Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 17:42



Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek 
Autor Wiadomość
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 13.01.2011 16:13 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
RS w debiucie byl III tak dla przypomnienia ;)
Porównanie Łokera i Sonika nie ma sensu, oboje są Polakami i cieszmy się, że ktoś nas reprezentuje w kat. quad. Kibicujmy im wspólnie, bez podziałów.

Pozdrawiam ;)

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 27.01.2004 20:07
Posty: 159
Miejscowość: KRAKÓW
Quad: Suzuki LTR 450
PostWysłany: 13.01.2011 16:54 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Post kolegi ruszko jest najlepszym przykładem jak moderator usuwa posty kóre nie sa pro sonikowe,spostrzegawczy forumowicz dostrzeze ze post ruszko jest jakby oderwany od reszty,nad nim własnie napisałem m.in iz wiecej jest na tym forum sonika który już nie jedzie niz Łaskawca ,który łota tyłki starym wyjadaczom a RS za wszelka cene się nadal lansuje,oczywiscie za swoje MONEY :lol:

Pisałem równiez zeby pan seba gtc nie wypowiadał w temacie mistrzóq swiata bo nie ma o tym bladego pojecia moimo tego,ze posiada kq 700 i kilka polarisów w garazu.Poprosiłem aby swoje wypowiedzi argumentował na form atvsport.pl

-- dodano 13.01.2011 16:54 --

Forumowiczu Sebo gtc myśle ,że troszke się zagalopowałeś z ocena moich uczuć w stosunku do RS i chyba nie wiesz co to znaczy nienawiść i jakie ma podłoże.Nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzasz nie znając mnie.Jako ,że żyjemy w wolnym demokratycznym kraju mam prawo do wyrażania swojego zdania i nie musi ono być takie jak i twoje i innych tu forumowiczów.Nie wstydze go się ponieważ nie jest wyssane z palca i swoją ocene mogę poprzeć niepodważalnymi argumentami a to ,że Ty uważasz ,iż pan Sonik jest najlepszym quadowcem na świecie to tylko świadczy o Twoim braku wiedzy w tym temcie.Żeby być dobrym i wiedziec po czym rozpoznać dobrego zawodnika nie wystarczy mieć KQ 700 i kilkanaście polarisów w garażu.Najłatwiej jest się wypowiadać pozytywnie i wazeliniarsko na forum prosonikowym ale może sprubujesz swoich sił i argumentów tutaj: na forum konkurencyjnym ,nazwy nie wpisuje ,ponieważ moj post będzie uwazany za reklame ....hehe


Piszesz ,że rs jest bardzo dobry bo startował w Dakarze 2009 ,2010 i wygrał puchar FIM ale nie bierzesz pod uwagę jaka miał konkurencje.Jeżeli RS jest bardzo dobry to dla Ł.Łaskawca chyba zabraknie skali...celujący?bardzo celujący...? A co z chłopakami czołówki Europy?Warnia, Cuprie,Maessen...?Chłopak jedzie po raz pierwszy i nie robi z tego szopki,nie lansuje się nakażdym kroku a rs już nie jedzie a jest go więcej niz jak jeszcze jechał.To się nazywa parcie na ekran!!!!Na forum jest więcej o Soniku który nie jedzie,Hołku i innych niż o samym Łukaszu, a to jest ponoc forum quadowe.

Edit by Kaka: Post niegodny z Regulaminem Forum ATV Polska (pkt.12)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 13.01.2011 17:08 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Dakar 2011 jest pechowy nie tylko dla Rafała Sonika, również inny członek tego teamu miał poważny wypadek. Mało jest informacji na ten temat, jedyne co znalazłem jest tu:

Argentyńczyk Ademar Heguiabehere (50 lat), w rajdzie Dakar jadący w zespole SUPERSONIK z numerem 284 na quadzie Raptor 900 należącym do Rafała Sonika uległ wypadkowi na trasie dojazdowej na 2 etapie, jeszcze przed pierwszym mierzonym odcinkiem specjalnym. W wyniku upadku doznał urazu głowy, klatki piersiowej, wysięku w opłucnej. Ma także siniaki po lewej stronie płuc, złamania lewej kości ramiennej i uraz łokcia. Jego stan jest uznawany za ciężki, wciąż poddawany jest hospitalizacji, a najbliższe dni będą decydujące co do dalszych rokowań. Jak powiedział dr Carlos Arrieta, największe niebezpieczeństwo dla zawodnika to obrzęg mózgu. Argentyńczyk nie stracił przytomności w czasie wypadku.
Zdjęcia bezpośrednio z tego zdarzenia i udzielanej pomocy. Zawodnik z numerem 162 na zdjęciu powyżej to motocyklista, który wezwał pomoc przez transponder GPS.


