jako łącznika z organizatorem, postaram się w miarę jak najszybciej udzielać odpowiedzi, kontakt przez stronę www.gpaction.pl
DO ZOBACZENIA NA Quad Golden Cup

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 22.06.2006 18:57 
Dorota Lechowicz - Gustab napisał(a):
Nie dostał zapytania dotyczącego 4k.


Bo trzeba włączyć komputer, otworzyć Outlooka i przeczytać. Wtedy będą zapytania.

Znalazłem jeszcze 2 szt w śmieciach, więc mogę zacytować:

mail do "[email protected]" w dniu 17 kwietnia 2006 21:17 napisał(a):
Witam
Przeczytałem w kalendarzu imprez o planowanym Golden Cup w Krokowej w lipcu 2006.
Czy nie przewidujecie Państwo udziału quadów 4x4 ?
Jeżeli tak, to czy wspólnie z quadami 2K, czy w oddzielnej klasie ?
W materiałach zamieszczonych na stronie internetowej nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.

Pozdrawiam

Robert
GALILEUSZ


mail do "[email protected]" w dniu 20 kwietnia 2006 18:21 napisał(a):
Ponieważ nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na swoje wcześniejsze zapytanie, chciałbym ponownie zapytać, czy przewidujecie Państwo udział quadów 4x4 w QUAD GOLDEN CUP w Krokowej koło Gdyni ?

Robert
GALILEUSZ


Jak mieliśmy przesyłać zgłoszenia jak w regulaminie nie ma możliwości startu na 4K, a organizator nie odpowiada na maile ?

Jeśli organizator zrobi poprawkę w regulaminie i warunkowo zacznie zbierać zgłoszenia od zawodników 4K to może jeszcze nazbiera się kilka sztuk.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 03.07.2006 12:15 
Panowie z 4k...
narobiliście tyle szumu na temat braku zainteresowania przez organizatora biegami dla 4k, a gdzie Wasze zainteresowanie???
W sumie rzeczywiście zainteresowanych jest 5 zawodników czteronapędówek, bo tylu się odezwało chcących wystatrtować w QGC w Krokowej, więc chyba nici z biegów dla 4k...

Dla zainteresowanych 2k,
są zgłoszenia min. z Czech, Litwy, Niemiec

pozdrawiam
Gp

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 03.07.2006 12:20 
Byłem w sobotę na terenie toru.
Nie rozpoczęły się jeszcze żadne prace ziemne.
Tor jest rozjeżdżony po zeszłorocznych zawodach i zarośnięty chaszczami.
Żałowałem, że nie miałem przy sobie aparatu.
Zdążycie go przygotować ?

Ps. Ja nie startuję. Będę jako widz.
Najprawdopodobniej widz na swoich 4 kółkach 8)

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 03.07.2006 14:11 
Jestem ciekaw, czy sprzętów 2k będzie 20 sztuk...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 03.07.2006 14:27 
GP-ACTION
GP-ACTION napisał(a):
narobiliście tyle szumu na temat braku zainteresowania przez organizatora biegami dla 4k, a gdzie Wasze zainteresowanie???


Chyba organizator się nie spodziewał lawiny zainteresowanych po tym jak wcześniej wszystkich olał :oczy: Ogólnie potraktował quady 4K "z buta"...

Ja jestem osobą postronną...

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 03.07.2006 23:26 
Widzę, że jak na Polaka przystało wszyscy jak jeden potrafią tylko krytykować, ale to taka nasza cecha narodowa...
Co do toru, to nie bardzo rozumiem, czy ma tam być pomalowana trawa na zielono, posadzone kwiaty na obrzeżach toru, staw w którym pływają łabędzie???
Z ust kogo jak kogo, ale od kierowcy 4k usłyszeć że tor jest rozjeżdżony to lekka kpina, zawsze myślałem, że to my z 2k narzekamy na dziury, a czteronapędówki to im extremalniej tym lepiej, ale widzę że tu bardziej chodzi o lansowanie się a nie rywalizację sportową... Poza tym z tego co kojarzę to impreza dopiero za dwa tygodnie, a w tym czasie można niejeden tor przygotować (czyt. Nowogard, Stryków, Starogard).
Dziwi mnie też fakt, że na temat tej imprezy najwięcej mają do powiedzenia tzw. "osoby postronne", które mam wrażenie, że startowały w zeszłym roku i najwięcej mogą powiedzieć co do organizacji i przebiegu Quad Silver Cup 2005 i dochodzę do wniosku, że chyba uczestniczyłem w jakiejś innej imprezie... a może wcale taka się nie odbyła???
Co do ilości zgłoszeń, niech pozostanie to słodką tajemnicą organizatora :)
Nie zapomnijcie o aparatach i kamerach, by utrwalić jak było w tym roku,jednak musicie liczyć się z faktem totalnego ich zapylenia, bo nie jest to spotkanie "kólka różańcowego", a zawody sportowe na piaszczystym torze w tymanach kurzu, bynajmniej tak było rok temu...

...miłego zrzędzenia,
pozdrawiam

PS. do zobaczenia na torze Quad Golden Cup 2006 :lol:

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 03.07.2006 23:34 
Cytuj:
Z ust kogo jak kogo, ale od kierowcy 4k usłyszeć że tor jest rozjeżdżony to lekka kpina, zawsze myślałem, że to my z 2k narzekamy na dziury, a czteronapędówki to im extremalniej tym lepiej, ale widzę że tu bardziej chodzi o lansowanie się a nie rywalizację sportową...

