Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 12:10



Odpowiedz  [ 1270 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następna
Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile 
Autor Wiadomość
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 24.01.2014 17:20 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Ja również uważam, że kibicowaliśmy w sposób można powiedzieć fantastyczny. Dzięki doborowemu towarzystwu w temacie jest bardzo dużo ciekawych informacji i jestem przekonany, że dajemy dobry przyquad :okok:

Tymczasem nasz mistrz, jeszcze przed powrotem do domu wziął udział w programie TVP Agaty Młynarskiej.

Image

http://vod.tvp.pl/audycje/rozrywka/swiat-sie-kreci/wideo/21012014/13507641

_____________________________________________

Cytuj:
23 stycznia 2014
Rafał Sonik: sześć lat wdrapywałem się na ten szczyt

- To był zdecydowanie najtrudniejszy Dakar, w jakim brałem udział i tym większa jest moja radość z wyniku, który udało się wywalczyć. Wielokrotnie jechałem z duszą na ramieniu, ale do mety prowadziła mnie dobra energia kibiców – mówił Rafał Sonik, podsumowując tegoroczny start w Ameryce Południowej. Kapitan Poland National Team jako pierwszy Polak stanął na drugim stopniu podium najtrudniejszego rajdu terenowego na świecie.


Rafał Sonik nie mógł narzekać na brak przygód podczas 36. edycji Rajdu Dakar. Awaria pompy paliwowej zmusiła go do przepompowywania benzyny za pomocą rurki, butelki i własnych ust. Innym razem, podobna awaria sprawiła, że przetoczył się przez linię mety odcinka specjalnego siłą rozpędu, nie mając już w baku nawet kropli paliwa. Po powrocie do kraju przyznał, że dwa lub trzy razy w akrobatycznym stylu przelatywał ponad kierownicą. Wreszcie na sam koniec, kiedy zmierzał drogą dojazdową w kierunku Valparaiso urwał koło i fragment osi, o mało nie przekreślając swoich szans na historyczny wynik.

- Sześć lat wdrapywałem się na ten szczyt i w końcu się to udało. Czuję się zwycięzcą, bo lepszego rezultatu niż ten, nie dało się uzyskać. Zwłaszcza, że do samego końca nie brakowało emocji i o mały włos nie pożegnałem się z rywalizacją 60 kilometrów od celu. To było, jak na filmie. Najpierw quad zaczął się trząść, ale go opanowałem. Wtedy zobaczyłem, że moje tylne koło wyprzedza mnie i toczy się po drodze. Na całe szczęście udało mi się zatrzymać na poboczu i z pomocą serwisu dojechać do mety. Nie chcę nawet myśleć, co by było, gdyby to się stało wcześniej. Miałem ogromne szczęście – mówił Sonik, którego jeszcze po powrocie do kraju nie opuszczały emocje.

Krakowianin zapowiada, że w Dakarze nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. - Ścigam się w Ameryce Południowej od sześciu lat i nie mam zamiaru się poddać. Margines, który pozostał mi do tego, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium pokonam następnym razem. Na razie nie myślę o momencie kiedy powiem sobie dość. Zostało mi kilka wyzwań, którym mam zamiar sprostać. Rok zaczął się fantastycznie i wierzę, że będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.

Kapitan reprezentacji Polski w rajdach terenowych podkreślał również wspaniały występ swoich kolegów z Poland National Team. – W pierwszej dziesiątce mieliśmy trzy samochody: Krzysztofa Hołowczyca, Marka Dąbrowskiego i Martina Kaczmarskiego, a niewiele zabrakło, żeby w tym gronie znalazł się również Adam Małysz. Kuba Przygoński osiągnął życiowy wynik zajmując szóste miejsce. Jesteśmy znakomicie właśnie dlatego, że jesteśmy członkami reprezentacji Polski. Dla nas pasja, uczciwość i solidarność to podstawowe wartości w sporcie. Bardzo mi przykro, że do Valparaiso nie dojechały nasze dwa samochody i dwie ciężarówki, ale na mecie byli w naszych myślach i sercach.

