Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - I Runda MP oraz Pucharu MX Lidzbark Warmiński, 22.04.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 04:48

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
I Runda MP oraz Pucharu MX Lidzbark Warmiński, 22.04.2007 
Autor Wiadomość
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 16.04.2007 14:36 
I Runda MP oraz Pucharu MX Lidzbark Warmiński, 22.04.2007
W dniu 22.04.2007 w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się I Runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu PZM w Motocrossie Quadów.
Regulamin zawodów oraz harmonogram wraz z mapą toru dostępny jest w Kalendarzu Imprez ATV Polska.

W dziale Zawody polskie - przepisy znajdziecie wszystkie aktualne regulaminy i komunikaty dotyczące motocrossu, supermoto, cross country i enduro obowiązujące w sezonie 2007.

Pozdrawiam
Dorota


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 19.04.2007 19:56 
Co taka głucha cisza zaległa w tym temacie :?: W ogóle coś cicho na forum :szok:

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 22.04.2007 17:04 
Witam, przekazuję gorące wiadomości, które dostałam prosto z toru w Lidzbarku :!:

W Mistrzostwach Polski Paweł Sobczyk (ATV Polska) pierwszy, drugi Piotrek Majkowski (ATV Zone Team), trzeci Grzegorz Brzozowski (GKM Bałtyk).

Nie mam jeszcze informacji jakie są wyniki w Pucharze PZM, jak tylko je dostane natychmiast dam Wam znać.

Od zawodników dowiedziałam się, że tor bajka, tylko na drugi wyścig był sakramencko wybity... i widać było, że zima naszym zawodnikom służy, podobno poziom był bardzo wysoki :diabeł:

Niech piszą Ci co byli :!:

Marta


 
Awatar użytkownika
PostWysłany: 23.04.2007 07:54 
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z wynikami z Lidzbarka.

Pozdrawiam
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 23.04.2007 08:54 
Witam. Byłem, zobaczyłem, wyścig ukończyłem. Pierwsze moje zawody w życiu. Startowało w rekordowej liczbie, około 25 quadów. Z młodzików byłem ja i Maciek Siekaj (Pozdro :) )... Tor jest pięknie położony i bardzo wymagający. Na pierwszy rzut oka można się go przestraszyć. Bardzo dużo stromych podjazdów i zjazdów, na których zrobiły się po przejazdach motocykli straszne dziury i muldy. Motocykli startowało aż 180 :!: Z braku miejsca na maszynie startowej i ze względów bezpieczeństwa, część nie została dopuszczona do startu.
W pierwszym biegu poza zasięgiem był Paweł Sobczyk (Pozdro i dzięki za cenne rady :) ), o drugie miejsce toczyli zacięte walki Piotrek Majkowski (Pozdro i dzięki za szkolenia :) ) i Grzegorz Brzozowski. W drugim biegu na prowadzeniu przez kilka okrążeń był Piotrek, a z niesamowitą determinacją gonił go Paweł, aż go w końcu wyprzedził. Bardzo dobra pogoda, słoneczko świeciło, mnóstwo widzów, którzy mocno nas dopingowali. Spiker fajnie prowadził zawody, z humorem i komentarzami, np. jazdę i skoki Pawła skomentował następująco : "Nie myślcie, że on jest głupi... On jest normalnym człowiekiem" :uśmiech:
:uśmiech: :uśmiech: Na zawodach nie zabrakło oczywiście prezesa ATV Polska, Rafała Sonika ( dzięki za słowa otuchy :D ). Po pokonaniu 600 kilometrów, o 4:45 byliśmy w domu.
P.S. Wszystkim startującym na zawodach wielkie dzięki za sportową rywalizację ;)

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.04.2007 14:07 
Zawody bardzo udane, duża frekwencja jak na strty quadów w MX,
sam start robił podobno wrażenie na kibicach,
nie obyło się bez "dzwonów na pierwszym winklu"
najważniejsze, że nie było ofiar w ciągu całego dnia zawodów,
trochę defektów ale sprzęty można naprawić... :D

Wyrazy uznania dla początkującego w klasie mistrzowskiej Piotra Majkowskiego, który dwukrotnie zajął II-miejsce, SZACUNEK !!! Tylko tak dalej!!!

