Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:42

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 06:37
Posty: 92
Quad: Honda TRX 450 R
PostWysłany: 28.04.2011 23:55 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
... jeju będzie nie będzie i tak to jest czysta fikcja i nie ma co w to wnikać :D:D:D, w Okupie niby miał być a nie było i nikt nikogo o nic nie pytał, my przyjedziemy, pójdziemy do biura zawodów opłacimy co tam zechcą, nie mają czegoś to albo wystartujemy albo nie i oddadzą kasę i TYLE. Osobiście wydałem już na te nic nie znaczące "badania" perę set złotych i gdyby nie to, że kiedyś dostałem się na WAT to byłem w miarę porządnie przebadany (wiem mniej więcej jak to powinno wyglądać) :D:D:D - tam nawet lekarz na Cibie zbytnio nie popatrzy :D:D:D a 50 zeta łyknie, ale równocześnie zakochałem się na zabój i mi wojsko przeszło więc skończyłem normalną Polibudę :D:D:D, wiesz TO JEST POLSKA - przyjezdzasz, masz 50 % tego o co lata i starujesz :D:D:D:D

ps. "Więc badania trzeba mieć zrobione już przed. " - życzę powodzenia jak załatwisz na legalu do soboty wypełnioną książeczkę zdrowia sportowca ...., z lekarzem "sportowym" może być duży problem, ...


Ostatnio zmieniony przez Szafa76, 28.04.2011 23:55, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 29.04.2011 05:45 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Nie szukaj przychodni tylko lekarza z uprawnieniami sportowymi . po co płacić przed kazdymi zawodami jak wystarczy raz na 6-mcy u lekarza na Twoim terenie . Ale faktycznie czasu masz mało . Ew . spróbuj u swojego lekarza rodzinnego niech wystawi zaswiadczenie ze : " nie widzi przeciwskazan do udziału w zawodach itd. " -ale oczywiście organizator może nie uwzglednić takiego zaswiadczenia ( u rodzinnego będzie za darmo )


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.07.2010 07:20
Posty: 48
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Quad: Suzi LTR & Access 450
PostWysłany: 29.04.2011 08:55 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
corofur napisał(a):
wystarczy raz na 6-mcy u lekarza na Twoim terenie .

a czy to prawda, że zmieniły się przepisy i od tego roku badania są ważne na cały rok kalendarzowy? gdzieś mi się to obiło o uszy ale nie zdążyłem dopytać.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 06:37
Posty: 92
Quad: Honda TRX 450 R
PostWysłany: 29.04.2011 09:33 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
... tylko nie wiem jak to jest jak, się przyjdzie bez książeczki (czy wystawi na jakimś świstku?) bo tak jak ja poszedłem z książeczka, to aby Ci podbił w książeczce na pół roku to wymaga: 1) badań krwi i moczu, 2) badań u laryngologa, 3) badań u okulisty i dopiero mając te badania, robi Ci EKG (coś tam sam jeszcze bada) i dopiero podbija na pół roku. Tak to wyglądało w moim wypadku chodź wiadomo gdzie indziej może być inaczej. Kraków to zapewne zadupie w porównaniu z innym większym maistem, bo jakoś przed Bogdanką tydzień wcześniej wydzwaniałem po wielu przychodniach sportowych (lub jak ktoś woli za lekarzem sportowym, który dość żadko przyjmuje w parku na ławce) i mieli odległe terminy więc dąłem sobie siana. Jak masz zamiar dużo startować to faktycznie pewnie opłaca się to wychodzić, a jak sporadycznie 4-5 startów to się nie kalkuluje :):):)
jakby się trzymać przepisów to jest jasno powiedziane, że lekarz sportowy a nie rodzinny, poprostu przepisy sa czasami naciagane i tyle ;):):)
Przypomniała mi się taka zabawna sytuacja z 2009 roku przy moich startach w Enduro: w Piekoszowie zrobiłem badanie u tego co tam był 50 (nikt mi nie powiedział że ponoć jest ważne 3 michy) więc zostało w biurze zawodów,
więc w Opolu znowu zrobiłem dałem jakoś chyba znów 50 i cały szczęśliwy odebrąłem po zawodach by mieć na Sokółkę tam idę pokazuje że mam a Pani patrzy OOOOOOO ale nie ważne bo w Oplu to nie był lekarz sportowy a u nas jest Pani lekarz z pieczątką "sportowy" więc dąłem chyba wtedy extra 100 (pani tylko poatrzyła na mnie i zapytąła czym zdrowy) i miałem od sportowego nie pamiętam już co było w Łodzi ale chyba wkońcu uznali od tego z Sokólki :D:D:D
Teraz w Bogdance nauczony już doświadczeniem próbowałem wywalczyc ten kwitek od lekarza co nawet nie zapytał czy jestem zdrowy :) to powiedział mi że on by musiał kartoteke założyc i cos tam i że mi nie może dać, że udziela mi badania tylko na te dwa dni w Bogdance a dalej już one sa nie ważne :D:D:D

ps. w Enduro oprócz tych śmiesznych zawirowan z lekarzami to podobne były czy quad musi być zarejestrowany, w regulaminie np w Opolu stąło jak byk napisane że MUSI BYĆ no i przyjechała połowa zawodników bo się wystraszli ze bez rejestracji nie pojadą, ja pojechalem i za bardzo nawet nikt z tym nie robił tematu bo zarejestrowancyh maszyn to nie wiem czy tam na placach jednej ręki by naliczył, choć dla swiętego spokoju obecnie kupiłem quada porostu zarejestrowanego aby już się ... naie przejmowac :):):)