Rafał Sonik ma teraz trochę czasu na odpoczynek, ale już za nieco ponad dwa miesiące startuje nowy sezon Rajdowego Pucharu Świata FIM, w którym quadowiec będzie bronił wywalczonego przed rokiem mistrzostwa. W tym roku rywalizacja odbywać się będzie w Abu Zabi, Katarze, Egipcie, Brazylii, Maroku oraz na Sardynii.

Image

Image

Image

_____________________________________________

Sprawa ostatecznego wyniku jeszcze nie została rozstrzygnięta. Nie wiemy też czy i jakie kroki w tej sprawie zostały podjęte przez Rafała. Nie ma przecież obowiązku o tym informować. Jeżeli tylko coś będzie wiadomo, to z całą pewnością taka informacja nas nie ominie :)

-- dodano 24.01.2014 12:22 --

Gazeta Krakowska :)
Cytuj:
Narzekał Pan na opis trasy...
Na niektórych etapach były to najgorzej zrobione roadbooki, z jakich w życiu korzystałem. Zamiast rozwiązywać problemy nawigacyjne, potęgowały chaos. Był taki odcinek, że niemal wszyscy się pogubili. W pewnym momencie, w jednej dolinie znaleźli się motocykliści, quadowcy i kierowcy terenówek. Kilkadziesiąt maszyn w gęstym kurzu, na pełnej szybkości szamotało się na niewielkiej przestrzeni. Nic jednak nie było widać, nie było żadnego punktu orientacyjnego. W pewnym momencie "wyskoczyła" na mnie terenówka Sainza. On jechał ze 140 km/godz., a ja też pewnie z setkę miałem na liczniku. Ledwie się minęliśmy. Gdyby doszło do zderzenia, nie miałbym żadnych szans. To był horror. To, że w tym miejscu nikt nie zginął, to cud.

Czy trasa była trudna?
Odcinki górskie były ekstremalnie ciężkie, obfitowały w ostre podjazdy, strome zjazdy, klify, wiodły po wąskich skalnych półkach. Zaliczyłem też kilka długich lotów przez kierownicę - po jednym z nich pozostał mi krwiak wielki jak talerz. Chwila dekoncentracji groziła śmiercią.

Z Dakaru wraca Pan rozżalony?
Ależ nie. Jestem zadowolony i szczęśliwy. Do mety dojechałem drugi, a to oznacza, że cały rok przygotowań i wielkich nakładów nie poszedł na marne. Poland National Team, którego byłem kapitanem, spisał się doskonale. Wszyscy, którzy dojechali do Valparaiso, zameldowali się w pierwszej "trzynastce". Odnieśliśmy historyczny sukces.

Czy wystartuje Pan w Dakarze 2015?
Oczywiście. Muszę znowu stanąć na podium, a przecież trzeci i drugi już byłem...


http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3305772,rafal-sonik-boj-z-chaosem-bolem-i-sedziami,id,t.html?cookie=1

-- dodano 24.01.2014 19:20 --

Cytuj:
Dakar to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga olbrzymich nakładów finansowych, zaangażowania wielu ludzi i wykorzystania całej flotylli pojazdów. Zastanawialiście się kiedyś ile ponad dakarową stawką latało helikopterów, ile ludzi mieszkało na biwaku lub ile lat mieli najmłodszy i najstarszy uczestnik rajdu? Wszystkiego dowiecie się z naszego podsumowania!

