Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:04

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika....... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.11.2010 12:37
Posty: 42
Quad: ltr 450
PostWysłany: 05.11.2010 22:05 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Sory ruszko za błąd ale mnie ponosi jak ludzie nie mający pojęcia o jezdzie mx ciągle sami siebie lansują w nieskończoność , po pewnym czasie jest to obłudne i obrzydliwe.Przecież wszyscy wiedzą; że umiejetności aprila jazdy na Qadzie do kolegów Eljasza , Chrzano są znikome. Niewiem jakim cudem, ALE MISZCZA MA :P


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 05.11.2010 22:19 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
No cóż to była moja odpowiedz na post Luzmaxa.Było mi bardzo miło poznać prawdziwych fachowców dzięki że pokazaliście mi ten świat od kuchni polemika naprawdę na wysokim poziomie, gościnność bez zastrzeżeń polecam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.10.2009 14:00
Posty: 9
Miejscowość: Gdańsk
Quad: LTR 450 i RMZ 250
PostWysłany: 10.11.2010 07:10 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Zorba 2 napisał(a):
Czy mxwójcik nie wie, że również w mx moto obie klasy są zdominowane przez Łukasza Lonke i jakoś nikt się temu dziwi i nie zadaje bezsensownych pytań.Kolega niech nie marnuje czasu na pisanie drażliwych tematów i zajmie się trenowaniem swoich zawodników aby wprzyszłej 5...ce dotrzymali tempa ,Loni'. :P Chyba że mxwójcik jest na usługach Mateo i robi mu reklamę.


Nie dziwi się, ponieważ taki był regulamin ( moim zdaniem trochę dziwny ale był i już) , że zawodnik mógł startować w MX 1 i w MX 2 , po za tym Lonka został M. Polski tylko w MX 1, w MX 2 Mistrzem został Karol Kędzierski.
Także Zorba wracając do tematu : o co coomon??? Po za tym ja nie trenuję zawodników chyba pomyliłeś mnie z kimś innym ale by the way przekaże info. ( prowadzę sklep oraz portal o tej samej nazwie)
April jak już wspomniałem wcześniej motoresults.pl nie kłamie a liczy się końcowy wynik , także jeszcze raz gratulacje.

Zorba jak chcesz u mnie też możesz się reklamować....bo ja nie dziele ludzi na gorszych czy lepszych.

-- dodano 06.11.2010 00:09 --

April517 napisał(a):
No cóż to była moja odpowiedz na post Luzmaxa.Było mi bardzo miło poznać prawdziwych fachowców dzięki że pokazaliście mi ten świat od kuchni polemika naprawdę na wysokim poziomie, gościnność bez zastrzeżeń polecam.

Dobre....:)))

_________________
Mx Wójcik always Ready 4 action :)))


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 10.11.2010 07:15 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Przeczytałem wszystkie wpisy w tym temacie i nasunął mi się jeden wniosek:
Jak może być dobrze w polskim sporcie quadowym, skoro sami siebie na wzajem nie szanujemy? Nie wróży to poprawy na lepsze.:-(
Żenujące. Zastanówcie się do czego to prowadzi? Czy gdzieś na świecie, w jakimś kraju, społeczność quadowa jest tak skłócona? Z takim poziomem to raczej mocnej sceny szybko nie zbudujemy. Ciekawe z czego to wynika...

A może wreszcie jakieś konstruktywne wypowiedzi?

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 06:37
Posty: 92
Quad: Honda TRX 450 R
PostWysłany: 11.11.2010 23:06 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
YYYYY

1.Motór to wiem (jak tylko kupiłem quada 2k) wróg odwieczny ...
2.Przeprawówka jak to gdzieś czytałem to inna bajka i ogólnie lipa ...
3.Po przeczytaniu tych postów, należałoby stwierdzić, że doszedł mi kolejny wróg kolo na takim samym quadzie ale jeżdzący quadcross

PS.

Dziś byłem w Konarach i muszę stwierdzić, że była BARDZO miła atmosfera (nikogo nie znałem byłem 1 raz) Pan Piotr (opiekun toru) organizował trening i ogólnie nikt na nikogo nie nadawał (Enduro czy Motocross) a do tego startowaliśmy wspólnie z motorami do biegów i było bardzo fajnie ....

