Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad Golden Cup 2006
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 02:05

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Quad Golden Cup 2006 

Czy zgłaszasz swój udział w zawodach QGC w klasie 4K?
Tak 40%  40%  [ 6 ]
Nie 60%  60%  [ 9 ]
Razem głosów : 15

Quad Golden Cup 2006 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2005 14:39
Posty: 14
Miejscowość: Borowo
Quad: Suzuki ltr 450
PostWysłany: 06.04.2006 18:55 
Quad Golden Cup 2006
Witam :D
Mam pytanie :oczy: Czy w tym roku yamaha-gdynia zorganizuje osobny przejazd dla quadów 4k (4*4), bo w zeszłym roku był a nie wiem jak teraz, w kalendarzu imprez nic nie piszą :?: :!:
Z góry dziękuję za odpowiedzi 8)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 13:46
Posty: 598
Miejscowość: okolice Warszawy
Quad: zostawił mi pamiątkę na głowie
PostWysłany: 06.04.2006 21:04 
Ptaszek402 , pamiętam że w zeszłym roku do przejazdu quadów 4x4 stanęło niewielu zawodników.
Z poniższego zdjęcia wynika że było ich czterech:

Image

Tydzień po zeszłorocznych zawodach przejechałem tor w Krokowej własnym quadem.
Katorga ... takie były wyryte koleiny.
W zeszłym roku równanie toru odbywało się oponą ciągniętą za grizzlym :uśmiech:

Image

Z harmonogramu tegorocznych zawodów ( http://www.atvpolska.pl/pliki/imprezy/1 ... ming__.doc ) wynika, że po każdym wyścigu będzie miało miejsce równanie toru. Przydałby się jednak cięższy sprzęt.

No i rano w niedzielę 16 lipca planowane jest polewanie toru.
W zeszłym roku Panowie strażacy polewali tor przed wyścigiem, ale również w trakcie wyścigu.
Widziałem jak kilku zawodników zostało dowcipnie oblanych przez strażaków. A za chwilę na ich mokrych goglach przykleiła się tona piachu :?

Image

_________________
ASTERIX 100% original


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2005 14:39
Posty: 14
Miejscowość: Borowo
Quad: Suzuki ltr 450
PostWysłany: 07.04.2006 12:25 
Ja byłem w zeszłym roku :D Ale nie startowałem ponieważ 2 dni wcześniej odebrałem nowego quada z salonu i nie byłem wprawiony :oczy: Dlatego się pytam czy w tym roku będzie zorganizowany przejazd quadami 4k :?:


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 11.04.2006 08:46 
Organizator przewiduje możliwość utworzenia klasy 4K. Warunkiem utworzenia klasy jest zgłoszenie się minimum 20 zawodników. Ewentualne zgłoszenia proszę kierować na adres [email protected].


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2005 14:39
Posty: 14
Miejscowość: Borowo
Quad: Suzuki ltr 450
PostWysłany: 11.04.2006 16:15 
Witam
To jak koledzy :?: Kto na quad golden cup, kto by wziął udział :?: Bo ja na bank :D


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 11.04.2006 18:11 
Ja bym bardzo chętnie się przejechał, niestety mam 15 lat i w tym problem :x

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2005 14:39
Posty: 14
Miejscowość: Borowo
Quad: Suzuki ltr 450
PostWysłany: 11.04.2006 18:43 
ja też nie wziąłem tego pod uwagę :oczy: ale spróbuję :D


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 20.06.2006 11:10 
Już tylko miesiąc dzieli nas od Otwartych zawodów Terenowych Quadów - Quad Golden Cup Zawodybędą się składać z czterech biegów: 2 biegi po 70 minut w dniu 15 lipca i 2 biegi po 60 minut w dniu 16 lipca. Zawodnicy startują na quadach wyposażonych w silniki o pojemności od 240 ccm - 1000 ccm (klasa 2K). W zawodach mogą udział zawodnicy, którzy ukonczyli 15 lat.

W imieniu organizatora, Roberta Terleckiego, zapraszamy wszystkich zawodników:

"Szanowni Państwo!

Z uwagi na rosnące w Naszym kraju zainteresowanie motocyklami czterokołowymi tzw. quadami przez niektórych nazywanymi traktorami , pragniemy wyjść na przeciw potrzebom tworzenia z ich udziałem nowych form rywalizacji sportowych.
Myśląc o powyższym, w lipcu 2006r. zostaną zorganizowane po raz pierwszy w Polsce międzynarodowe mistrzostwa na motocyklach czterokołowych pod nazwą Golden Cup. Wprowadzeniem do tych zawodów był zorganizowany 16 lipca 2005r. wyścig Quad Silver Cup. Zgromadził on na starcie największa jak dotąd liczbę quadów dopingowanych przez 4 tysięczną widownię. Satysfakcja uczestników QSC była dla Nas największą nagrodą i mobilizacją do stworzenia największej w Polsce imprezy motorowej 2006 roku.

