Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Rajdy Przeprawowo-Turystyczne z elementami gry na orientację
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 20:03

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Rajdy Przeprawowo-Turystyczne z elementami gry na orientację 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.01.2005 21:30 
Rajdy Przeprawowo-Turystyczne z elementami gry na orientację
To alternatywa dla typowych ściganek , w których głównym kryterium jest czas czyli cross , cros-country , enduro. To także doskonałe przygotowanie do marzenia wszystkich offroadowców -Paryż-Dakar. Imprezy te rozgrywane są w określonym czasie (doba , dwie ...) nie jest liczony czas bierzacy (stoper) dużą rolę w nich odgrywa znajomość nawigacji - pracy z mapą , kompasem i coraz częściej z urządzeniami GPS i mapą . Trasa prowadzona jest oznakowaniem na mapie lub w terenie (kolorowa taśma na drzewach , spray , tabliczki) . Czym cięższy teren tym lepsza zabawa. Jeżdzi się niaezbyt szybko ponieważ na trasie rozmieszczone są punkty , których odnalezienie procentuje punktacją generalną. W punktach tych mogą być narysowane znaki , które trzeba przenieść do karty drogowej , punkty widokowe , które trzeba odnaleźć , często są to obiekty warte obejrzenia np. stary zabytkowy cmentarz , piękny zapomniany kościółek , fortyfikacje wojskowe z czasów wojny lub inne ciekawe miejsca znane tylko autochtonom. Bywa również , że trzeba wykonać jakieś zadanie sprawnościowe (budowa przeprawy , transport towaru , holowanie uszkodzonego pojazdu , stromy podjazd , forsowanie brodu itp...) . Imprezy te są minimum 2 dniowe , co procentuję etapami nocnymi i opowieściami czarnej wstęgi przy ognisku. Rywalizacja sportowa polega na bezbłędnym przejechaniu trasy , odnalezieniu wszystkich punktów specjalnych , wykonaniu zadań , a także dosyć często na próbie czasowej , która rozstrzyga rywalizację .
Znane mi takie imprezy to Mamry Chalenge , która ma edycję jesienną i wiosenną , a także nasza Płocka impreza , która będzie rozgrywana cyklicznie (planujemy co 2 miesiące całym rokiem) o której już sporo napisałem w innych postach. Największą i najbardziej znaną imprezą tej formuły jest EnduRomania, którą też opisuję w innym miejscu.
Jestem ciekaw , czy ten rodzaj wspaniałej zabawy znajdzie amatorów wśród Was?


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.11.2003 20:33
Posty: 93
PostWysłany: 04.01.2005 21:44 
Tak, sprawa wygląda bardzo fajnie. Ogólnie taki typ imprezy z założenia mi się podoba.
Chociaż z drugiej strony są to zwykle zawody zespołowe, a mi ciężko by było skompletować jakąś drużynę.
Obawiam się też, czy mój sprzęcik (kawa 300) nie byłby za słaby na jakieś trudniejsze odcinki. Wiem, że wszystko jest sprawą techiniki jazdy i ridera, ale są rzeczy, których się nie przeskoczy. Wiadomo, że taki Grizzly czy Rincon idą jak czołgi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.01.2005 22:04 
Kawasaki 300 to super sprzęcik , u nas kolega jeździ yamahą 250
2t i radzi sobie (z pomocą reszty) . Imprezy takie wymagają współpracy ale nikogo nie zostawia się bez pomocy , pozatym uczestnicy dobierani są (lub dobierają się sami) w grupy min 2 osobowe przed startem .


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.11.2003 20:33
Posty: 93
PostWysłany: 04.01.2005 22:07 
Nie mówię, że mój sprzęcik jest zły, tylko że mógłby być lepszy ;). No przecież ze wspomnianymi we wcześniejszym poście grizzlym i rinconie nie ma porównania.


 
Profil

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 05.01.2005 08:22 
rajdy
podoba mi się Twój pomysł'czy mógłbyś przedstawic orientacyjne terminy pozostałych imprez,jesli takowe sa mysle ze wisną pojawiłbym się na takiej imprezce.pozdro


art


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 05.01.2005 09:14 
Czemu dopiero na wiosnę , nie kręci cię jazda zimą? Bliżej wiosny planujemy rajd z pewnością w połowie marca i w połowie kwietnia.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 05.01.2005 20:48 
zawody krajowe
kręci ale zima to raczej w 90% narty.mam do krynicy całkiem niedaleko a sa nawet niezłe warunki więc tam jezdze.dzięki za informacje ijak beda konkrety to się skontaktujemy.
narta
art


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 03.12.2003 19:17
Posty: 133
Miejscowość: ok. Częstochowy
Quad: Rincon i Kodiak
PostWysłany: 06.01.2005 14:00 
Takie impry są super. Przykładem idealnej imprezy są Kietlickie QuadTrophy(trasa była super) zimą może być jeszcze ciekawiej, chociaż jesienią jest najlepiej, wiadomo, błoto po uszy, mokre podjazdy

_________________
...:::Yamaha RACING TEAM:::...
...:::Honda RACING TEAM:::...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.01.2005 14:32 
Simon, możesz podać informacje kiedy jest ta impreza , lub inne o podobnym charakterze o których wiesz , chcę ułożyć kalendarz tych imprez. Zgóry dziękuję Krzysztof


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 11.01.2005 00:29 
Płocka Impreza Turystyczno Przeprawowa klaruje się na 29-30 stycznia , ponieważ dosyć nieśmiało jakoś tak nadchodzą zgłoszenia . Na razie zgłoszono : z 4x4: Honda Fourtrack , Suzuki Kingquad, Polaris 500 oraz 2 lub 3 quady od Rafała
z 2x4: Suzuki Z400 , Kawasaki Vforce jeden lub dwa , Raptor 660 , yzf250
trzymamy się scenariusza podanego tu: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=5482#5482
, nocleg w Hotelu - Dworku Cierszewo . Trasa będzie trudniejsza lub łatwiejsza do wyboru zapraszamy , trzeba się ruszać bo Wam quady zardzewieją !

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.