100% skupienia było na treningu i pracy nad sobą a nie nad ... ...


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 12.11.2010 10:25 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Ja natomiast wybrałem się na mx do Sochaczewa było bardzo fajnie atmosfera 1 klasa podziałów brak .Jestem gotowy na surową ocenę mojej jazdy Luzmax , Zorba 2 do dzieła :wizi:


 
Profil

Rejestracja: 04.11.2010 12:37
Posty: 42
Quad: ltr 450
PostWysłany: 12.11.2010 10:43 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
April trudno o ocenę pozytywną , w MX bo w Sochaczewie tak naprawdę nie było motocrosu (maszyna startowa pod wodą , brak skoków jedna trzecia toru zalana przez wodę , ale ogólnie pojechałeś dobrze :D


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 12.11.2010 10:57 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Nie bardzo jest co oceniać ze względów, które napisał wyżej Zorba. Kilku chłopaków zaczynających swoją przygodę z quadami, trochę błota, wody i Ty - Miszcz. Pojechałeś, zobaczyłeś, zwyciężyłeś :!: Błotko rozchlapałeś, zające przepłoszyłeś :wizi: To chyba tyle... Gratulacje ;)


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 12.11.2010 10:58 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Dzięki :D


 
Profil

Rejestracja: 13.11.2010 22:56
Posty: 2
PostWysłany: 13.11.2010 23:17 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
; :hura: :hura: :D
April517 napisał(a):
Dzięki :D

Cześc ziomek, warmia i Mazury załatwia z góry !! tak 3mać tak 3mać !!! najleprzy tor to ?? LK-W co ?? no zgadłeś !!!
a zapomniał bym ! A.Kwiecień aby do Maja !!!


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 14.11.2010 23:23 
Sportowa żenada roku !!!!
FIŚMAN napisał(a):
Przeczytałem wszystkie wpisy w tym temacie i nasunął mi się jeden wniosek:
Jak może być dobrze w polskim sporcie quadowym, skoro sami siebie na wzajem nie szanujemy? Nie wróży to poprawy na lepsze.:-(
Żenujące. Zastanówcie się do czego to prowadzi? Czy gdzieś na świecie, w jakimś kraju, społeczność quadowa jest tak skłócona? Z takim poziomem to raczej mocnej sceny szybko nie zbudujemy. Ciekawe z czego to wynika...

A może wreszcie jakieś konstruktywne wypowiedzi?


To co można poczytać w temacie wyczerpuje rzeczywiście znaczenia słowa ŻENADA.
Jak to może być, że zawodnik z "sąsiedniej" dyscypliny podważa czyjeś prowadzenie w klasie ?
Jak to jest, że w sąsiednim temacie nie ma dyskusji i sensownych propozycji tylko jakieś uwagi i przytyki osobiste?

Takie gadki, że frunący nad skokiem quad pomoże komuś podjąć decyzję o starcie w jedynej słusznej dyscyplinie jaką jest MX, to są bajki. Ktoś kto tak skacze ma za sobą wiele lat startów, kontuzji, wyrzeczeń, wydanej kasy....
A komentarze kto się uganiał za jakimi jeleniami po polach to pewnie już idiotyzm.

Nie bardzo rozumiem, że w czasach kiedy każdy decydujący się na start w sporcie motorowym jest już bohaterem można kogoś zniechęcać głupimi uwagami. Chyba jakieś przywary z polityki wprowadzają się nawet do sportu.
CC udało się nam wprowadzić do sportu motorowego właśnie pod kątem quadów. Mieliśmy bardzo dużo kłopotów z rejestracjami pojazdów w enduro w latach 2000-2004 i wtedy właśnie powstał projekt nowej aktywności.
Mnie to się bardzo spodobało kiedy się okazało, że nawet słynni crossowcy wcale tak nam nie uciekają nawet na wyrąbistym torze jak w Pont de Vaux pod warunkiem, że czas jazdy dochodzi do 2 godzin.

