Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kalendarz PZM na 2012
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 07:56

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Kalendarz PZM na 2012 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 31.03.2010 11:26
Posty: 20
Quad: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 06.01.2012 09:34 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Odnosnie tych klas to w Czechach dla młodzikow w tym roku zrobili dwie klasy :

"Quad Junior I. - pro děti do 10 let, dle roku narození (rok 2003 a mladší). Do 125 ccm 4T nebo Yamaha Raptor 250 ccm.
Quad Junior II. - pro děti do 14 let, dle roku narození (ročník 1998-2002). Do 200 ccm 2T nebo 300 cc, 4T."

Może i u nas pójść tą samą drogą ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.06.2011 20:11
Posty: 56
Miejscowość: Pabianice
Quad: KTM xc 525
Poprzednie quady: Yamaha Raptor 250
PostWysłany: 06.01.2012 12:56 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Ja też nie mam żadnych kompleksów przez to ze muszę startować w innej klasie niz 2k junior i z osobami 2 razy wiekszymi ode mnie .;) Bez względu na to jaka klasa ja i tak będę startować... Wiec podział wiekowy może zostać.

_________________
#528 Agata Stefaniak
Quadimodo Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 06.01.2012 15:36 
Re: Kalendarz PZM na 2012
smieszkowski napisał(a):
Odnosnie tych klas to w Czechach dla młodzikow w tym roku zrobili dwie klasy :

"Quad Junior I. - pro děti do 10 let, dle roku narození (rok 2003 a mladší). Do 125 ccm 4T nebo Yamaha Raptor 250 ccm.
Quad Junior II. - pro děti do 14 let, dle roku narození (ročník 1998-2002). Do 200 ccm 2T nebo 300 cc, 4T."

Może i u nas pójść tą samą drogą ?


Napisanie regulaminów to jedno , a frekwencja na zawodach to drugie .
W CC była klasa młodzik 250 ccm i czasem znalazło się czterech - pieciu startujacych . Więc utworzono nową klasę w CC junior i co .......raptem na czterech zawodach było pięciu zawdoników ( zawodniczek ) .O ile pamietam funkcjonowała też klasa super mlodzik ale nie znalazł się ani jeden zawodnik gotowy do startu . Moj syn startuje w CC Junior i czasem szkoda wydanych pieniedzy na start jeżeli jedziemy 500 km i nie ma klasyfikacji . Poza tym sport ma uczyc pokory a jak jedzie w klasie trzech zawodników i kazdy będzie na podium to rola wychowawcza sportu jest zerowa . Ja czasem też się mobilizuje do startów w CC , mam 45 lat i co mam tu pisać że wszedzie mam za daleko ,że droga licencja ,ze zawsze pod górke i pod wiatr , dlaczego nie ma klasy +45 itd. Otóż NIE ! Udział w zawodach to zyciowa nagroda ża cieżko przepracowany czas w pracy lub w szkole . To przyjemność która musi kosztować ! Zreszta nie mniejsze kwoty zostawiamy często barmanowi lub kelnerce w czasie innych dobrych zabaw . Życzę wszystkim czerpania tak ogromnej przyjemności z uprawiania tego sportu żebyscie nigdy nie przeliczali tego na pieniadze .


Pozdrawiam
#540


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 06.01.2012 16:10 
Re: Kalendarz PZM na 2012
w kalendarzu zawody każde są dwu dniowe, w którym dniu odbywaja się starty MP QUADÓW? sobote czy niedziele?


 
Profil

Rejestracja: 20.03.2009 20:27
Posty: 82
PostWysłany: 06.01.2012 16:18 
Re: Kalendarz PZM na 2012
arturatv napisał(a):
w kalendarzu zawody każde są dwu dniowe, w którym dniu odbywaja się starty MP QUADÓW? sobote czy niedziele?


w sobotę odbiory tech , treningi zapoznawcze i kwalifikacyjne motocykli i quadów , a w niedzielę wyścigi . Wyjatkiem ma być Wschowa (lub Oborniki) gdzie zawody bedą jednodniowe


Ostatnio zmieniony przez corofur, 06.01.2012 16:18, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 06.01.2012 18:18 
Re: Kalendarz PZM na 2012
a co wkoncu z ta licencja B>A? w QMX trzeba zrobic pierwsze zawody mozliwosc startu w MP z lic. B i wyrobienbie A. Ja poprostu nie mam mozliwosci jechać na CC tak jak i wielu innych !

Pierwsze MP jest pod koniec kwietnia, a pierwsze PP w CC jest na poaczatku kwietnia w Białym stoku ! Nie ma opcji.

PZM zlikwidowalo PP w QMX wiec chociaz niech ulatwi ( przymuszone ) wyrobienie A na pierwszych zawodach.


