Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Motocross 2007 - jedna z eliminacji w Gdańsku?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:40

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Motocross 2007 - jedna z eliminacji w Gdańsku? 

Czy będziesz startował w zawodach na torze motocrossowym w Gdańsku?
Tak 53%  53%  [ 9 ]
Nie 41%  41%  [ 7 ]
Nie wiem 6%  6%  [ 1 ]
Razem głosów : 17

Motocross 2007 - jedna z eliminacji w Gdańsku? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
PostWysłany: 23.11.2006 11:20 
Motocross 2007 - jedna z eliminacji w Gdańsku?
Witajcie,

zaczyna się kształtować kalendarz zawodów na rok 2007. Na razie wiemy gdzie się odbędą rozgrywki motocrossu i cross country. Pzostałe dyscypliny jeszcze debatują :)

Chcemy zrobić wszystko, żeby w roku 2007 był pełen cykl rozgrywek Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w motocrossie dla quadów - czyli 7 eliminacji. Zależy nam na tym, żeby ta dyscyplina się rozwijała bo widzimy, że cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem - to motywuje nas do działania. A mnie utwierdza w przekonaniu, że praca, którą wkładam w ten sport ma sens.

Na obecną chwile mamy 5 pewnych eliminacji:

1. Lidzbark Warmiński
2. Więcbork
3. Oborniki k/Poznania (2 razy)
4. Wschowa

Do organizowania szóstej eliminacji Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Motocrossie dla Quadów zgłosił się także Gdańsk. Jednak, żeby zawody u nich doszły do skutku, musi swój przyjazd zadeklarować 20stu quadowców.

Proszę głosujcie w ankiecie.... Przecież chodzi o Wasze zawody!

Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 23.11.2006 12:21 
Witaj , a co z południem Polski ? Może znajdzie się jakiś tor ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2004 18:40
Posty: 140
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Suzuki LT-R450 Sport Edition:D
PostWysłany: 23.11.2006 16:14 
Ja będe na pewno :D

_________________
KENNY Racing Team / ATVZONE Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 23.11.2006 16:18 
Michał M. napisał(a):
Witaj , a co z południem Polski ? Może znajdzie się jakiś tor ?

może Strykow...

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2005 22:13
Posty: 65
Miejscowość: Czersk
PostWysłany: 23.11.2006 16:34 
No ja też na pewno pojawiłbym się w Gdańsku. Pozatym mi akurat odpowiada bardzo ze zawody są bardziej w płn. częsci polski.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 23.11.2006 18:18 
Może Bielany koło Kęt ??? Fajne zawody tam były, dobry tor, dożo publiczności..... :lol:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.08.2006 08:39
Posty: 8
Miejscowość: Okolice Olkusza
Quad: Suzuki LTR 450 k8
PostWysłany: 23.11.2006 18:54 
Mi pasuje. Pojade wszedzie gdzie będą zawody :D :D

_________________
POZDRO450


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.11.2006 21:01 
czy naprawde muszą być zawody dwa razy w obornikach? Wg. mnie to kiepski tor dla quadów, jest wiele fajniejszych np. oborniki śląskie, stryków. Tor w kętach jeszcze gorszy-przede wszystkim wąsko. Marta- kluby same zgłaszają chęć zorganizowania mx dla quadów czy Wy typujecie tak jak teraz my ? Mogę i 500 km pojechać na zawody, ale nie na jakieś syfne tory. To tak jakby w sochaczewie miały być poważne zawody- fajny tor w takim stanie jak jest na okolicznościówki i tylko na nie .
Tor w gdańsku super!

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.11.2006 21:03 
hehe,sorry, już wiem kto typuje, zjadłem kawałek tekstu

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2005 22:13
Posty: 65
Miejscowość: Czersk
PostWysłany: 23.11.2006 21:47 
Widzę że zdania są podzielone, bo ja uważam ze tor w obornikach jest dość dobry da się skakać i wyprzedzać, zaś Stryków fajne skoki ale jakoś z wyprzedzaniem mi było kiepsko. Według mnie tor powinien być taki na którym quady będą mogły się wyprzedzać czy dublować bez większych problemów, bo jeśli jest tak że na którym miejscu się wyjdzie z maszyny ma zaważyć którym się będzie na końcu bo przez koleiny wyrobione nie będzie się dało wyprzedzać to jest wkurzające.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.11.2006 21:53 
racja Artur, dla mnie tor szeroki to nie prosta 8 m szerokości tylko hopy i zakręty na których przynajmniej dwa quady mogą jechać, trzy to już bajka a takie przecież są

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.09.2006 17:07
Posty: 160
Miejscowość: Gdynia
Quad: TRX 450R
PostWysłany: 23.11.2006 23:43 
Ja na pewno wezmę udział w mx w gdańsku, ale o jaki konkretnie tor chodzi? można jakieś dokładne położenie poznać, bo chętnie bym go pojechał sprawdzić... :?:

_________________
If I'm Going To Hell, I'm Going On My TRX 450R !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.11.2006 23:47 
pewnie chodzi o tor na którym były zawody ok. miesiąca temu, poszukaj bo była relacja ze zdjęciami i namiarami

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 24.11.2006 13:01 
Wtajcie :)

Opal to organizatorzy sami wyrażają chęć organizowania zawodów m. in. dla quadów, ani PZMot ani tym bardziej ATV Polska nie może kazać jakiemuś klubowi zrobić rundę MP lu PPZM. A niestety przykrym dla mnie i zapewne dla zainteresowanych zawodników jest to, że na dzień dzisiejszy bardzo mało klubów akceptuje quady u siebie na torze... Nie potrafię tego zjawiska wytłumaczyć :(

Może to brzydko zabrzmi, ale jesteśmy "skazani" na tory których właściciele rozumieją, że quady to przyszłość :D

Tor motocrossowym na którym mają się odbyć zawody znajduje się w Gdańsk - Maćki, mam zapewnione, że "najgorsze" hopki dla quadów będą miały zrobione objazdy.

Czekam na Wasze zgłoszenia :)
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 24.11.2006 13:14 
Hmm, do Gdańska 650 km jechać? Przykra i kosztowna perspektywa. Jeszcze do tego w myśl regulaminu, przyjazd w piątek po południu, to wyjechać trzeba chyba w czwartek .....
Lepiej by było gdzieś w centralnej Polsce ;)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.