Haha to mnie rozbawiłeś na dobranoc. Napisał to jeździec 4k i pewnie pod kątem zawodników 2k a nie siebie. Bynajmniej nie widzę w jego poście zdania o tym, że jemu się nie podoba...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 04.07.2006 00:15 
Cytuj:
Napisał to jeździec 4k i pewnie pod kątem zawodników 2k a nie siebie. Bynajmniej nie widzę w jego poście zdania o tym, że jemu się nie podoba...


...jakoś nie doczytałem się w żadnym z powyższych postów uwag od zawodników 2k, tyko czteronapędówki w tym temacie narzekają...
Zresztą, widzę, że muszę wprowadzić małe sprostowanie, ideą zawodów w Krokowej jest rywalizacja w klasie 2k, a 4k miały mieć biegi pokazowe, zresztą na prośbę wielu z was, ale miło że martwicie się o "siedzenia" osiek, jednak zapewniam, że damy radę :lol:

...w zeszłym roku z tego co pamiętam nikt z nas nie musiał śmigać po "chaszcach", a tak perfekcyjnie zabezpieczonej trasy na polskich zawodach jeszcze nie miałem możliwości oglądać jak w Krokowej

Image

Image

Image


Do zobaczenia na Quad Golden Cup!!! :lol:
PS. Najpierw przyjedź, potem wystartuj, a dopiero wówczas zacznij krytykować...

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 04.07.2006 07:59 
Grzegorz (GP-ACTION), myślę że jednak z tymi łabędziami to będzie trochę problem, bo trzeba by montować dla wszystkich zawodników wyciszacze do tłumików :) a i tak po wyścigach pozostałyby tylko szare łabędzie od kurzu... :lol:

Kurz na zawodach - to przecież niedopuszczalne!!! Więc mam rozwiązanie - po każdym z okrążeń proponuję zatrzymywać wyścigi, wpuszczając jednocześnie strażaków, którzy będą polewać tor i potem dalej jazda. Dobrym rozwiązaniem byłoby również zamontowanie zbiorników z wodą na każdym quadzie. Taki quad polewałby tor za sobą i koniec z kurzem :lol: .

Do zobaczenia na torze, a doquadniej po drugiej stronie obiektywu...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 04.07.2006 09:11 
Grzesiek!!!
Suuuuuper pomysł z tymi polewaczkami na quadach, w końcu mamy "kamelbaki" więc problem zbiorników na quadach rozwiązany :D , wystarczy zamontować tylko zraszacze i będzie jak w "niebie",
...co do łabędzi, tu się nie zgodzę, proponuję raczej ptaki wyposażyć w stopery lub też staw odizolować ekranem dzwiękoszczelnym, a co do koloru ich upierzenia to chyba karzdy z nas się pamięta jak to było z "brzydkim kaczątkiem", które szary kolor zmieniło w śnieżną biel, więc trochę odcieni szarości nie zaszkodzi :lol:
...a co myślisz, żeby przeprowadzić Quad Golden Cup na trochę innych zasadach, np. wszyscy stają na lini startowej, zamiast biegiem do sprzętów biegną do sędziego, rzucają 3kostkami, kto uzyska największą liczbę oczek ten wygrywa dany bieg, warunek, że cały czas danego biegu trzeba przesiedzieć na quadzie, myślę że to dobre rozwiązanie, nie trzeba przygotowywać toru specjalnie, usuwać nieszczęsnych chaszczy, organizator pewnie zdąży przygotować trasę, nie będzie się kurzyć, zawodnicy zaoszczędzą na paliwie i oponach, zero kurzu, wszyscy zadowoleni, chyba tylko prócz kibiców... 8)

Gp
PS. jeszcze raz wielkie dzięki za płytkę, super fotki, szkoda tylko, że tamte zawody były dla mnie takie pechowe...

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 04.07.2006 09:52 
GP-ACTION napisał(a):
Widzę, że jak na Polaka przystało wszyscy jak jeden potrafią tylko krytykować, ale to taka nasza cecha narodowa...


W poście ASTERIX nie widzę ani jednego słowa które wyrażałoby krytykę (co słusznie zauważył Kamikazee).
ASTERIX opisał stan na dzień dzisiejszy, i raczej widzę tu troskę o to , czy organizator zdąży przygotować tor i jak widać:
GP-ACTION napisał(a):
Poza tym z tego co kojarzę to impreza dopiero za dwa tygodnie, a w tym czasie można niejeden tor przygotować (czyt. Nowogard, Stryków, Starogard).

Wystarczyłoby tyle odpowiedzieć, i wszystko byłoby jasne, zamiast doszukiwac się krytyki której nie ma, bo już mamy podgrzewanie atmosfery w temacie i znowu skończy się kłótnią, ostatnio było ich wystarczająco dużo :oczy:


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 04.07.2006 10:01 
Krz (scyzor), wierz mi, jestem jak najdalszy od spięć na forum, tym bardziej, że to nie ja jestem organizatorem, więc najmniej powinno mnie to obchodzić, ale czasami trzeba wtrącić sprostowanie, tym bardziej że mam porównanie z zeszłoroczną edycją

Jeszcze jedno, szacunek dla tych z 4k, którzy zdecydowali się przesłać zgłoszenia i nie będą mogli się ścigać.

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.