Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - QuadCross of European Nations Sverepec
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 08:50



Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
QuadCross of European Nations Sverepec 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.05.2008 16:06
Posty: 46
Miejscowość: Opole
Quad: WALSH
PostWysłany: 26.09.2010 18:41 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
pogoda nie dopisała ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 26.09.2010 19:01 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
reszta jechala nasi nie :(

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.05.2008 16:06
Posty: 46
Miejscowość: Opole
Quad: WALSH
PostWysłany: 26.09.2010 19:06 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
to gdzie leży problem że cała Europa jedzie oprócz naszych?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 26.09.2010 19:45 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
bo się nie zakwalifikowali :(

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.05.2008 16:06
Posty: 46
Miejscowość: Opole
Quad: WALSH
PostWysłany: 26.09.2010 20:32 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
czyli wszystko w normie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 26.09.2010 20:46 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
April517 napisał(a):
Siemka!
Rozmawiałem z tatą Kacpra Kamińskiego niestety naszych zawodników prześladował pech Mateo na treningu zatarł sztukę Kacper natomiast świetnie wystartował miał jednak problem z przełącznikiem który stosuje się przy zmianie kciuka na rolgaz w KTM w efekcie czego gasła mu fura.Grzegorz mówił mi że jechało mu się dobrze skakał wszystko tracił jednak na zakrętach.Szkoda że tak się stało mogli by powalczyć o dobre miejsce

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 26.09.2010 20:53 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
Przed chwilą wróciliśmy. Pogoda w sobotę w dzień treningów przepiękna, dzisiaj niestety od samego rana fatalna, od rana ciągłe opady deszczu. Tor bardzo trudny, górzysty zupełnie inny niż te w Polsce do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Dzisiaj warunki do jazdy koszmarne. W drugim biegu trasa skrócona, bo kilku odcinków zawodnicy nie byli w stanie pokonać,między innymi dwóch potężnych podjazdów pod górę. W sobotę na treningach trasa twarda, beton, śliska. Trasa robi piorunujące wrażenie, położona tuż obok biegnącej obok górą na filarach autostrady. Wyjeżdżając pierwszym podjazdem pod górę wydaje się, że wjedzie się na autostradę. Mamy dużo zdjęć i filmy ale to później. Co do naszych chłopaków. Z tego co wiem to Patryk miał wypadek 2 tyg. przed zawodami i zastąpił go Grzesiek Chrzanowski. Kacper i Grzesiek w biegach kwalifikacyjnych pojechali bardzo przyzwoicie zajmując chyba 12 i 14 miejsce, co oddaje na chwilę dzisiejszą nasze miejsce w Europie. Mogło być jeszcze lepiej ale chłopaki zapłacili frycowe, brak doświadczenia, objechania w tego typu imprezach i na tego typu torze. Ale wierzcie mi bo byłem i widziałem, patrząc na padock i porównując nasze wyposażenie, nasze wyposażenie logistyczne, sprzętowe ilość mechaników, wyposażenie w quady, to miejsca jakie wywalczyli chłopcy są bardzo dobre. Przed trzecim biegiem kwalifikacyjnym wszyscy cieszyliśmy się, że będzie jeszcze lepiej bo startował Mateo a wiadomo, że to w tej chwili nasz najlepszy zawodnik w końcu Mistrz Polski. Niestety Mateusza spotkało najgorsze, co poza wypadkiem, może spotkać zawodnika czyli awaria sprzętu i to na okrążeniu zapoznawczym i niestety jest to najgorszy moment gdyż nie można w/g regulaminu wymienić już quada :x To co wydawało się czarnym koszmarem, niemożliwe, stało się faktem. Ponieważ odpadało trzy drużyny , naszym zabrakło dosłownie kilka punktów, które na pewno zdobyłby Mateo i niestety w fatalnych nastrojach musieliśmy pożegać się z turniejem. Ale chłopaki, głowy do góry, wstydu na pewno nie przynieśliście. Walczyliście jak równy z równym z ekipami z innych krajów, koło których wyglądaliśmy jak ubodzy krewni, patrząc na ich wyposażenie, liczebność mechaników, lekarzy i innych ludzi obecnych w ich teamach, o których my mogliśmy tylko śnić......
Żeby zrozumieć o czym pisze, najlepiej być na miejscu i widzieć na własne oczy...... Spostrzeżeń jest bardzo wiele ale na to trzeba czasu i sił a po powrocie i pokonaniu kilkuset kilometrów z tym trochę kiepsko. Więcej może jutro :)