zdjęcia:

http://atvsport.pl/imgs_upload/image/DA ... 20copy.jpg

http://atvsport.pl/imgs_upload/image/DA ... 20copy.jpg

http://atvsport.pl/imgs_upload/image/DA ... 20copy.jpg

http://atvsport.pl/imgs_upload/image/DA ... 20copy.jpg

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 06.06.2009 22:36
Posty: 139
Quad: LTR 450
PostWysłany: 13.01.2011 17:42 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Maciek zgadzam się z Tobą w 100%.Moje posty są kasowane.To są fanatycy do których nic nie dociera.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.06.2008 21:38
Posty: 407
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: oby zawsze
PostWysłany: 13.01.2011 21:07 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Wywiad z Rafałem

http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Rajd- ... omosc.html

_________________
Jestem poza trasą


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2009 21:38
Posty: 1935
Miejscowość: Radom
Imię: Mikołaj Kwieciński
Quad: Yamaha Grizzly 700 & Suzuki LTR 450R
Poprzednie quady: -> Chińska 110 -> Grizzly 400 ->Can-am ds 450
PostWysłany: 13.01.2011 21:12 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
mówcie co chcecie, ale ale dla mnie to "nie ma takiego drugiego człowieka jak sonik"- jestem pod wielkim wrażeniem jego postawy i zachowania

_________________
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2965601684
#966
Kwieciński Mikołaj
QUADIMODO RACING TEAM
RTM-RADOM


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 27.01.2004 20:07
Posty: 159
Miejscowość: KRAKÓW
Quad: Suzuki LTR 450
PostWysłany: 13.01.2011 21:43 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Buhahahhaha.... dobry ten artykuł,wirtualna polska lubi pisac rózne bajki,a może to artykuł sponsorowany...
cyt"....Zawodnik Orlen Teamu wpadł na zakręcie w poślizg i uderzył w głaz, leżący na środku trasy. W wyniku groźnej wywrotki doznał poważnych obrażeń .."
Czy ktoś widział ten głaz na filmiku? Czy ja jestem ślepy? Żeby nie było niedomówień sprawdziłem w goole jak wygląda głaz.
http://www.google.pl/images?hl=pl&q=g%C ... 19&bih=706
Kolejny dobry dowcip ,pewnie sponsorowany cyt "Żeby w pełni wyleczyć skutki wypadku potrzeba 4-8 tygodni. Dopiero wtedy sześciokrotny mistrz Polski w Enduro i Motocrossie quadów będzie mógł wznowić treningi."
6 krotny mistrz Polski w motocrossie heh :lol: . Oto wyniki z kilku lat wstecz
2006 http://www.motocross.gros.com.pl/index. ... 06&lang=pl
2007 http://www.motocross.gros.com.pl/index. ... 07&lang=pl
2008 http://www.motocross.gros.com.pl/index. ... 08&lang=pl
2009 http://www.motocross.gros.com.pl/index. ... 09&lang=pl
2010 http://www.motocross.gros.com.pl/index. ... 10&lang=pl
Coś przeoczyłem czy on startował przed naszą erą.I niech koledzy mi nie mówia ,że się czepiam,jestem zazdrosny itp.Nie lubie kłamstwa i gwiazdorstwa.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2009 22:39
Posty: 87
Miejscowość: QUAD TEAM WYSZKÓW
Quad: CAN-AM Renegade XXC 800
PostWysłany: 13.01.2011 22:13 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Witam !
Przeczytałem tylko niektóre wypowiedzi w tym temacie i uważam że taki temat niepotrzebnie został założony.Wprowadza możliwość wypowiadania się "ludkom" którzy na pewno nie mają ze ściganiem nic współnego a quadem jeżdżą na szosowych laczkach po ulicy w centrum swych miast. Jeżeli któś taki krytykuję i podważa postawę Rafała Sonika i mówi o nim "gwiazdor" to -po pierwsze nigdy nie miał z Nim kontaktu ( bo wtedy wiedziałby że Rafał choć to bardzo utytuowany mistrz to skromny człowiek)a po za tym za to co osiągnął w tej dziedzinie sportu należy mu się szacunek. A sprawa kamienia jest nie więcej istotna niż zeszłoroczny śnieg. Był zakręt,pech i koniec imprezy .A tych "mocnych " w dyskusjach kolegów zapraszam na zawody CC i wtedy po zakończeniu wyścigu może zmienią styl wypowiedzi.
P,S. Z góry nadmieniam że nie chciałem nikogo urazić swoim wpisem więc proszę o nieobrażanie się.

-- dodano 13.01.2011 22:13 --

Witam !
Przeczytałem tylko niektóre wypowiedzi w tym temacie i uważam że taki temat niepotrzebnie został założony.Wprowadza możliwość wypowiadania się "ludkom" którzy na pewno nie mają ze ściganiem nic współnego a quadem jeżdżą na szosowych laczkach po ulicy w centrum swych miast. Jeżeli któś taki krytykuję i podważa postawę Rafała Sonika i mówi o nim "gwiazdor" to -po pierwsze nigdy nie miał z Nim kontaktu ( bo wtedy wiedziałby że Rafał choć to bardzo utytuowany mistrz to skromny człowiek)a po za tym za to co osiągnął w tej dziedzinie sportu należy mu się szacunek. A sprawa kamienia jest nie więcej istotna niż zeszłoroczny śnieg. Był zakręt,pech i koniec imprezy .A tych "mocnych " w dyskusjach kolegów zapraszam na zawody CC i wtedy po zakończeniu wyścigu może zmienią styl wypowiedzi.
P,S. Z góry nadmieniam że nie chciałem nikogo urazić swoim wpisem więc proszę o nieobrażanie się.