No to czas na II-rundę motocrossowych MP i Pucharu, zapraszamy nad morze do Gdańska już 1 maja 2007, no chyba że ktoś ma ochotę zobaczyć Motocrossowe Mistrzostwa Europy w Motocrossie w Gdańsku 28-29 kwietnia 2007 w klasach 125 i Open na tym samym torze co wystartują quady. :lol:
więcej info na www.gamk.pl lub www.gpaction.pl
pozdrawiam
Gp

PS. Darek /nr startowy 51/ liczę, że nie masz żalu za drugi bieg i utartę pozycji... :)

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 23.04.2007 15:01 
Bardzo się cieszę, że zawody się udały. Kto robił zdjęcia? Autorów proszę o zgłaszanie się mailem: [email protected] na pewno zamieścimy Wasze zdjęcia z tych zawodów w naszej galerii :!:

Pozdrawiam
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 23.04.2007 15:41 
Cześć Marta!!!

Jak tam zdrowie :?: :?: :?:
Jak Ciebie nie ma na zawodach to jak zwykle "papierki" w biurze zawodów pozostawiają wiele do życzenie, jak co roku nie było mnie na liście startowej :lol:

Co do fotek Daga zrobiła prawie 400 szt. więc jak zrobię selekcję wyślę na adres biura.
Gp

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 23.04.2007 16:16 
Cześć Grzegorz!

Wracam do formy a jutro wychodzę na wolność :P

Obiecuję szybką poprawę i postaram się być w Mielnie i Gdańsku by ułatwić Wam przebrnięcie przez papierki i dopilnować listy startowej ;)

Czekam na zdjęcia.
Pozdrawiam
Marta


 
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 24.04.2007 10:35 
GP-ACTION napisał(a):
[color=blue]jak co roku nie było mnie na liście startowej :lol:


GP-ACTON, wszystko wskazuje na to, że klub, w którym jesteś zrzeszony słabo o Ciebie dba. Chyba czas pomyśleć o zmianie :uśmiech: Na liście startowej wysłanej z naszego klubu byłeś wymieniony :D


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.03.2006 20:29
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 25.04.2007 20:49 
Byłeś w Lidzbarku na I-zawodach sezonu '2007 :?: :?: :?:

Poszukaj Siebie :!: :!: :!:

Fotogaleria z zawodów na:

www.gpaction.pl


PS. D.L-G
Szanowna Pani, nie bardzo rozumiem stwierdzenie, że:
"...na liście startowej wysłanej z naszego klubu byłeś wymieniony"
dziwne :?: :?: :?: bo na liście zawodników w biurze zawodów w Lidzbarku mnie nie było...
a z drugiej strony to chyba i dobrze, bo nie przypominam sobie żebym zmienił barwy klubowe na
ATV Polska :szok: ,
mój klub, czyli GKM Bałtyk, wystarczająco dba o moje interesy 8) ,
ponieważ miałem ze sobą potwierdzenie mojego zgłoszenia, nie moja wina, że organizator miał bałagan w dokumentacji przy liczbie 180 zawodników startujących w Lidzbarku i frekwencja ich przerosła...


Gp

_________________
stary startowy 504, nowy 72
www.gpaction.pl


 
Profil WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 26.04.2007 09:56 
GP-ACTION, więc Twój klub dba czy nie dba, bo już się pogubiłam :uśmiech:

Zapraszam od obejrzenia fotek z Lidzbarka. Autorką zdjęć jest Dagmara Parulska. Zdjęcia dzięki uprzejmości GP-ACTION.

Pozdrawiam
Dorota


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.