Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 06:24

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika....... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.10.2009 14:00
Posty: 9
Miejscowość: Gdańsk
Quad: LTR 450 i RMZ 250
PostWysłany: 03.11.2010 00:20 
Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Wytłumaczcie jak to jest i dlaczego tak się stało? Wiadomo o kim mowa....Mateusz Wojciechowski. Pojawił się i namieszał wszystkim.....???? Znacie odpowiedź???

_________________
Mx Wójcik always Ready 4 action :)))


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 03.11.2010 07:32 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
He he - był najlepszy :-) Mnie bardziej interesują jego plany na 2011 ...wiesz coś może ;-) ?

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2009 17:48
Posty: 1204
Miejscowość: Płońsk
Quad: YFZ
PostWysłany: 03.11.2010 10:40 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Chyba odchodzi univerpalu :>

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.10.2009 14:00
Posty: 9
Miejscowość: Gdańsk
Quad: LTR 450 i RMZ 250
PostWysłany: 03.11.2010 14:24 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
W 2011 już nie będzie w univerpalu, tak nas poinformował. Więcej info...nie będę spamował ale wiadomo gdzie....na www.

_________________
Mx Wójcik always Ready 4 action :)))


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 03.11.2010 18:27 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
A gdzie na www jeżeli można wiedzieć.


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 03.11.2010 19:16 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
To i ja zadam pytanie : Dla czego nie mając sobie równych i do tego z takim zapleczem nie startował w zagranicznych zawodach :?: Znacie odpowiedź ?.Moim zdaniem wielka szkoda .


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 03.11.2010 20:56 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
April517 napisał(a):
To i ja zadam pytanie : Dla czego nie mając sobie równych i do tego z takim zapleczem nie startował w zagranicznych zawodach :?: Znacie odpowiedź ?.Moim zdaniem wielka szkoda .

Hm, ...chyba jednak to zaplecze w MX na Europę to nieco za mało. Chociażby jazda na jednaj maszynie - przykład mieliśmy w Sverepcu na Pucharze Narodów Europy: mógł powalczyć gdyby w rezerwie była druga maszyna, a tak urwany zawór nie pozwolił powalczyć ...szkoda.

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 03.11.2010 22:32 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
No tak jedna maszyna to mało patrząc na całą otoczkę nie spodziewałem się tego w naszym nie profesjonalnym Teamie mamy po 3 quady ale nie mamy kamperów , toru i koparek.


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 03.11.2010 23:20 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
April trochę widzę sodówka uderzyła do głowy. Jedyna rada, niedługo poczatek nowego sezonu musisz wystartować w quadcrossie i pokazać co potrafisz :bezradny: Zlejesz Mateo tyłek, zawojujesz Europę, pokażesz jak się to robi. Ale jednak weź pod uwagę, że motocross to nie ganianie zający po łące i saren po lesie :lol:

-- dodano 04.11.2010 00:17 --

Myślałem, że to jednak quadami wygrywa się wyścigi a nie kamperami i koparkami :wizi:
Tak to jest jak ktoś zabiera głos w temacie o którym nie ma pojęcia. Radzę pozostać przy jeździe po łące i lesie :lol:


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 03.11.2010 23:50 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
luzmax czytaj ze zrozumieniem , po czym wnosisz że sodówka mi uderzyła :?: napisałem coś nie tak czy nerwowy jesteś :?: zauważyłem że jak ktoś z CC napisze o quadcrossie jest natychmiast atakowany i zaleca mu się pokazanie co potrafi to taka zamknięta społeczność czy co :?: Mogę jaśniej jak nie rozumiesz uważam że to błąd że nie startował w zagranicznych zawodach mógł by powalczyć i się rozwijać stąd moje pytanie cyt. Dla czego nie mając sobie równych i do tego z takim zapleczem nie startował w zagranicznych zawodach :?: Znacie odpowiedź ?.Moim zdaniem wielka szkoda. koniec cyt.Nie wiedziałem że ma jednego quada podczas gdy klub ma kampery i koparki , dałeś sobie radę bystrzaku :?:


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 04.11.2010 00:13 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
[przykład mieliśmy w Sverepcu na Pucharze Narodów Europy: mógł powalczyć gdyby w rezerwie była druga maszyna, a tak urwany zawór nie pozwolił powalczyć ...szkoda.[/quote]

to nie tak . W sverepec Mateo mial rezerwowa maszynę W. Smolenia , ale nie mogł z niej skorzystać ponieważ nie był w stanie samodzielnie zjechać z toru . Ze wzgledu na pomoc osób trzecich była dyskwalifikacja . Faktem jest że zapasowy quad nie był skonfigurowany pod Matea i właściwie był rezerwowym przez przypadek.
Co do univerpalu to zamiast jakiś bezsensownej krytyki należą się właścicielowi słowa uznania. To nie jest jakis bezimienny prezes wielkiego koncernu , tylko właściciel prywatnej firmy który w tą zabawe angażował własna kasę . Dzieli pasję z synami i jeszcze dodatkowo postanowił pomagać obcym zawodnikom ( Mateo i Smoleń ) . A czy wszystko się udało , czy maja inne plany , czy po prostu zaczyna brakować kasy to nie nasza sprawa . Fajnie by było gdyby takich prywatnych teamów było w Polsce 20 lub wiecej ,wtedy myslę że ani Mateo ani April nie mieliby problemów ze startami w Europie .
Sami spróbujcie znaleźć sponsora który bezinteresownie da 2000 zł na quady w Polsce , a potem spróbujcie załatwić 300000 na zabawe w Europie . Mimo wszystko wszystkim zapaleńcom zyczę powodzenia .


 
Profil

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 04.11.2010 00:31 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Ja mogę tylko dodać że nie miałem zamiaru nikogo obrazić a zdania nie zmienię uważam że Mateo w Europie by powalczył byłem ciekawy dla czego nie startował . Lecę płoszyć sarny i zające to takie excytujące :D


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 04.11.2010 05:21 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Panowie, spokojnie (miej agresji, bo w Europie to nie jest normalne :-) ) - koniec sezony i warto sobie podyskutować, ale teoretycznie. Tytuły zdobyte i wiadomo kto co potrafi, kto jakim zapleczem dysponuje. Zamiast się atakować lepiej skupić się na tym co się generalnie może wydarzyć ze sportem quadowym w 2011, bo nie zapowiada się ciekawie ...przy takiej frekwencji ciekawe czy w ogóle znajdą się chętni do sponsoringu...

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 04.11.2010 09:06 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
Przepraszam rzeczywiście poziom agresji w moich wypowiedziach jest niedopuszczalny :szok: jak śmiałem zasugerować że Mateo powalczył by za granicą soduwa mi je....a do łba zaplecze w naszym sporcie też nie ma znaczenia nie znam się na niczym nie mam pojęcia o quadcrossie ganiam zwierzynę po patykach już się zamykam :(


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 04.11.2010 10:40 
Re: Quadcross zdominowany przez jednego zawodnika.......
...przy takiej frekwencji ciekawe czy w ogóle znajdą się chętni do sponsoringu...[/quote]


Z potwierdzonych źródeł mam info. ze w terminie do 25 10.2010 nie wpłyneła ŻADNA oferta od klubu na organizacje MP i PP Quadcrossu 2011 . Takze co tu mówić o sponsoringu ,jak nawet organizatorzy wypadają . Lekarstwem podobno ma być połączenie MX moto i quad , oraz w innych terminach PP moto i quad .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.