_________________
Robson "prezes" #750


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 27.01.2004 20:07
Posty: 159
Miejscowość: KRAKÓW
Quad: Suzuki LTR 450
PostWysłany: 13.01.2011 22:17 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Aha czyli "miszcz" może mówić bzdury i dodawać sobie tytuły.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.12.2006 23:13
Posty: 1288
Miejscowość: Włocławek
Quad: CAN-AM Renegade 500 #14
Poprzednie quady: Ls Sp 300
PostWysłany: 13.01.2011 22:52 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
MACIEK napisał(a):
Aha czyli "miszcz" może mówić bzdury i dodawać sobie tytuły.

na to wychodzi, że sam wypisujesz bzdury :zły:
2010 – 5 miejsce w Rajdzie Dakaru
2009 – Debiut i 3 miejsce w Rajdzie Dakaru
2008 – Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K
2007 – Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K
2005 – Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K
2005 – Mistrz Polski w Motocrossie Quadów w klasie Open
2004 – Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K
2003 – Mistrz Polski w Rajdach Enduro Quadów w klasie 2K

_________________
>> https://www.youtube.com/watch?v=_-VQM01YGbw <<


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 29.09.2008 13:31
Posty: 127
Miejscowość: Milanówek
Quad: rwd
PostWysłany: 13.01.2011 23:01 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Ludzie, wy się powinniście cieszyć że Polacy startują a nie się dzielić na fanów jednego czy drugiego zawodnika. Ja wyroslem z rajdow samochodowych i to, że jakiegoś kierowcy nie lubię (znając go na osobiście a nie z gazet) nie znaczy, że nie kibicuje mu gdy bierze udzial np. w ME. Łaskawca nie znam, gość do wygadanych nie należy-ale trzymam kciuki za jego sukces. A wy tracicie czas na analizowanie wypadku, który wydarzył się w miejscu w którym nie byliście i zapewne nie prędko będziecie oraz lamentach (tu piję do atvsport) że Rafal nie dał Wam kasy na start w Dakarze. Jest na to proste rozwiązanie, które można podsumować słowami "umiesz liczyć, licz na siebie". Czyli trzeba zakasac rękawy i wziąc się do roboty. Uzbierac pieniądze i wio na Dakar. Bo niestety na tym świecie obowiązuje taka zasada "kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi". Ja dodam od siebie, że zazwyczaj siedzi przed komputerem i z lubością wydaje cudze pieniądze.

Może nie rozmawiajmy o Dakarze, ale o czymś bardziej przyziemnym. MP quadów w dowolnej dyscyplinie. Prestiz niezbyt wielki ale zawody pod nosem. Kto mi da maszynę i siano na starty panowie zawodnicy? Podzielicie się? Przecież tak trzeba a ja uważam, że jestem najlepsza osobą, do której Wasze wsparcie może zostac skierowane


 
Profil WWW

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 14.01.2011 00:53 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Darksmile :szok: MP quadów prestiż nie zbyt wielki powiadasz , RS ma 6 tyłów Mistrzowskich i to jest Twoim zdaniem nic.


 
Profil

Rejestracja: 29.09.2008 13:31
Posty: 127
Miejscowość: Milanówek
Quad: rwd
PostWysłany: 14.01.2011 21:35 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
miedzy niezbyt wielkim prestizem a nic jest przepaść. ale jako czynny zawodnik wiesz sam jak to wyglada. Wiec jak, zasponsorujesz mi starty? :)


 
Profil WWW

Rejestracja: 31.05.2010 21:08
Posty: 109
Quad: ltr 450
PostWysłany: 14.01.2011 22:42 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
Przykro mi nie mam miedzi siedzę w domu uczę się liczyć w między czasie zakasuję rękawy a w przerwie śniadaniowej z lubością wydaję cudze pieniądze od czasu do czasu trenuję.Jak by co wpadaj na trening dam ci pośmigać to wszystko co mogę dla ciebie zrobić pozdro.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.03.2007 09:12
Posty: 1673
Miejscowość: 012
Quad: sprzedany
Poprzednie quady: Polaris SP500 H.O. '10
PostWysłany: 17.01.2011 18:09 
Re: Pechowy Dakar dla Rafała Sonika - Wypadek
darksmile napisał(a):
Wiec jak, zasponsorujesz mi starty? :)


Z tym pytaniem idź do swoich rodziców bo chyba Cię nie nauczyli, że w życiu nic nie ma za darmo (bez wysiłku). Jak odwiedzisz z 200 firm z prośbą o sponsoring, jak przygotujesz prezentację motywującą ich do tego, że jesteś tego wart to znajdziesz kasę na swój sport. Możesz też poczekać na cud, większości to wychodzi najlepiej. Pzdr.

_________________
mniej znaczy więcej


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.