Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Starty w zawodach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 19:59

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Starty w zawodach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 13.02.2016 20:55 
Starty w zawodach
Pojawiły się już kalendarze startów na ten sezon i widać że PZM przemyślał trochę sprawę i zmniejszył trochę ilość rund w CC ale i tak wszystko na północ kraju. Ktoś z forum planuje jakieś starty w zawodach? Może ktoś planuje starty w enduro? Oby było nas jak najwięcej bo widać z roku na rok że quady zanikają w zawodach pod patronatem PZM.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.08.2014 18:36
Posty: 17
Miejscowość: Mosina
Imię: kondziu
Quad: Scrambler 850 xp
Poprzednie quady: access,cf-moto,linhai, Suzuki vinson, Polaris Sportsman, Grizzly, YFZ 450,Renegade 800
PostWysłany: 14.02.2016 21:08 
Re: Starty w zawodach
W 2k i tak jest jeszcze nie najgorzej. W 4k już jest tragicznie co prawda nie wiem jak na południu ale zachodnia i pomorze bywa że są 3 quady. I z tego powodu wolę np Puchar Śląska i Opolszczyzny gdzie 4k w generalce patrząc na 2015r było ok 25 quadów a w poszczególnych rundach ok 10 szt.

_________________
https://www.facebook.com/Super-Rally-Gr ... 782401975/


 
Profil Facebook

Rejestracja: 23.07.2007 13:06
Posty: 584
Quad: Honda TRX 440ex
PostWysłany: 15.02.2016 19:52 
Re: Starty w zawodach
Na pewno się gdzieś pojawię o ile znowu ciągłe awarie nie będą mnie nękać. Jak to miało miejsce w 2 ostatnich sezonach gdzie praktycznie przed każdymi zawodami była awaria... Plany na ten sezon to Okręg Łódzki i Puchar Śląska i Opolszczyzny (o ile będzie, bo narazie cisza) ewentualnie Puchar Południowej Polski. W planach również jakaś runda Pucharu Polski CC. W tym roku, tak jak Damian wspomniałeś PZM pomyślał. Zeszły sezon z 20 rundami był, moim zdaniem, totalnym przegięciem teraz można to jakoś logistycznie ogarnąć.

Damiandg napisał(a):
[...]widać z roku na rok że quady zanikają w zawodach pod patronatem PZM.

Znikają z Pucharu czy Mistrzostw, ale zobacz ich frekwencję w zawodach amatorskich. Z resztą też się na nich pojawiasz to widzisz, że klasa quad zawsze jest dość mocno obsadzona. I co najciekawsze, nie raz startują w nich czołowi zawodnicy MP i PP, którzy zrezygnowali ze startów w zawodach PZM... To też powinno dać tej organizacji do myślenia. PZM utworzył klasę Quad Amator i to było bardzo dobre posunięcie. Ale mogli pójść krok dalej i zrobić dla tej klasy klasyfikację sezonową, podniosłoby to na pewno zainteresowanie startami w tej klasie wielu osób. Nie chodzi mi tutaj o obecność zawodników tej klasy na Gali kończącej sezon czy jakieś nagrody na koniec. Ale o sam fakt motywacji, bo przy klasyfikacji sezonowej na pewno byłaby większa rywalizacja. A tak jedzie jakąś rudnę w klasie Amator kilka osób, trójka z nich dostanie pucharek i koniec, nie jadą na następną. Gdyby była generalka to podejrzewam, że parę osób jechałoby cały cykl, dla frajdy żeby na koniec sezonu mogło powiedzieć, że wygrali klasę Amator PP. Tutaj znajdzie się, na pewno, kilka osób stwierdzących, że jestem malkontent i filozof. Ale trochę się pościgałem i wiem jak to wygląda.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.02.2015 09:50
Posty: 224
Imię: Piotrek
Quad: CanAm DS450
Poprzednie quady: Yamaha Raptor 700
PostWysłany: 18.04.2016 20:26 
Re: Starty w zawodach
Jestem na cc w Żaganiu

_________________
QuadGrupa na youtube
Zapowiedź Cross Country Chojna 2017
Zapowiedź Cross Country Żagań 2017


 
Profil WWW

Rejestracja: 29.12.2009 18:37
Posty: 1
Miejscowość: Gdynia/Oslo
Imię: Kuba
Quad: Raptor 660
PostWysłany: 14.06.2016 20:55 
Re: Starty w zawodach
Hej witam jestem z Pomorza mam Raptora 660 i chcial bym wystartowac w zawodach,nigdy wczesniej nie bralem w tym udzialu i mam kilka pytan

1. gdzie moge znalezc jakis kalendarz imprez na pomorzu
2.jakie warunki muszę spelniac aby wystartowac
3.gdzie znajde info jak ewentualnie przygotowac siebie i Sprzęt...?

za wszelkie info z gory dziekuje;)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.