Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 14:39



Odpowiedz  [ 869 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna
32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2006 22:39
Posty: 141
Miejscowość: Wanaty k. Częstochowy / Łódź
Quad: G700 Ducks Unlimited Edition
PostWysłany: 17.01.2010 23:39 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Quadi napisał(a):
kto oglądał wczoraj wieczorna relację na Eurosporcie?

jak widziałem te fałszywe łzy Patronelliego to musiałem TV wyłączyć :zły:


ja oglądałem, też mnie te jego fałszywe łzy porządnie wkurzyły, ale widocznie tak musiało być - nic na to nie poradzimy... a szkoda...


Gratulacje dla Rafała za wspaniały wynik, za metę i za postawę!!!

-- dodano 17.01.2010 23:39 --

podobał Wam się fragment wypowiedzi Patronelliego z dzisiejszej relacji na Eurosporcie - "...pomagała mi cała Argentyna..."???

mi bardzo się podobał...


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 17.01.2010 23:49 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Komentator nawet stwierdził, że "kontrowersyjne zwycięstwo".

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 18.01.2010 00:41 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Brawo Rafał, piękne podsumowanie !, aż się łezka w oku kręci....

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2008 12:34
Posty: 29
Miejscowość: Słupca
Quad: Yamaha Grizzly 700 FI SPRZEDAM
PostWysłany: 18.01.2010 08:18 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Świetne podsumowanie :!: Wielkie GRATULACJE dla Rafała. Cały ten rajd śledziłem od samego początku aż do końca i naprawdę wielki SZACUNEK :blagam: za wytrwałość i walkę. Było wiele momentów w których emocje sięgały zenitu :panna: (koledzy z forum na pewno się zgodzą :wizi: ) Liczę że w przyszłym roku ponownie będziemy oglądać SuperSonika w akcji. Pozdrawiam.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.01.2008 21:28
Posty: 83
Quad: xi lung ka fi
PostWysłany: 18.01.2010 12:39 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
GRATULACJE DLA RAFAŁA !

pisalem gdzies wczesniej że nikt dla patronelich nie będzie miał szacunku (oprócz tubylców), ani sponsorzy ani koledzy po fachu, w tej branży nic nie osiągną więcej

ps: ponoć nastepny dakar w afryce... ale są też brane inne lokalizacje pod uwage., np ROSJA
ciekawe

_________________
skakać bo błocie


 
Profil Facebook
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 18.01.2010 14:23 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Dzisiaj na Zetce mówili , że prawdopodobnie przyszły Dakar wraca tam gdzie jego korzenie :) I niech tam braciszkowie pokażą swoją " klasę " . Dzisiaj po raz kolejny ukazał się obszerny artykuł z wywiadem Rafała po ostatnim odcinku w Polska The Times - Gazeta Krakowska :) Raz jeszcze brawo Rafał :brawo1: :brawo1:

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 08.08.2008 21:58
Posty: 8
Miejscowość: trojmiasto
Quad: Kawasaki 750
PostWysłany: 18.01.2010 21:23 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Gratulacje dla Rafała.


 
Profil
Moderator QuadLegion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 09:30
Posty: 477
Miejscowość: Stawno koło Gryfic
Quad: Jest Suzuki King Quad 700 :) !!!
PostWysłany: 19.01.2010 00:01 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Mam wielki szacunek przed tym czego pan Rafał Sonik dokonał!!! :blagam:

Oczywiście nie znam go osobiście ale za tą postawę i determinacje ukończenia rajdu jest wręcz fenomenalna!!!
Wiem że było dużo pisane na temat braci Patronelli, niestety i też w tym sporcie jak się okazało są czarne owieczki. Niestety !!!

Zapomnijmy to co się stało i przywitajmy go jako naszego zwycięzcę serc! Nie wątpię w to aby w rodzinie quadowców, bo tak chyba mogę nas tutaj na tym forum nazwać, aby ktoś kiedykolwiek wątpił w to że pan Rafał Sonik nie daje z siebie wszystko.

Wszyscy śledziliśmy jego losy na rajdzie i w następnym roku, jeżeli się zdecyduje wziąć ponownie udział w tym morderczym rajdzie, ponownie będziemy trzymać kciuki za nim i ponownie będziemy go dopingować w każdej możliwej formie.

Jeszcze raz dziękuję za tak wspaniały i bardzo imponujący rajd jak w tym roku!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

-- dodano 19.01.2010 00:01 --

To co teraz będzie napisane pochodzi z rąk niemieckich kolegów!!! Chcieli też coś do tego napisać a ja posłużyłem im jako tłumacz.


