Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 06:47

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 14.09.2007 01:17 
5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro
oprócz zawodów MP Quad i Junior 50 oraz pucharu PZM odbędą się zawody równoległe o mistrzostwo okręgu Świętokrzyskiego w rajdach Enduro gdzie startować mogą amatorzy na nie zarejestrownych motocyklach i Quadach, które muszą być sprawne technicznie co będzie sprawdzone na BT (bez hamulcy nikt nie pojedzie:) ponadto motocykle nie zarejestrowane jak i Quady muszą mieć bezwzględnie opłacone ubezpieczenie OC!

OC dla nie zarejestrowanej maszyny można opłacić w PZU dla 50cm3- 50zł dla 450cm3-100zł itd. Trasa zamknięta nie obejmująca dróg publicznych!

amatorzy będą jechać pierwszego dnia dwa kółka czyli ok 60-100km trasy i drugiego chyba też, to informacje które narazie wypłynęły nieoficjalnie na wierzch.

Zapowida się dobry rajd podobno po trasach mistrzostw europy z 23.09.2007 z bazą w Nowinach.

Rajd 5-7 X 2007 baza w Piekoszowie

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 14.09.2007 01:27 
wrazie problemów z OC pomożemy (potrzebny nr VIN lub ramy oraz kasa:) liczę na dużą liczbę QUADRSÓW:D na naszych traskach mają być szybkie łąki trochę góralszczyzny pełen luzik zapraszamy

ktm-sport.neostrada.pl

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 14.09.2007 02:09 
i nowy atykulik w Extra kielce


http://fundacja.no-ip.com/~extram/2007/ ... lce_50.pdf

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.07.2007 22:09
Posty: 30
Miejscowość: Kielce,piekoszów
Quad: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 15.09.2007 14:05 
Ja niestety z przyczyn technicznych nie zależnych ode mnie, nie wystartuje w tych zawodach(chyba ze odzyskam sprzęt). Ale chłopaki już się szykują i trenuja kondycje. Ja zapewne będe kibicem i na kamerce utrwale Wasze wyczyny.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 15.09.2007 21:27 
endru napisał(a):
odbędą się zawody równoległe o mistrzostwo okręgu Świętokrzyskiego w rajdach Enduro gdzie startować mogą amatorzy na nie zarejestrownych motocyklach i Quadach

A to ciekawe. Jest szansa dla wielu początkujących na sprawdzenie się w sporcie. Może warto wystartować ? Formalności są jak można przeczytać - minimalne.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 15.09.2007 22:23 
Brzmi zachęcająco, to piękna ziemia, moja rodzina stamtąd pochodzi.

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 15.09.2007 22:24 
Kto znany mi jedzie?

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 15.09.2007 23:43 
GALILEUSZ napisał(a):
endru napisał(a):
odbędą się zawody równoległe o mistrzostwo okręgu Świętokrzyskiego w rajdach Enduro gdzie startować mogą amatorzy na nie zarejestrownych motocyklach i Quadach

A to ciekawe. Jest szansa dla wielu początkujących na sprawdzenie się w sporcie. Może warto wystartować ? Formalności są jak można przeczytać - minimalne.


Zapraszam serdecznie galileo jest gdzie jeżdżić

Wiesz KTM NOVI popularyzuje enduro!

w hu.u mam jak na forum jakiś pedzio pisze że enduro zdycha, jest prze pała. Nie wolno tak mówić o żadnym sporcie. Enduro żyje i ma się świetnie, frekwencja jest w każdym lesie, potrzeba po prostu zawodów, w którch jedzie każdy kto ma sprawnego Quada i ochotę pojechać w zawodach a nie po kumpla na wieś obok :D

formalność to OC i hamulce
brzmi prosto ale sensownie :D

pozdro

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 16.09.2007 09:17 
endru napisał(a):
formalność to OC i hamulce
brzmi prosto ale sensownie

No i pewnie zaświadczenie lekarskie - od lekarza sportowego dość trudno (ostatnio spore kolejki), ale chociaż od rodzinnego, że nie ma przeciwskazań do udziału w zawodach.
Wiadomo, że każdy pełnoletni odpowiada za siebie, nawet jak sobie zrobi krzywdę, ale organizator zawsze chce mieć papiery do ochrony własnego tyłka.


Jeśli chodzi o frekwencję to chyba będzie spora - żaden z zawodników 4K nie odpuści ostatniej rundy i okazji do rywalizacji.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 16.09.2007 17:58 
jasne, lekarz będzie chyba na miajscu

i trzeba mieć prawo jazdy!

