Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 14:00

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Kalendarz rozgrywek na sezon 2011 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 25.05.2011 19:49 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
ja zaś 230........


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 16:24
Posty: 329
Miejscowość: Gdynia
Quad: banshee 350 2T & YFZ 450
PostWysłany: 25.05.2011 19:54 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
z tego co się dowiedziałem quadcross i motocross mają był połączone czyli zawody wspole ...efektem ma być w przyszłym roku wiecej rund i jesytem pewien ,ze na 99 % tak będzie ,czy to dobrze czy źle ...nie wiem ale zawsze lepsze coś takiego jak nic :płacz:

_________________
banshee....to mnie kręci:)


 
Profil

Rejestracja: 23.07.2007 13:06
Posty: 584
Quad: Honda TRX 440ex
PostWysłany: 26.05.2011 10:34 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Więcej rund na pewno będzie ciekawsze. Tylko pewnie znowu zaczną się spory między crossowcami a quadowcami o nierówny tor. Quady będą się burzyć o zryty tor przez crossy lub odwrotnie. A na polskie realia nie ma co liczyć o równanie toru co choćby 2 biegi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 02.07.2011 15:24 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
:!: :!: :!: ZMIANA
Quadcross
MP i PP II runda 24.07.2011 Lidzbark Warmiński


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 27.07.2011 17:56 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
http://mxwojcik.pl/index.php?option=com ... wszystkich.
Co to kur.a ma być ? Jakaś kpina czy co ? Zawody rangi MP a tu tor ma być rąbany przez amatorów na motorach ? Panie Zupa pojedziesz pan sam na bajbachu :wizi: Panowie ogłaszamy totalny bojkot niech Zupa jedzie sam.


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 27.07.2011 21:20 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
luzmax napisał(a):
http://mxwojcik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1153:motocross-w-borkowie-dla-wszystkich.
Co to kur.a ma być ? Jakaś kpina czy co ? Zawody rangi MP a tu tor ma być rąbany przez amatorów na motorach ? Panie Zupa pojedziesz pan sam na bajbachu :wizi: Panowie ogłaszamy totalny bojkot niech Zupa jedzie sam.



Jaki bojkot ? Co Ty piszesz ? Tor rąbany przez amatorów ???? Chyba atak sodówki >>>>
Jako widz w Lidzbarku miałem mozliwość ogladania na żywo zawodników w PP i MP . Sami chyba przyznacie że ilośc startujacych i poziom to jakaś żenada . Ja na tych zawodach widziałem wyłacznie AMATORÓW .
Zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki : Czwarty junior ( czwarte miejsce ) ma lepsze czasy niz drugi zawodnik MP i pierwszy PP . Czyli poza kilkoma zawodnikami reszta własciwie "rąbała tor " . Podczas ME quadów i MŚ Sidecarów nie widziałem quadowców "totalnie bojkotujących" ze względu na zniszczony tor przez sidecary . Nie pisz bredni bo jako zawodnik troszkę się ośmieszasz


 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 28.07.2011 07:33 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Corofur, Ty już próbowałeś straszyć zawodników mokrym, strasznym torem, zatartymi silnikami aby zniechęcić ich do jazdy w Lidzbarku. Snułeś czarne teorie i nawet się później nie zająknąłeś aby się z nich wytłumaczyć. Jeżeli jesteś taki dobry i jeździsz na quadzie to pakuj dup. na quada i łaskawie przyjedź na zawody a jeżeli jeździsz na motorku to są fora motocyklowe i tam się udzielaj. Ciekaw jestem co by miał do powiedzenia trener Wójcik i inni zawodnicy jeżeli w zawodach MP w motocrossie jako przerywnik między biegami zrobiono by zawody quadów :wizi: Chciałbym widzieć ich miny ale nie za bardzo słuchać słów, które by padły.


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 05.02.2009 22:48
Posty: 88
Miejscowość: Białystok
Quad: LT-R450
PostWysłany: 28.07.2011 08:14 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
jeżeli chodzi o czasy to ten czwarty zawodnik MP junior to Patryk który 3 rok jezdzi z licencją A i w tym sezonie robi pełny cykl quadcrossu Mistrzostw Europy natomiast drugi (2 zawody) i trzeci z "open" to debiut zawodnika w MP i quadcrossie, własnie dlatego ze tak myslimy ludzie nie jezdzą na zawody bo ogarnia panika przed koncowymi rezultatami a tylko co poniektórzy urodzili się mistrzami -reszta musi się nauczyc jeździć


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 28.07.2011 13:50 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Nie nie , to nie tak . Po prostu zawodnicy zapominaja że jeżdzą dla kibiców . A zawody w quadcrosie w obsadzie sześciu w klasie są po prostu nudne i bardzo mało widowiskowe . Co do nazwisk czy to Patryk , czy też ktoś inny nie ma to znaczenia , jak równiez nie ma to znaczenia czy pierwszy raz czy drugi . Faktem jest to ze zawody były "festynowe" . A pisanie o bojkotach itd . daje duzo organizatorom do myslenia . Udało się w tym roku zorganizować zawody w Obornikach , w Lidzbarku w ostatniej chwili dzięki sponsorom ( Mienik i Kucharewicz ) ,teraz czas na Gdańsk i już są głosy ze Ostródy chyba nie będzie . Czyli co chcemy zbojkotować , chyba samych siebie

-- dodano 28.07.2011 13:50 --

luzmax napisał(a):
Corofur, Ty już próbowałeś straszyć zawodników mokrym, strasznym torem, zatartymi silnikami aby zniechęcić ich do jazdy w Lidzbarku. Snułeś czarne teorie i nawet się później nie zająknąłeś aby się z nich wytłumaczyć. Jeżeli jesteś taki dobry i jeździsz na quadzie to pakuj dup. na quada i łaskawie przyjedź na zawody a jeżeli jeździsz na motorku to są fora motocyklowe i tam się udzielaj. Ciekaw jestem co by miał do powiedzenia trener Wójcik i inni zawodnicy jeżeli w zawodach MP w motocrossie jako przerywnik między biegami zrobiono by zawody quadów :wizi: Chciałbym widzieć ich miny ale nie za bardzo słuchać słów, które by padły.


