Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Młodzicy na zawodach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 20:13

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "ZAWODY KRAJOWE"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł brutto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Zawody Krajowe” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] danych Organizatora, wymaganych do wystawienia faktury : pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska. Dane do przelewu zostaną wysłane po spełnieniu w/w warunków.
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.



Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Młodzicy na zawodach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 24.02.2005 19:43 
Młodzicy na zawodach
Strzalka

Mam problem z tym ze chcialbym sobie pojechac na zawody lecz nie moge bo mam takie quada a nie innego musialbym startowac wklasie mlodzik ale mam atv z napędem na obie osie i niemoge tam startowac a chcac startowac w klasie 4K to nie moge bo nie mam 18 lat :zły:
co mam zrobic czy może się myle z tym co mowie??
proszę o pomoc bo niemam zamiaru siedziec z ATV w domu bo mam 4x4!!

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 24.02.2005 20:47 
możesz wystosować pismo z prośbą o warunkowe dopuszczenie do startu,jeżeli będzie malo zgloszeń to powinno się udać,raczej musisz się spodziewać że zostaniesz dolączony do klasy wyższej.Niestety w sporcie jest tak że to zawodnik dostowuje się do przepisów,kolejność jest taka,że najpierw się trzeba zorientować w jakiej klasie i czym chcesz,lub możesz jezdzić,pozdr.

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 24.02.2005 21:04 
chodzi wlasnie o to ze mam zamiar jeździć w zawodach atv z napędem na wszystkie kola i myslalem ze to będzie bezproblemu!!mam 16 lat i myslalem o klasie mlodzik ale dowiedzialem się nie dawno ze nie mam szans starttowac atv z napędem 4x4 wklasnie mlodzi.... wiec wolalbym być w wyzszej klasie ale podobno trzeba miec minimum 17 lat w klasie open zeby startowac tam a ja niechce czekac roku zeby sobie pojezdzic!!!myslaem ze można startowac a tu dupa i niemoge wiec ja już nie wiem comam robic;/ moge wyslac pismoale kiedy z koleji?? chcialbym jeździć w klasnie 4K razem z W.KŁECZKIEM itd ale niewiem comoge zrobic

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 24.02.2005 21:08 
chyba nic innego jak zmiana pojemności nie wchodzi w gre,chyba że w sposób cudowny się postarzejesz...;)

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 25.02.2005 17:14 
klasa młodzik
Od października zeszłego roku weszło w zycie nowe rozporzadzenie o dolnej granicy wieku w sportach motorowych.
Obniżono dolną granicę z 12 do 10 lat, ale zawodnik w wieku do lat 17 ma prawo startu w klasie młodzik. Z prawem i jego stanowieniem jest tak, że ludzie je stanowiący rzadko są specjalistami w danej dziedzinie w jakiej decydują.
Moim zdaniem takie prawo powinno być wzorowane na regulaminach miedzynarodowej federacji rządzacej w danej dyscyplinie.
W naszym przypadku FIM jest wyznacznikiem przepisów i regulaminów dla sportu motocyklowego.
Tam też można się zorientować, że zawodnik w wieku 15 lat może startować w motocrossach nawet w zawodach mistrzowskich w klasach 125, a na zawodników startujacych quadami 15-latem może startować w klasie 125, 250, 500 ccm. Z tym, że są to quady tylko z napędem tylnej osi.
Wiedząc o konieczności zmian i poprawiania błędów prawnych zdecydowaliśmy się dopuścić do klasy open zawodników poniżej 17 lat, ale pod warunkiem startu pojazdem klasy młodzik.
W przypadku quadów 4x4 ich masa powodowała duże problemy ze skokami na torze motocrossowym i klasa ATV 4x4 została wycofana z rywalizacji.
Niestety Grizzly jest o ponad 100 kg ciąższy od pojazdu jakim może poruszać się młodzik i z tego wynika brak mozliwości startu nim przez zawodnika poniżej 17 lat.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 25.02.2005 21:06 
dzięki za pomocna wypowiedz na ten temat:D szkoda tylko ze niemoge niestety startowac;/ czyli wnioskujac moge dopiero startowac w klasie 4K w wieku 18 lat....

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.