Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Paweł Sobczyk mistrzem Europy w SuperMoto 2005!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 10:08



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Paweł Sobczyk mistrzem Europy w SuperMoto 2005! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.07.2005 14:54
Posty: 8
Miejscowość: Płock
PostWysłany: 28.09.2005 12:22 
Paweł Sobczyk mistrzem Europy w SuperMoto 2005!
Tym razem kolejna runda ME SuperMoto odbywała się w Serbskiej miejscowości Kula w dn. 17-18.09.2005. Wybieralismy się na nią pełni obaw spowodowanych ostatnimi kontuzjami Pawła Sobczyka/słynny skok we Francji-sprawdzenie wytrzymałości kombinezonu w Radomiu/oraz troszeczkę zdeprymowani możliwością zdobycia Mistrza Europy. Jednak już pierwsze treningi pokazały wszystkim że przyjechaliśmy tu po triumf...Paweł uzyskał najlepsze czasy w treningach,kwalifikacjach..pierwszy wyścig to pogrom rywali,Paweł ukończył wyścig z przewagą,UWAGA! 01:01:397..:-), na miejscu 11 bieg ukończył drugi zawodnik Yamaha Motorrad Racing Team Człapski Grzegorz. Drugi wyścig odbywał się w tragicznych warunkach, nawierzchnia asfaltowa zmieniła się w tor żużlowy,zawodnicy kręcili ładne kółeczka:-) w tych warunkach idealnie zaprezentował się Grzegorz Człapski na Raptorze kończąc wyścig na 4 miejscu, Paweł po dramtycznej walce, pomimo tego iż w pewnym momencie wyścigu był 5, zakończył wyścig na drugim miejscu, do ponownego zwycięstwa zabrakło mu jednego okrążenia...W klasyfikacji generalnej Paweł Sobczyk z przewagą 22 pkt nad Węgrem Bucsim zdobył tytuł MISTRZA EUROPY SUPERMOTO QUAD 2005! Miłym akcentem było również wręczenie pucharu Stanisławowi Radwańskiemu z Yamaha Motorrad Wałbrzych dla najlepszego mechanika w Europie! Gratulacje! Zdjęcia z imprezy dostępne będą w galerii.pzdr.

_________________
Motorrad Yamaha Racing Team!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 28.09.2005 17:49 
Gratulacje po stokroć!!!!

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2004 20:43
Posty: 265
Miejscowość: BBa / Krk
Quad: Griz 700 Kaczkowa Wersja Limited "TE"
PostWysłany: 28.09.2005 19:16 
Gratuluje !! Tak trzymać! Jeszcze brakuje nam sukcesu na PDV :diabeł:

Pozdro 750 V

_________________
BURN RUBBER , NOT YOUR SOUL ! ! !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.07.2005 14:54
Posty: 8
Miejscowość: Płock
PostWysłany: 28.09.2005 20:28 
miejmy nadzieję, że już za rok, panowie zbierają doświadczenia, mieli jak do tej pory sporego pecha, ale jak to się mówi do trzech razy sztuka...

_________________
Motorrad Yamaha Racing Team!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 28.09.2005 21:37 
Przyłączam się do gratuli , a do galerii wrzuciłem zdjęcia huby z tych zawodów :
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=129


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 07.10.2005 15:09 
dzisiaj rozmawiałem z niemcem i szwajcarem na temat ME supermoto .powiedzieli oni ze zadnego polaka na tych zawodach nie widzieli.może ktoś mi wyjasni w jakich ME startuje moj kolega Paweł Sobczyk.może ktoś ma liste zawodnikow,chetnie bym ja zobaczył.
pozdrawiam grzegorz b.