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 29.04.2011 12:14 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
oczywiście ze masz racje . Wydanie zgody na stary powinno być poprzedzone badaniami . Ale czy lekarz na zawodach robi badania - nie .. ja poszukałem przychodni w okolicach 3miasta na tzw. zadupiu i tam przeprowadzaja badania nastepnego dnia po telefonicznym uzgodnieniu . badanie trwa 20 min i po kłopotach . podsumowujać wygodniej jest umówić się na wizytę u lekarza sportowego i nie być skazanym na humory organizatora który zapewni lekarza lub nie , albo zaakceptuje swiadectwo od rodzinnego . Często jedziemy na zawody kilkaset km i nie warto ryzykować .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.02.2010 16:31
Posty: 169
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: KTM
Poprzednie quady: Honda Fourtrax 420, Sportrax 400
PostWysłany: 29.04.2011 13:02 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Zrobiłem rzecz niemożliwą w 1 dzień załatwiłem sobie książeczkę PZM i zrobiłem badania w przychodni w której rzekomo nie ma poradni sportowej. :^^D: I to w dodatku lekarz nie chciał wziąć nawet pieniędzy.

Szafa76 napisał(a):
albo wystartujemy albo nie i oddadzą kasę i TYLE


Ja niestety mam 500km więc mi to już tak nie lata. :lol:


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 06:37
Posty: 92
Quad: Honda TRX 450 R
PostWysłany: 29.04.2011 13:18 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
.. no to wszystko zmierza ku lepszemu, skoro Ci ktoś podbił książeczkę, bez badań krwi i moczu, okulisty i laryngologa ;), czyba że te badania też jakimś cudem Ci się udąło tak szybko :):):) ja dziś podzwoniłem trochę w poszukiwaniu lekarza sportowego w Krakowie to 2 razy usłyszałem, że są terminy i to nawet ze 2 miechy się czeka :O więc sobie darowałem, czy ten Twój lekarz jest gdzieś w Ogrodzieńcu ???? to może do niego zadzwonie i się zapytam ??? Ja mam do Piły 540km ale myślę że dam radę ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.02.2010 16:31
Posty: 169
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: KTM
Poprzednie quady: Honda Fourtrax 420, Sportrax 400
PostWysłany: 29.04.2011 14:00 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Ten lekarz jest w Zawierciu. :D Ale dzisiaj przyjmował tylko do 14:35, on normalnie przyjmuje w przychodni tych co połamali ręce i nogi ale ma też uprawnienia sportowe a jak chcesz coś podbić to wchodzisz bez kolejki i nawet nie musisz karty w rejestracji wyciągać.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 06:37
Posty: 92
Quad: Honda TRX 450 R
PostWysłany: 29.04.2011 15:18 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
no i to JEST POLSKA WŁAŚNIE :L :wizi:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.02.2010 16:31
Posty: 169
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: KTM
Poprzednie quady: Honda Fourtrax 420, Sportrax 400
PostWysłany: 29.04.2011 16:47 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Jeżeli tylko zdobyłem to w takim tempie to mi się taka Polska podoba. :>

Jeszcze pytanie czy trzeba mieć jakieś ubezpieczenie?


Ostatnio zmieniony przez palig1, 29.04.2011 16:47, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 29.04.2011 18:05 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
daras11 napisał(a):
corofur napisał(a):
wystarczy raz na 6-mcy u lekarza na Twoim terenie .

a czy to prawda, że zmieniły się przepisy i od tego roku badania są ważne na cały rok kalendarzowy? gdzieś mi się to obiło o uszy ale nie zdążyłem dopytać.


Tak miało być dla dorosłych . Ale jeszcze przepisu nie ma . Ale w Polsce sezon trwa 6 m-cy wiec jak zrobisz w kwietniu to do października wystarczają - czyli raz do roku

PS dzięki za sponsoring w Pile ;) Monster


Ostatnio zmieniony przez corofur, 29.04.2011 18:05, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.06.2009 17:54
Posty: 103
Quad: YFZR
PostWysłany: 29.04.2011 20:28 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Szafa76 napisał(a):
.. no to wszystko zmierza ku lepszemu, skoro Ci ktoś podbił książeczkę, bez badań krwi i moczu, okulisty


jest taki kurz ze na pewno okulista nie będzie potrzebny hehe:D :)

do zobaczenia jutro
no powodzenia

_________________
jazdaaaaaaaaaaaa
#502
407 Racing.com


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 08:55
Posty: 598
Miejscowość: Drawski Młyn ( Puszcza Notecka )
Quad: Chwilowo brak :(
PostWysłany: 30.04.2011 19:15 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Mała porcja fotek:
https://picasaweb.google.com/lewismajst ... 6jFrqLoaw#

_________________
Pozdrawiam lewis ! :)
-> Aeon Cobra 125 -> Smc Barossa 250 ->Yamaha YZ 125-> ......:)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.02.2010 16:31
Posty: 169
Miejscowość: Ogrodzieniec
Quad: KTM
Poprzednie quady: Honda Fourtrax 420, Sportrax 400
PostWysłany: 30.04.2011 21:32 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
Tutaj moje zdjęcia, będą stopniowo dodawane. https://picasaweb.google.com/105130945162282207475/IIIRundaPucharuPolskiCrossCountryQuad30042011PiA#

Jak Wasz wrażenia po zawodach? ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 01.05.2011 03:53 
Re: III runda Pucharu Polski w CC PIŁA 30.IV
pasek jak było ? BTW...fajna bluza ;) - widziałem na fotach.
No i ...gratulacje dla ciebie i Bartka ! Piąte miejsce w Pile - tak trzymać :D

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez FIŚMAN, 01.05.2011 03:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.