Też mi się wydaje że będzie sporo ludzi

pozdro :diabeł:

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 18.09.2007 14:07 
Witam wszystkich :)

wróciłam po urlopie do pracy z werwą zabrałam się do pracy, a tu widzę, ze koledzy mnie wyręczyli w temacie Enduro w Kielcach :lol:

Cieszę się, że temat chwycił. Z mojej strony mogę poręczyć, że to co chłopaki napisali jest szczerą prawdą.

Czekam na Wasze zgłoszenia - zarówno od starych wyjadaczy jak i od debiutantów :D

Na dzień dzisiejszy lista startowa jest... pusta :|

Pozdrawiam
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.08.2007 23:44
Posty: 1
Quad: Yamaha Raptor 700
PostWysłany: 18.09.2007 21:54 
witam też podbijemy może z chłopakami skoro taka trasa się szykuje, ale powiedzcie mi, jak zatankuje Raptora do pełna to te 60km to mi jeden pełny bak nie wystarczy ?

_________________
make the way fot the bad guy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 18.09.2007 22:29 
gruha-p napisał(a):
jak zatankuje Raptora do pełna to te 60km to mi jeden pełny bak nie wystarczy ?

Po przejechaniu pierwszego kółka, przed wjechaniem na PKC ( punkt kontroli czasu) jeśli Ci czasu wystarczy możesz zatankować w strefie serwisowej. Jeśli przyjedziesz dość późno na PKC, to żeby się nie spóźnić i nie zebrać punktów karnych przejedziesz PKC i możesz się zatankować w strefie serwisowej przed następnym PKC. Uwaga nigdy nie wolno jechać pod prąd, żeby się wrócić po paliwo = bezwzględna dyskwalifikacja (ze względów bezpieczeństwa). Oczywiście tankowanie tylko przy zgaszonym silniku i na matach ochronnych ( w przeciwnym razie dyskwalifikacja).

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.07.2007 20:09
Posty: 242
Miejscowość: novikielce.pl
PostWysłany: 19.09.2007 12:47 
gruha-p napisał(a):
witam też podbijemy może z chłopakami skoro taka trasa się szykuje, ale powiedzcie mi, jak zatankuje Raptora do pełna to te 60km to mi jeden pełny bak nie wystarczy ?


przed PKC em musisz zatankować najlepiej mieć koleżkę który ci tam doleje albo poprosić kogoś z innych zespołów żeby ci serwisówką paliwo na PKC zabrali kupić flaszke i załatwione :lol:

Jest już chyba regulamin, jak będe miał to udostępnie na forumie, oby pogoda dopisała bo teraz jest pięknie w nocy pada w dzień słońce i jeszcze MIstrzostwa Europy od piątku :D :D :D :D :D

_________________
te quady to wszystko...:D


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 19.09.2007 17:11 
Re: 5-7. X.07 KIELCE MP P PZM i MO Świętokrzyskiego Enduro
endru napisał(a):
oprócz zawodów MP Quad i Junior 50 oraz pucharu PZM odbędą się zawody równoległe o mistrzostwo okręgu Świętokrzyskiego w rajdach Enduro gdzie startować mogą amatorzy na nie zarejestrownych motocyklach i Quadach, które muszą być sprawne technicznie co będzie sprawdzone na BT (bez hamulcy nikt nie pojedzie:) ponadto motocykle nie zarejestrowane jak i Quady muszą mieć bezwzględnie opłacone ubezpieczenie OC!

OC dla nie zarejestrowanej maszyny można opłacić w PZU dla 50cm3- 50zł dla 450cm3-100zł itd. Trasa zamknięta nie obejmująca dróg publicznych!

amatorzy będą jechać pierwszego dnia dwa kółka czyli ok 60-100km trasy i drugiego chyba też, to informacje które narazie wypłynęły nieoficjalnie na wierzch.

Zapowida się dobry rajd podobno po trasach mistrzostw europy z 23.09.2007 z bazą w Nowinach.

Rajd 5-7 X 2007 baza w Piekoszowie


endru napisał(a):
jasne, lekarz będzie chyba na miajscu

i trzeba mieć prawo jazdy!

Też mi się wydaje że będzie sporo ludzi


Endru, to wreszcie zdecyduj się, bo zaprzeczasz sam sobie, trzeba mieć wreszcie prawko i ukończone 18 lat czy nie ? Bo nie będziemy jechać 150 km na darmo. Trasa będzie oznakowana czy trzeba mieć roadbock'a ?

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.