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.05.2008 16:06
Posty: 46
Miejscowość: Opole
Quad: WALSH
PostWysłany: 26.09.2010 21:04 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
dzięki za obszerną realację ;)


 
Profil

Rejestracja: 20.09.2009 16:54
Posty: 16
PostWysłany: 27.09.2010 23:42 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
Mam kilka zdjęć z treningów i kwalifikacji.
zapraszam do oglądania:)

http://picasaweb.google.com/justyna371/ ... PYSOWACJA#


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 28.09.2010 06:07 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
Świetna ta fota zawodnika z nr5 na LTR'e - to chyba Portugalczyk :D

Radek:) miałeś okazję poznać Andrea'ę - była "menadżerem" zespołu słowackiego ? ;)

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 07.10.2010 20:54 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
Otóż widziałem ją przechadzając się po Paddocku, ale nie miałem sposobności jej poznać. Miałem za to okazję poznać menadżera zespołu Portugalczyków i muszę przyznać, że mają świetne podejście. Spotkaliśmy się wieczorem w sobotę w restauracji pod hotelem gdzie spaliśmy i opowiedział mi trochę fajnych rzeczy. Do swoich Suzuk mieli powrzucane silniki od RMZ450 razem z elektryką i całą resztą. Co ciekawe były to już nowe modele RMZa na wtrysku ;) Sprzęty musiały być piękne odchudzone i widać było, że chodziły ładnie. Natomiast najbardziej zaciekawił mnie fakt dotyczący Francuzów, ótóż Romain Courpie jaki Mathieu Ternych mają w swoich quadach silniki z nowej Yamahy YZ450F z odwróconym systemem dolotu i wydechu, ramy do tych quadów były zrobione na specjalne zamówienie jako pierwsze na świecie w Laegers'ie w USA. Pogadałem również z Francuzami, którzy chociaż słabo mówili po angielsku to pokazali jak wygląda między innymi "tornado" na wydechu i kilka rozwiązań. Wszyscy zszokowani byli teamem jaki wystawiła włoska federacja. Włosi mieli największy ze wszystkich namiot liczący sobie chyba około 50 metrów długości, było tam wszystko łącznie ze stołówką, warsztatem, salonem i plazmą, na której Julio Cozzi oglądał filmy :D Mechanik Nicoli Montalbiniego powiedział, że jego Honda waży 163 kg gotowa do jazdy... No cóż, karbonowy wahacz, podłogi i sporo innych elementów robią swoje... Większość zachodnich teamów miała wszystko perfekcyjnie rozpracowane, zarówno wyżywienie jaki spanie w porządnych kamperach jakich w Polsce w ogóle nie widać na drogach czy salonach.

Urzekł mnie natomiast widok z niedzieli kiedy to menadżer Portugalczyków biegał po ich picie z pompką do Foxów i regulował zawiasy będąc przy tym bardziej ubrudzony od zawodników po wyścigu, nawet na twarzy miał błoto, ale nawet nie myślał, żeby się przemyć czy wziąć chwilę przerwy. Widać było jak bardzo jest zaangażowany w te zawody i tak powinno być również u nas.....

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 07.10.2010 21:17 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
może kiedys i nasze teamy beda tak wyposazone :(

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2009 20:46
Posty: 51
Miejscowość: 3city
Quad: KTM
PostWysłany: 08.10.2010 07:59 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
Chciałbym doczekać takiego zawodowego teamu i pojechać pełen sezon Mistrzostw Europy.

_________________
Born to Race.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 08.10.2010 17:47 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
no wy mateo to i tak macie najlepszy team z polskich ekip :wizi:

-- dodano 08.10.2010 17:47 --

Radek \":)\" napisał(a):
Natomiast najbardziej zaciekawił mnie fakt dotyczący Francuzów, ótóż Romain Courpie jaki Mathieu Ternych mają w swoich quadach silniki z nowej Yamahy YZ450F z odwróconym systemem dolotu i wydechu, ramy do tych quadów były zrobione na specjalne zamówienie jako pierwsze na świecie w Laegers'ie w USA.

na ME we wschowej widzialem jak zawodnik (nie pamietam nazwiska, ten co jezdzi u dragona) mial YFZ r ale wlasnie z normalna rurkowa rama

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 08.10.2010 18:01 
Re: QuadCross of European Nations Sverepec
a co to takiego - pierwszy raz widzę ale chyba coś w stylu Wash i Vtec ;)

http://picasaweb.google.com/justyna371/ ... 8415240082


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.