1 – polski motocyklista i jeden polski quadowiec na starcie i mecie

2 – etapy maratońskie dla motocykli i quadów, podczas których nie mogą korzystać z pomocy serwisów (w sumie 2 702 km, w tym 1 590 km odcinków specjalnych)

3 – kraje, które odwiedził w tym roku Dakar – Argentyna, Boliwia i Chile

4 – zwycięzców: Marc Coma, Nani Roma, Ignacio Casale i Andriej Karginow

6 – najwyższe tegoroczne miejsce polskiego kierowcy samochodu – Krzysztofa Hołowczyca

7 – rekordowa liczba wygranych Dakarów w jednej klasie. Zdobywcą jest kierowca ciężarówki Władymir Czagin

9 – kobiety, które w 2014 podjęły dakarowe wyzwanie (na mecie stawiły się Laia Sanz i Camelia Liparoti)

9 (po raz drugi) – Polacy na mecie w Valparaiso

11 – rekordowa liczba wygranych Dakarów, które na koncie ma Stephane Peterhansel (6 na motocyklu i 5 w samochodzie)

13 – szczęśliwa liczba Polaków, czyli najniższe miejsce, jakie zajął nasz kierowca w Dakarze 2014 i jednocześnie liczba wszystkich etapów

15 – quadowcy, którzy dotarli do mety

18 (i 23) – wiek (liczba lat i dni) najmłodszego uczestnika Dakaru, który 5 stycznia stanął na starcie w Rosario – był to quadowiec Jeremias Gonzalez Ferioli

18 (po raz drugi) – liczba Polaków na starcie

20 – ciężarówki, które nie ukończyły rajdu

25 – quadowcy, którzy zatrzymali się w drodze do mety

28 – kraje, które w 36-letniej historii odwiedził Dakar

30 – lekarze, którzy są zatrudnieni w punktach medycznych na biwakach

40 – liczba quadowców na starcie w Rosario

50 – narodowości reprezentowane na tegorocznym Rajdzie Dakar

50 (po raz drugi) – ciężarówki na mecie

60 – liczba specjalnych, oficjalnych stref wyznaczonych dla kibiców w trakcie rajdu

63 – samochody, które dojechały do mety

70 - liczba ciężarówek na starcie w Rosario

72 – wiek najstarszego zawodnika biorącego udział w Dakarze 2014 – kierowca ciężarówki, Japończyk Yoshimasa Sugawara

78 – motocykliści, którzy ukończyła Dakar 2013

84 – samochody, które nie ukończyły rajdu

89 – debiutanci („pierwszoroczniacy” stanowili 20 proc. całej stawki)

96 – motocykliści, którzy nie dotarli do Valparaiso (58 z nich odpadło na trzecim lub piątym etapie)

124 – liczba Francuzów w stawce – najliczniej reprezentowanej nacji

147 – liczba samochodów na starcie w Rosario

190 – kraje, do których dotarły transmisje z tegorocznego Dakaru

206 – liczba pojazdów, która dotarła do mety

210 – pojazdy organizatora, które codziennie pracowały na trasie rajdu (40 samochodów, 11 helikopterów, 55 ciężarówek, 5 autobusów itd…)

225 – całkowita liczba pojazdów, która nie ukończyła Dakaru w 2014 roku

280 – dziennikarze, którzy obsługiwał Dakar na miejscu rajdu

431 – liczba wszystkich pojazdów, które wystartowały w Dakarze 2014

450 – maksymalna pojemność silników motocykli dozwolona na Dakarze

720 – całkowita liczba uczestników Dakaru – zawodników, pilotów i mechaników pokładowych

1200 – szacunkowa liczba godzin transmisji telewizyjnych, pokazujących Dakar 2014

1978 – w tym roku, 26 grudnia rozpoczęła się pierwsza edycja Dakaru.