LUZ MAX - niczego nie snułem i nie straszyłem , komentarz dotyczył zamieszczonych zdjęć . Niby z czego mam się tłumaczyć ? Tu nie chodzi czy ktoś jest dobry czy zły tylko że Tobie już amatorzy przeszkadzają wiec wnioskuje że przynajmiej jesteś tak zaawansowany w umiejetności że smiało innych mozesz nazywać " amatorami ryjacymi tor " . Chciałbym zobaczyć Twoja minę jak w 2012 powstanie jedna klasa quadów, połaczona ze strefowym motocrosem , a wyscigi quadów bedą przerywnikiem dla kibiców moto . ( też będziesz bojkotował ? )
Na marginesie jeżdzę na codzień quadem i braliśmy czynny udział w zawodach w Lidzbarku .


Ostatnio zmieniony przez FIŚMAN 29.07.2011 06:44, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 28.07.2011 18:25 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
W 2012 roku, jako przerywnik w zawodach strefowych to będziesz jeździł Ty - jako instruktor i P. Zupa, który wraz z ekipą starych dziadków z PZMłota, kurczowo trzymających się stołków, doprowadzili poprzez swoje genialne działania, quadcross w Polsce do takiej sytuacji jak obecnie widać. Jeżeli jesteś taki dobry a inni to sami amatorzy to fachowcu, które to miejsce zająłeś i jaki wykręciłeś czas :?: Porównaj sobie, zanim wygłosisz jakieś bzdurne teorie, czasy przykładowo z Lidzbarka, gdzie tor nie był przebudowywany w ostatnich latach, z kilku ostatnich sezonów i wtedy możesz coś powiedzieć na temat poziomu. Dla przykładu mogę Ci tylko podać, że 3 pierwszych juniorów w tych zawodach na trudnym mokrym torze wykręciło czas na poziomie Pawła Sobczyka z 2007r. Wtedy tor był w idealnym stanie a jak jeździł wtedy Paweł to niektórzy chyba pamiętają. To,że przyjechało tak mało zawodników, to wydaje mi się nie wina tych którzy przyjechali tylko tych co nie przyjechali. Więc po co dyskredytujesz i ośmieszasz tych, którzy na tych zawodach byli, w tym siebie samego ? Trenuj człowieku i pokaż co potrafisz innym, masz szansę nawet z Twoim ego zostać trenerem kadry Polski w quadcrossie :wizi: Zastąpisz starego fachowca.


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 29.07.2011 06:09 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Oj widzę że EGO ucierpiało . Tak mistrzu masz rację , wszyscy INNI są winni ze było nudno , że było mało zawodników . Jako reprezentant " amatorów ryjacych tor " pozostanę w cieniu twojej chwały . Tylko ze chyba celowo zmieniasz temat naszego sporu . To że Zawodnikom bioracym udział w Lidzbarku nalezy się szacun za udział TO JASNE JAK SŁOŃCE , to że juniorzy pokazali klasę TO PISAŁEM PODAJĄC PRZYKŁADOWY CZAS CZWARTEGO JUNIORA . Przypomnę że tematem jest : problem z " amatorami rąbiacymi tor " na moto którzy Tobie przeszkadzają . I w tym temacie pisz .


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 29.07.2011 06:51 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
"Wspaniała" i wiele wnosząca do obrazu środowiska polskich zawodników ścigających się quadami polemika... :uśmiech: - proponuję jednak przenieść jej dalszy ciąg na PW, bo rozwija się w kierunku wzajemnych docinek lub trzymać się tematu...

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook

Rejestracja: 28.07.2010 18:46
Posty: 37
Quad: KTM
PostWysłany: 29.07.2011 07:22 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
To jest ten Twój szacun dla tych zawodników: Ja na tych zawodach widziałem wyłacznie AMATORÓW .
Nie cierpię ptaków a tym bardziej frajerów robiących we własne gniazdo. To wszystko.
Co do tych rąbiących tor. Był jeden taki. To Ty nim byłeś. Dlatego w drugim biegu tor był już tak zryty. :wizi:


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 29.07.2011 07:30 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
luzmax napisał(a):
To jest ten Twój szacun dla tych zawodników: Ja na tych zawodach widziałem wyłacznie AMATORÓW .
Nie cierpię ptaków a tym bardziej frajerów robiących we własne gniazdo. To wszystko.
Co do tych rąbiących tor. Był jeden taki. To Ty nim byłeś. Dlatego w drugim biegu tor był już tak zryty. :wizi:


BRAWO DAŁEŚ Z SIEBIE WSZYSTKO ! Jako frajer czekam na ciebie w Gdańsku , będę uważnie ci kibicował . Ty jesteś jedynym zawodowcem ( sprawdz wyniki ).


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 05.08.2011 19:07 
Re: Kalendarz rozgrywek na sezon 2011
Czy ktoś wie kiedy będzie puchar 6 torów w motocrosie w mieścinie Bucze koło Brzeska?


Ostatnio zmieniony przez 77Mustang, 05.08.2011 19:07, edytowano w sumie 1 raz



 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.