Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MT rally 03-06 04 2014
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:28

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
MT rally 03-06 04 2014 
Autor Wiadomość
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 06.10.2014 16:55 
Re: MT rally 03-06 04 2014
Marcin M - jak była navi na tym odcinku? Nie widziałem taśmy w przewijarce, i co to za urządzenie nad prawą dłonią?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2007 17:29
Posty: 306
Miejscowość: Starogard Gdański
Quad: CAN-AM Outlander 800 MAX po modernizacji .
Poprzednie quady: ATV 110, Kymco MXU 500,Can-am Outlander Max 1000 Xtp,
PostWysłany: 07.10.2014 06:23 
Re: MT rally 03-06 04 2014
Prolog był wyjątkowo tylko na azymut i dlatego GPS Garmin Montana ,następne etapy na kartę drogową i po 13 azymutów na każdym oesie .

-- dodano 07.10.2014 07:23 --

Jeżdżę quadem już tyle lat wiem, że zawsze trzeba liczyć się z awariami ,ale żeby taka kumulacja .Na nocnym etapie błędnie wbity azymut , zamiast 1470m to 470 i nie mogłem go poszukać ,po 50km nie działający led ,a że był podpięty pod długie światła ,które też przestały działać ,to następne 50km na zachlapanych krótkich .Kończę etap na 4 miejscu z niedużą stratą do trzeciego .Na dziennym etapie w sobotę powodem usterek był wadliwy przewód masy (jak się później okazało ) pierwsza przestała działać, przewijarka to nic ręcznie też można ale podczas przewijania prowadzisz jedną ręką i wystarczyła konkretna dziura i drążek zgięty .Próba kontynuacji jazdy kończyła się zwiedzaniem lasu .Odkręciłem koło i nie mam klucza nr 19 do końcówek .Pożyczam klucz ,ale dopiero szóste zatrzymane auto miało taki. Prostowanie ,montaż i jazda .Przekonany, że to już koniec niespodzianek lecę dalej ,ale nic podobnego z powodu złej masy metromierz nie odmierzał poprawnie odległości , po chwili GPS się wyłączył .Mam baterie ,wkładam do nawigacji i jadę w kierunku azymutu.Baterie wystarczyły na 5 min. W końcu dowlokłem się do mety z 1h30min karą .Kończę na 8 miejscu.W bazie serwis naprawia wszystkie usterki ,quad jak nowy .Niedziela 70 km ,duża strata do pudła ,więc jadę swoim tempem .Mam zamiar czerpać przyjemność z jazdy, wszystko działało ,trasa super i na 47km pieniek na drodze i felga składała się z dwóch części .Wożę na quadzie sznury,kołki,pianki do kół,kompresor,młotek do prostowania felg ,ale nic nie przydało się do naprawy koła .Wysyłam współrzędne do serwisu , po 30 min dowożą mi koło i z takimi niespodziankami kończę niedzielny etap. Cały rajd na 8 pozycji .Myślę że więcej uczestników miało awarie , bo w klasie CC ukończyło nas mniej niż połowa .MT 2014 PRZEJECHANY !!!


Załączniki:
V__FE08-001.jpg
V__FE08-001.jpg [ 52.25 KiB | Obejrzany 4942 razy ]
V__0191-001.jpg
V__0191-001.jpg [ 74.01 KiB | Obejrzany 4942 razy ]
FB_20140414_13_33_43_Saved_Picture-001.jpg
FB_20140414_13_33_43_Saved_Picture-001.jpg [ 145.04 KiB | Obejrzany 4942 razy ]


Ostatnio zmieniony przez Marcin M, 07.10.2014 06:23, edytowano w sumie 1 raz

 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 19.10.2014 21:43 
Re: MT rally 03-06 04 2014
No to sporo usterek.... masakra. Ukończyłem trzy razy MT, ale nigdy nie miałem takiej liczby awarii. Z tego co czytam to niektóre spowodowane przez nieuwagę, niektóre to niedociągnięcia. Jak widzisz, rajd to nie tylko szybka jazda, ale odpowiednie przygotowanie, nawigacja i tysiąc innych szczegółów. Mimo to i tak dobrze ci poszło. Gratuluję !!! Teraz pomyśl, że jak to wszystko by się nie stało........ na następne MT będziesz bardziej przygotowany :-) Jestem tego pewien.

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.