PDA
Wir die User des Forums http://www.quadlegion.de gratulieren Rafal Sonik von ganzen Herzen zu diesem guten Ergebniss. Wir bedanken uns bei ATVPOLSKA für die Bereitstellung von Bild und Textmaterial. Nur so war es uns möglich gewesen, fast live am Geschehen teilzunehmen. Viele Grüße auch an alle Quadfahrer in Polen. Michael Zeiß(PDA) / Administrator

My jako użytkownicy niemieckiego forum http://www.quadlegion.de gratulujemy Rafałowi Soniku z całego serca za taki dobry wynik. Podziękowania ślemy też dla forum ATV Polska za to że mogliśmy skorzystać z zdjęć i materiału tekstowego. Tylko dzięki Wam byliśmy w stanie śledzić prawie na bieżąco to co się działo na dakarze. Pozdrowienia też dla wszystkich quadowców w Polsce. Michał Zeis (PDA) / administrator

_________________
http://picasaweb.google.com/robmaximus29
http://quadlegion.de


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.07.2009 20:26
Posty: 213
Quad: Polaris Sportsman 500
PostWysłany: 19.01.2010 12:13 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Gratulacje dla Rafała Sonika za świetny występ i podziękowania dla wszystkich , którzy przyczynili się do tego że na bieżąco mogliśmy śledzić zmagania Dakarowców na blogu!!!

_________________
GKS Katowice & FC Banik Ostrava & KS Górnik Zabrze


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 19.01.2010 13:12 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Witam i zapraszam do lektury :)

:strzałka: http://www.scigacz.pl/Rajd,Dakar,2010,w ... 11775.html

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 19.01.2010 14:18 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Rafał przylatuje jutro tj. środa do Warszawy o godzinie 18.50. Wszystkich chętnych zapraszamy na terminal międzynarodowy, gdzie będziemy oczekiwać na naszego Super Sonika :)

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2006 22:39
Posty: 141
Miejscowość: Wanaty k. Częstochowy / Łódź
Quad: G700 Ducks Unlimited Edition
PostWysłany: 19.01.2010 16:09 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
gdybym mógł na pewno bym pojechał...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 19.01.2010 20:17 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Jest ktoś chętny jechać z Radomia? Mam zamiar jechać i może ktoś mógł by się ze mną zabrać tylko jeszcze nie wiem jak to będzie.

-- dodano 19.01.2010 20:17 --

A mam jeszcze takie pytanie, będzie można prosić o autograf Super Sonika ?

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 19.01.2010 23:10 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
myślę ze Rafał nikomu nie odmówi autografu i uścisku dłoni bo wydaje się bardzo otwartym i sympatycznym człowiekiem jak oglądam jego wypowiedzi ...

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 19.01.2010 23:18 
Re: 32 Edycja rajdu Dakar Argentyna-Chile
Dakar to nie tylko kolorowe obrazki, które pokazują telewizje, to również krew, pot i łzy...




Maciej Majchrzak uczestnik Dakaru 2008 pisał:

Wiele osób postronnych nie zna prawdziwego obrazu rajdu. W zawodach startuje 400 załóg, a massmedia pokazują zmagania 10 kierowców ze ścisłej czołówki. Relacje z ich walki wypaczają całościowy obraz rajdu. A tam mają miejsce przecież prawdziwe pozytywne emocje, jak również tragedie i dramaty. „Zwyczajni” kierowcy zupełnie inaczej przeżywają rajd niż np. zawodnicy VW, na rzecz których pracuje ogromna rzesza mechaników, taktyków, masażystów, a ich jedynym zadaniem jest wyciskanie ostatnich potów z maszyny, która ma za zadanie przejechać jeden odcinek. Następnego dnia otrzymują na starcie w zasadzie zupełnie nowe samochody. Jeżeli zdarza się poważna awaria, to stresu nie ma, bo jest jeszcze 5 innych samochodów z teamu. A statystycznie ujmując, przynajmniej jeden z kierowców fabrycznego teamu powinien uniknąć pecha lub kardynalnego błędu na całej trasie, by ostatecznie „fabryka” mogła się cieszyć z sukcesu. Poza VW większość załóg wozi części zamienne w bagażniku i po przejechaniu morderczych odcinków rajdu samodzielnie przystępuje do obsługi samochodu czy motocykla. To oni są prawdziwymi bohaterami tego rajdu; tam jest prawdziwy sprawdzian wytrzymałości sprzętu i ludzi.

Bardzo często start w Dakarze niektórzy opłacają dorobkiem całego życia. Jak czuje się człowiek, który musi zostawić uszkodzony samochód na wydmach, bo często sprowadzenie go po prostu się nie opłaca. Helikopter zabiera tylko załogę z paszportami. Jak musi się czuć motocyklista, jeden z wielu, który jedzie bez żadnego serwisu, a jego jedynym „wsparciem” jest nieduża metalowa skrzynia w samolocie oznaczona jego numerkiem, w której przewozi namiot, narzędzia i części zamienne na cały rajd. Taki zawodnik zwykle po przejechaniu 600-kilometrowego OSu sam bierze się za reanimację swojego motocykla tak, aby móc wystartować następnego dnia kosztem własnego snu i odpoczynku. Warto zobaczyć miny motocyklistów zebranych z pustyni przez tzw. „kostuchę” - połamane motocykle, kontuzjowani ludzie, których marzenie życia okazało się wielką osobistą tragedią... Co czują rodziny tych, którzy przez całe życie marzyli o Dakarze i nigdy z niego nie wrócili? Niestety media na takie rzeczy poświęcają bardzo mało miejsca.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 869 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.