Na całym świecie sport buduje się od podstaw, czyli od małych dzieci i tak też próbowaliśmy starając się utworzyć takie klasy jak choćby Lucky Star, czy obniżając wiek minimalny dla quadowców.
Jak widać po braku sensownej dyskusji na tematy istotne nie ma co się spodziewać efektów,a muszę przyznać, że PZM zawsze traktował poważnie propozycje ze strony ATV Polska więc może jednak forum posłuży z jakimś pożytkiem dla sportu zamiast tylko do głupiego pisania ?


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 15.11.2010 20:53 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Panowie spokojnie z tym magicznym słowem Żenada..To forum w działach enduro, Cross country czy inne, widziało już nie takie tematy, gdzie padały wyzwiska, obelgi, przekleństwa, posądzanie o skrócanie tras, podrabianie pieczątek na punktach kontrolnych, obrzucanie się kamieniami na trasie i inne tym podobne historie i jakoś nikt nie szastał tak słowem żenada. Tu na razie nikt nikogo nie wyzywa, nie ciąga po sądach.
Są jakieś odwzajemniane drobne potyczki słowne pół żartem pół serio ale nikt z tego powodu nie ponosi żadnej krzywdy ani nie jest wyzywany czy obrażany. Trzeba mieć trochę poczucia humoru, czasami się troszkę poddenerwować ale później z dystansem i uśmiechem podejść do tematu. :P Każdy ma prawo do swojego punktu widzenia, do takiego spojrzenia na jedną dyscyplinę a do innego na drugą. Oczywiście ktoś inny może mieć zdanie całkowicie odmienne i bronić swojej dyscypliny jak niepodległości. Nie jest to przestępstwo i nie trzeba tu żadnej POprawności bo takową już się chce rzygać.
Propozycje w sąsiednim temacie padają i to różne, trzeba chcieć i umieć czytać i zauważać 8) Ewentualnie można się do nich ustosunkować, zgłosić swoje. Najłatwiej jest się usadowić w roli cenzora i ostatecznego orzecznika... Dobrze, że są dyskusje bo to oznacza, że forum jeszcze żyje. Jak ich nie będzie to będzie oznaczać już tylko jedno : totalna klapa. :(


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 16.11.2010 00:49 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Siemka jansuzuki585 aby do Maja :P . Po tym co zobaczyłem na gali nic mnie już nie zaskoczy :wizi:


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 16.11.2010 23:10 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
luzmax napisał(a):
Panowie spokojnie z tym magicznym słowem Żenada..To forum w działach enduro, Cross country czy inne, widziało już nie takie tematy, gdzie padały wyzwiska, obelgi, przekleństwa, posądzanie o skrócanie tras, podrabianie pieczątek na punktach kontrolnych, obrzucanie się kamieniami na trasie i inne tym podobne historie i jakoś nikt nie szastał tak słowem żenada. Tu na razie nikt nikogo nie wyzywa, nie ciąga po sądach.
Są jakieś odwzajemniane drobne potyczki słowne pół żartem pół serio ale nikt z tego powodu nie ponosi żadnej krzywdy ani nie jest wyzywany czy obrażany. Trzeba mieć trochę poczucia humoru, czasami się troszkę poddenerwować ale później z dystansem i uśmiechem podejść do tematu. :P Każdy ma prawo do swojego punktu widzenia, do takiego spojrzenia na jedną dyscyplinę a do innego na drugą. Oczywiście ktoś inny może mieć zdanie całkowicie odmienne i bronić swojej dyscypliny jak niepodległości. Nie jest to przestępstwo i nie trzeba tu żadnej POprawności bo takową już się chce rzygać.
Propozycje w sąsiednim temacie padają i to różne, trzeba chcieć i umieć czytać i zauważać 8) Ewentualnie można się do nich ustosunkować, zgłosić swoje. Najłatwiej jest się usadowić w roli cenzora i ostatecznego orzecznika... Dobrze, że są dyskusje bo to oznacza, że forum jeszcze żyje. Jak ich nie będzie to będzie oznaczać już tylko jedno : totalna klapa. :(