2300 – liczba wiadomości dotyczących bezpieczeństwa na trasie rajdu, wyemitowanych w 40 stacjach rajdowych Argentyny, Chile i Boliwii

3000 – „populacja” biwaku: zawodnicy, ich teamy, organizatorzy, sponsorzy, przedstawiciele mediów

8 739 – liczba kilometrów, jaką pokonali motocykliści i quadowcy (5 220 km odcinków specjalnych)

9 209 – liczba kilometrów, jaką pokonały ciężarówki (5 212 km odcinków specjalnych)

9 395 – liczba kilometrów, jaką pokonały samochody (5 222 km odcinków specjalnych)

22 000 – osoby mobilne (zmotoryzowane), odpowiadające za bezpieczeństwo kibiców i zawodników (policja, służby porządkowe, wojsko itd…)

80 000 – posiłki, które wydano na biwakach w trakcie rajdu

1 048 853 – polubienia oficjalnej strony Dakaru na Facebooku

5 000 000 – około tylu kibiców oglądało zmagania kierowców w różnych miejscach trasy tegorocznego Dakaru. Od startu, przez odcinki specjalne i dojazdówki, bo metę

390 000 000 – … dolarów warte są wszystkie umowy, jakie ASO podpisało ze stacjami telewizyjnymi, sprzedając prawa transmisyjne

1 000 000 000 – do tylu ludzi na świecie dotarły relacje telewizyjne z Dakaru


Źródło: http://www.pnt.pzm.pl/?p=2927

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


Ostatnio zmieniony przez maq 24.01.2014 17:20, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 25.01.2014 09:42 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
A to widzieli? :^^D:



-- dodano 25 Sty 2014 09:41 --

http://www.terenowo.pl/newsy/2853-kondo ... geota.html


Ostatnio zmieniony przez BuBu 25.01.2014 09:42, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 25.01.2014 11:02 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
widzę, że temat nie stygnie..... :-)
no i dobrze.....

a propos, ten kamaz, to jakiś cud świata..... dwadzieścia razy to obejrzałem.......

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 25.01.2014 12:42 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
I dobrze, że nie stygnie, bo to arcyciekawe ;)

Mam kolejną wiadomość. Otóż w następną niedzielę jest szansa na wideoczat z Rafałem Sonikiem :!:
Z całą pewnością mamy wiele pytań i chętnie otrzymalibyśmy informacje z pierwszej ręki. Dobrze by było wysłać pytania do Rafała nieco wcześniej, żeby przekazana treść miała jak najwiecej istotnych elementów.
Wpisujcie zatem pytania o interesujące Was kwestie w tym temacie. Dokładna data i godzina będzie znana już wkrótce ;)

Moje pytanie: Jakim quadem pojedziesz w następnym rajdzie Dakar? Czy zmienisz coś w schemacie prac serwisowych (wymiana tłoków i cylindrów w trakcie wyścigu)?

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


Ostatnio zmieniony przez maq, 25.01.2014 12:42, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 25.01.2014 15:37 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
1. Czy Twój Quad po Dakarze to już złom, czy przyda się do treningów...? :-)
2. Chłopie, skąd w Tobie tyle krzepy - czy Ty od rana do wieczora marchewkę i sałatę tylko przyswajasz ??
Podziwiam twoją kondycję....!!

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 26.01.2014 00:08 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Piszcie, żeby nie było potem, że na czat zaloguje się trzech forumowiczów.

Polecam zdjęcia z Rajdu Dakar:

Image

http://www.990px.pl/index.php/2014/01/20/dakar/
http://www.theatlantic.com/infocus/2014/01/the-2014-dakar-rally/100662/
http://www.redbull.com/us/en/motorsports/offroad/stories/1331626760297/dakar-photo-of-the-day
http://www.boston.com/bigpicture/2014/01/dakar_rally_2014.html

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 26.01.2014 01:00 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Piękne te fotki..... !!!! :szok:

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 26.01.2014 08:15 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
"Nowy Dzień z Polsat News" Włączcie telewizory o godzinie 9:00 na kanale Polsat News. Będzie Rafał Sonik.


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 26.01.2014 22:10 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Bardzo fajne spotkanie na antenie. Niesłychanie pogodny człowiek :okok:

-- dodano 26.01.2014 21:47 --

Kolejne pytanie do Rafała: Jakie masz plany startów w tym roku?