Na miejsce zorganizowania imprezy sportowej wybraliśmy miejscowość wypoczynkową nad morzem. Krokowa to przede wszystkim niezwykle atrakcyjne tereny wypoczynkowe. 18 kilometrów niezwykle piaszczystej, szerokiej plaży morskiej sąsiaduje z pięknymi lasami. Okolice to liczne pensjonaty, kwatery prywatne, pola namiotowe i kempingowe które zapewniają przede wszystkim cztery turystyczne miejscowości nadmorskie: Jastrzębia Góra, Dębki, Białogóra i Karwieńskie Błota, a nad Jeziorem Żarnowieckim Lubkowo.

Jest to celowy wybór, bowiem Krokową i okolice w tym czasie odwiedza blisko 1.500.000 wczasowiczów. Szacowaną, a co ważniejsze realną widownią naszych zawodów jest liczba 50.000 osób.
Dla publiczności planujemy przejazdy na quadach na wydzielonym torze na terenie zawodów ,wystawy , pokazy free style oraz wiele innych atrakcji preferując aktywny i bezpieczny wypoczynek całych rodzin.
Jako zawodnik i reprezentant kraju w 2004, promotor speedway quad oraz organizator wielu imprez sportowych jestem przekonany, że jest to impreza , którą trzeba zobaczyć.


Z poważaniem
Robert Terlecki
"

Regulamin zawodów dostępny w Kalendarzu Imprez ATV Polska oraz na stronie organizatora

Zapraszamy!


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 20.06.2006 14:27 
To nie ma klasy 4K :?: :oczy: Chyba że coś przeoczyłem :?

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 21.06.2006 08:26 
Tak, przeoczyłeś. Pisałam już o tym wcześniej.

Pozdrawiam


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 21.06.2006 17:17 
Witam Wszystkich !!!
Dla wszystkich zainteresowanych startem w Quad Golden Cup w Krokowej, jest możliwość by na plastronach były umieszczone prócz numeru startowego również imię, ksywka, itp, warunkiem by tak się stało jest jak najszybsze przesłanie zgłoszenia max. do końca czerwca i informacji do organizatora co ma być umieszczone na plastronie.
Trasa wyścigu w tym roku ma być wydłużona, dodana jedna duża hopa na prostej tam gdzie było najwięcej kibiców, jako pokazówka, a mała przed "autostradą" czyli tam gdzie pobijaliśmy rekord prędkości poprawiona pod kątem bezpieczeństwa.
Do zobaczenia na QGC w Krokowej.

PS. Udało mi się wyciągnąć od organizatora, że są zgłoszenia zawodników nie tylko z naszej ligi, będą zagraniczniacy.

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 21.06.2006 19:52 
Byłem także zainteresowany udziałem w Golden Cup. Nazwa elektryzuje, słyszałem też o wysokiej puli nagród. Do tego odbywają się blisko morza w okresie wakacyjnym, więc można przyjechać na dłużej z rodziną i spędzić czas także na wypoczynku. Poplażować, zjeść świeżą rybkę itd. Wymyśliłem to sobie optymistycznie. Ale ja jeżdzę na quadach 4K.
Wysłałem więc do organizatora kilka maili z zapytaniem czy stworzą także klasę 4K. I jak dotąd żadnej, naprawdę żadnej odpowiedzi. Ani że tak, ani że nie. Po prostu totalna olewka.
No nie ładnie.
A regulamin wyraźnie nie przewiduje udziału 4K.

Teraz pani Dorota podaje, że 20 quadów minimum. No dobrze, jeśli nie stworzy się klasy 4K to nie będzie żadnego quada. A zgłoszenie moje czy kogoś innego i tak trafi do kosza.

A chcę zauważyć, że dla przykładu w enduro staruje więcej 4K niż w 2K w Pucharze Polski i Mistrzostawach Polski razem wziętych i to właśnie w 4K jest prawdziwie zacięta rywalizacja, gdzie jest kilku bardzo dobrych, rywalizujących zawodników mogących wygrać.

Rozumiem, że organizator ma swoje upodobania, ale na razie to potraktował 4K po macoszemu.
Jestem przekonany, że gdyby stowrzono klasę 4K to zgłosiłoby się przynajmniej 10 quadów. Wielu moich kolegów było zainteresowanych wypadem nad morze z quadem na przyczepce ! ;)

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 21.06.2006 20:02 
Gali-te zawody to kopia pont de veux czy jakiejś innej cholery więc porównanie do enduro nie jest trafione bo troszkę inna specyfika.Róznice pewnie sam wiesz bo jechałeś enduro, qgc to cross country w extra wydaniu,a przynajmniej takie ma być

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 21.06.2006 20:05 
na pewno nie usprawiedliwia to olewki organizatora ......

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 21.06.2006 20:33 
Bardzo dobrze, że to cross country. Bardzo dobrze, że start typu Le Mans.
Piszę się na to, tylko, że organizator tego nie przewidział z traktorami 4x4.
Choć Bombardiery mogłyby rywalizować nawet z ośkami ...

Jeśli chodzi o enduro to dałem porównanie, że w klasie 4K może być równie ciekawie jak wśród "sportowców", a może nawet ciekawiej.

Opal napisał(a):
na pewno nie usprawiedliwia to olewki organizatora ......

Totalnej olewki. Mogli odpisać krótko, że nie przewidują udziału 4K lub musi ich być przynajmniej 20 sztuk.

A tak ...

:o

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.