anonimowe dyskusje, czy propozycje na forum doprowadzają jak widać wyraźnie za każdym razem do tego, że ktoś ma pretensje o monopol wygrywania, albo że inny gania zwierzynę po łąkach i zdobywa tytuły więc nie tędy droga do składania propozycji.
Raczej nikt nie oczekuje jak piszesz POprawności tylko sensownej dyskusji więc może coś innego doprowadziło do rzygania?
Nie wiem jak dobrze znasz ten sport, ale wrzucanie do jednego worka wyzwisk i obelg na forum z faktem rzucenia kamieniem wskazuje, że słabo z historią tej dyscypliny.
Bywało, że w Trybunale PZM na 4 sprawy w roku jedna była motocyklistów,a pozostałe to właśnie pomiędzy quadowcami jak rzucenie kamieniem w zawodnika przez rywala, albo zajechanie drogi na zakręcie, więc różnie to bywało, ale sport quadowy przetrwał i teraz trzeba mu pomóc. Także mało mnie może zdziwić :-)
To oczywiste, że powinno się chwalić swoją dyscyplinę i ją wspierać, ale równocześnie lepiej pozostawić innym prawo do tego samego, bo inaczej robi się tylko ferment.

Jest przedstawiciel środowiska w GKSM i wystarczy zrobić spotkanie z nim twarzą w twarz, ujawnić swoje propozycje i uwagi poddać to pod dyskusję i może coś pójdzie w dobrym kierunku.
Inne formy anonimowego bicia piany są mało skuteczne i pasuje do nich (nawet nadużywane) słowo żenada :-)


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 17.11.2010 11:28 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Kolega ma widzę kłopot z czytaniem i interpretacją tego co napisane.Dlaczego tak uważam? Już wyjaśniam.
Kolega Mx Wójcik zakładając temat : Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika, nie miał pretensji o monopol wygrywania tylko przekornie i z myślą o trochę reklamie Mateo :) , celowo wywołał temat, wiedząc, że wywoła dyskusje i sprzeczki :) Bardzo dobrze. Od tego jeszcze nikt nikogo nie zabił i nikt nie umarł. Nie wiem w jaki sposób można tu zobaczyć pretensje o monopol wygrywania :?: Kwestia o ganianiu zająca czy jeleni była napisana pół żartem i trochę zaczepnie :lol: i nie ma się ludzie o co obrażać. Rozumiem, że kolega z racji uprawiania swojej dyscypliny, trochę tych zajęcy i jeleni pogonił i dlatego działa to na niego jak płachta na byka :^^D: i wywołuje sporą wrażliwość. Co do prawa do zdania. Cytuję jedno zdanie z mojego poprzedniego posta
"Oczywiście ktoś inny może mieć zdanie całkowicie odmienne i bronić swojej dyscypliny jak niepodległości".
Więc kompletnie nie rozumiem o co bicie piany 8) :lol:
Co do przedstawiania propozycji. Takowe zarówno Marta Bubak jak i Marian Zupa dostali mnóstwo podczas rozmów(twarzą twarz nie plecami :P ), chociażby na zawodach. Do dziś żadna z nich nie doczekała się realizacji. Nadchodzi nowy sezon, zobaczymy czy cokolwiek w tym temacie zrobią. Pierwszym lepszym przykładem jest tu strona główna PZmot i brak sławetnej już zakładki quady. Są motocykle, samochody, żużel, karting nawet zabytkowe! Quady :?:
W/g PZMot nie istnieją. Ciekawe kto wydaje quadowcom licencje, może na Białorusi? :oczy:
Rozumiem, że jeżeli nie jest się już czynnym zawodnikiem, nie czuję się danej dyscypliny mam na myśli quadcros, to z boku można mieć różne wrażenie i zdanie.
Oczywiście nie pomniejszam tu wkładu, wiedzy i roli Jacka Bujańskiego(którego szanuję i mam bardzo dobre zdanie) w rozwoju dyscypliny sportów motorowych jaką są quady, w Polsce. :okok: :>

-- dodano 17.11.2010 12:27 --

Jeżeli ktoś uważałby, że tylko quadowcom jest źle i są niezadowoleni z działań PZM to proszę poczytać sobie fora motocyklowe. Nie pozostawiają tam na działaniach ludzi z PZMotu suchej nitki. Motocross w Polsce w przeciwieństwie do quadcrossu ma już kilkadziesiąt lat i co? To samo co u nas! Klapa. Więc co? Przypadek? Wszystko wina jak u PO kryzysu światowego i Kaczyńskiego :x


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.