Ostatnio zmieniony przez arturatv, 06.01.2012 18:18, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 11.01.2012 22:17 
MP licencja A
Jakieś plany są w celu ułatwienia zdobycia licencji A dla klasy QMX.
Tak myślę, że jak ktoś ma B nawet zdobyte dopiero co i nawet nie ma zaliczonych zawodów z tą licencją to jak zadeklaruje chęć startów z A przed sezonem - powinien otrzymać ją automatycznie po złożeniu wniosku.

Dla zawodników z licencją QMX "C" proponuję dla tych co zaliczyli 5 wyścigów i deklarują start w MP też składają deklarację przed sezonem i dostają "A".

W takich warunkach jakie powstały teraz chwilowego zawieszenia klasy w PP to dość wyjątkowa sytuacja więc też można trochę potraktować jednostkowo, jak jest chęć startów to faktycznie nie ma co na siłę startować w CC, a z kolei chodzi o to, żeby od początku mieć możliwość zaliczenia całego sezonu w MP.


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 11.01.2012 22:25 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Jest też inny problem, który trzeba załatwić w PZM. Licencje i egzaminy. Egzaminować ma oddział Łódzki, niestety sami nie wiedzą z czego i kiedy, tłumacząc się, brakiem chętnych. Trwa przepychanka pomiędzy oddziałem głównym w Warszawie, a łódzkim.


 
Profil Facebook WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 11.01.2012 23:40 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Tylko to nie ma wiele wspólnego z tematem powyżej, bo jak rozumiem masz problem z licencją samochodową.


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 12.01.2012 00:00 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Jacek Bujański Mr.Quad napisał(a):
Tylko to nie ma wiele wspólnego z tematem powyżej, bo jak rozumiem masz problem z licencją samochodową.


Tak masz rację, zapomniałem ponownie, że to wszystko jest podzielone.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 12.01.2012 17:25 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Jacek Bujański Mr.Quad napisał(a):
Jakieś plany są w celu ułatwienia zdobycia licencji A dla klasy QMX.
Tak myślę, że jak ktoś ma B nawet zdobyte dopiero co i nawet nie ma zaliczonych zawodów z tą licencją to jak zadeklaruje chęć startów z A przed sezonem - powinien otrzymać ją automatycznie po złożeniu wniosku.

Dla zawodników z licencją QMX "C" proponuję dla tych co zaliczyli 5 wyścigów i deklarują start w MP też składają deklarację przed sezonem i dostają "A".

W takich warunkach jakie powstały teraz chwilowego zawieszenia klasy w PP to dość wyjątkowa sytuacja więc też można trochę potraktować jednostkowo, jak jest chęć startów to faktycznie nie ma co na siłę startować w CC, a z kolei chodzi o to, żeby od początku mieć możliwość zaliczenia całego sezonu w MP.


Świetnie! :brawo: :brawo: :brawo:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 08.02.2012 21:19 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Dla tych którzy nadal chcą latać w QC bez zmiany licencji na A

informacja ze strony MX Wójcik

Fanów, zawodników oraz miłośników motocrossu i quadcrossu miło nam jest poinformować o powstaniu nowego cyklu zawodów na Północy. Chęć organizacji zawodów zadeklarowało kilka klubów. Regulamin oraz podział na klasy podamy do wiadomości już wkrótce. Na jakich torach będziemy mogli zobaczyć zawodników z północy.......zobaczcie poniżej.

Zawody będą przeznaczone dla quadów i motocykli. Możliwość startów dla zawodników z licencją A, B i C z logicznym podziałem na klasy. W sezonie 2012 w cyklu zawodów Strefy Północnej Organizatorzy przewidują od 5 do 8 eliminacji.

Gdzie będziemy oglądać zawody i gdzie będziemy się ścigać........

Gdańsk
Chełmno
Olsztyn
Lidzbark Warmiński
Człuchów
Więcbork
Orneta
Lipno

Wszystkich zawodników, amatorów, posiadaczy motocykli oraz quadów crossowych zapraszamy do uczestnictwa w sezonie 2012 STREFY PÓŁNOCNEJ.

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.12.2011 11:01
Posty: 35
Miejscowość: Ostróda
Quad: can-am Renegade no 202
Poprzednie quady: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 13.02.2012 20:16 
Re: Kalendarz PZM na 2012
Witam
Mam pytanko,ponieważ w tym roku zamierzam kontynuowac moje starty w enduro w klasie 4k muszę zdecydowac z jaka lcencja chce jeździć, w tamtym roku jechalem puchar ,a w tym roku chcialbym sprobowac sil w MP tylko pozostaje kwestia frefencji. Jesli zrobię licencje A ,a nie będzie wystarczajacej ilosci zawodnikow, to wtedy będzie problem zeby wystartowac w pucharze, z drugiej strony po co robic licencje B jesli uzbiera się wystarczajaca ilosc zawodnikow do MP:) mam dylemat ktora licencje wyrobic,proszę o pomoc


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 133 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.