 
Profil

Rejestracja: 01.07.2005 14:54
Posty: 8
Miejscowość: Płock
PostWysłany: 07.10.2005 16:11 
dla niedowiarków
poniżej link dla wszystkich wątpiących w sukces Pawła zwłaszcza dla grzegorza b. niepotrafiącego pogodzić się z tym, że jego wybujała fantazja nie przekłada się na umiejętności. Może czas już przerzucić się na szachy??? tam jest miejsce na podchody i intrygi. pozdrawiam. :lol:
http://www.uem-online.org/ zakładka Sports Results-Motocross

_________________
Motorrad Yamaha Racing Team!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 07.10.2005 16:26 
Witam,

W cyklu imprez Supermoto - dla motocykli rozgrywane były Mistrzostwa Europy, dla quadów natomiast rozgrywany był Puchar Europy. Imprezy odbywały się równolegle i zapewne z tego powodu całe zamieszanie ;)
Puchar Europy jest obecnie najwyższej rangi imprezą supermoto dla quadów w Europie.
Paweł Sobczyk zdobył pierwsze miejsce w Pucharze Europy w Supermoto Quadów. To wielkie osiągnięcie! Jeszcze raz gratulujemy a w przyszłym roku czekamy na powtórzenie sukcesu i większy udział Polaków w PE 2006 :!:

Pozdroweinia dla wszystkich quadowiczów :!:
Marta


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 07.10.2005 19:11 
panie huba25 nie ma co się denerwowac.szkoda ze wprowadzasz w błąd ludzi niewiedząc w jakich zawodach sciga się Twój faworyt. trzeba było napisac ze Paweł jezdzi w pucharze a nie w mistrzostwach.przejzalem ten link,polecam go innym.wystartował jeden Polak trzech czechow i dziesieciu węgrów.huba25 wszyscy wiedzą,ze Paweł dobrze jezdzi w supermoto i ze ja mam słabe umiejetnosci,ale nie zachecaj mnie do szachow bo kto się będzie scigał.

Huba26 pisząc ze P.S. miał przewagę ponad minutę nad resztą zawodników widac jaki tam był poziom-pewnie to byli sami szachisci.


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.10.2005 23:40 
Easy panowie , easy :). Huba , mniej emocji , nie lubimy kasować postów tylko dlatego , ze są obraźliwe :!:


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.07.2005 14:54
Posty: 8
Miejscowość: Płock
PostWysłany: 13.10.2005 09:12 
Zwycięstwo w Pucharze Europy, imprezie o najwiekszej randze w Europie było dla mnie jednoznaczne z mistrzostwem, ale widocznie nie dla wszystkich, a jeśli zawodnicy konkurujący z Pawłem są szachistami, zapraszam zatem do sprawdzenia się z nimi w przyszłym sezonie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby pokać im jak się jeździ, po otrzymaniu kalendzarza zamieszczę go na forum, odłącznie przewagi czasowej, należy wziąć pod uwagę np, długość toru... w Radomiu tor jest sporo krótszy, mniej kręty, bardziej szybkościowy niż ten w Kuli, a przewaga na panem była również spora :-) , więć... należy sobie coś tam dodać i tak dalej, i wtedy okaże się że nie można nikogo nazywać szachistą będąc gorszym od niego:-) Pzdr.

_________________
Motorrad Yamaha Racing Team!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 14.10.2005 14:27 
w radomiu okrazenie robimy w około 43 sekundy ,to jeżeli Paweł mnie nie zdublował znaczy ze w europie mam szanse być drugi :lol: panie huba25 powinien pan wiedziec ze jezdzę na zawody supermoto i motocross tylko dla zabawy,a nie po to zeby za wszelką cenę zostac mistrzem czegokolwiek.
pisząc w ostatnim poscie-o szachistach nie miałem na mysli P.S tylko resztę zawodników-proszę jeszcze raz przeczytac moje ostatnie zdanie.
myślę ze dobrym sprawdzianem umiejętnosci P.S. byłby start w supermoto w Niemczech lub w szwajcari.jak tam wygra to będzie o tym mowiło pół europy(zachodniej)
warto sprawdzic strony www.supermotard.ch oraz supermoto.de.
ponieważ znam kilku niemcow ,oraz szwajcarow z ktorymi wielokrotnie rozmawiałem na temat supermoto w europie wiem ze zawody organizowane przez szwajcarow stoja na najwyzszym poziomie (w europie.)
pozdrawiam panie huba - grzegorz b.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.