-- dodano 27.01.2014 00:04 --

Casale robi teraz Rafałowi czarny PR na swoim profilu na FB.

Cytuj:
Amigos: por respeto a todo el apoyo que me han brindado, les comparto las fotografías con las el piloto polaco, Rafal Sonic, pretende culparme de una asistencia ilegal.... (...)

Przyjaciele: ze względu wszelkie wsparcie, które dały mi, podzielam zdjęcia z polski pilot, Rafał Sonic, próbuje winić mnie nielegalnej pomocy.
Wie ktoś, kto ma uruchomić Dakar to podejście ludzi po zatrzymaniu na trasie... Że czas wziąć mi zdjęcia, które nie mówią dużo, jestem pilot zawodowy i nie mam zamiaru ryzykowac Dakar na pięć minut, które trzeba zmienić opony, wygrał 7 etapów, dodając więcej niż 1 godzinę 20 przed drugie miejsce.
Poziom molestowania jest godne ubolewania... To ciekawe, że tylko przekazać fotografie tego pilota, tak z niczego.

Chcę, aby rozstrzygnąć kwestię, potwierdzające, że wygrałem powyżej rower, jak powinno być, nie za pośrednictwem mediów.
Wielki uścisk.
Viva Chile!


Image
Image

https://www.facebook.com/IgnacioCasalePilotoDakar?fref=ts

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


Ostatnio zmieniony przez maq 26.01.2014 22:10, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 27.01.2014 07:41 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
"Wygrał" Dakar, a nie ma klasy ...chyba przepisy są dla wszystkich. Źle to wróży na przyszłość, jak młody człowiek o braku kręgosłupa moralnego, ma być mistrzem w tym sporcie :zły:

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 27.01.2014 13:33 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
To jak z pytaniami do Rafała Sonika?

Do tej pory mamy:
1. Jakim quadem pojedziesz w następnym rajdzie Dakar?
2. Czy zmienisz coś w schemacie prac serwisowych (wymiana tłoków i cylindrów w trakcie wyścigu)?
3. Czy Twój Quad po Dakarze to już złom, czy przyda się do treningów?
4. Chłopie, skąd w Tobie tyle krzepy - czy Ty od rana do wieczora marchewkę i sałatę tylko przyswajasz?
Podziwiam twoją kondycję....!!
5. Jakie masz plany startów w tym roku?

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 28.01.2014 02:21 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Jak myślisz, czy dobrej klasy Quad 4X4 dał by radę na Dakarze ?? np Polaris Scrambler 1000. (powiedzmy po małych przeróbkach Vmax 140 km/h)
Czy w grząskich piachach przydał by się napęd 4x4 ??

Jak wygląda RoadBook na Dakarze..... jak długie są odległości od punktu do punktu i czy są też azymuty ???
A jak są to ile kilometrów od punktu do punktu na azymucie ??

Jaki masz Roadbook i metromierz ??
Czy korzystasz z metromierza GPS, czy impulsy z kół.....??

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 29.01.2014 18:53 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Lejek, na jedno pytanie sam odpowiem, hihi. Polaris ma niby bez awarii przejechać na Dakarze 10 tys km??? hi hi :wizi:
A druga sprawa, na te upały i obciążenia nie nadaje si chyba żaden sprzęt napędzany CVT. Jechały jakieś canamy, ale marnie im szło.


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 29.01.2014 21:34 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Dwa RZR dotarły do mety ze stratą ponad 35 h. Nie znam ich historii, ale dojechały :>

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


Ostatnio zmieniony przez maq, 29.01.2014 21:34, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2012 16:47
Posty: 695
Miejscowość: Wrocław
Imię: Tomek
Quad: G700 WTHC 2014
Poprzednie quady: G700 - 2007
PostWysłany: 29.01.2014 21:37 
Re: Dakar 2014 - Argentyna, Boliwia, Chile
Ok. to było głupie pytanie.....
wymyślę coś innego.....
;-)

_________________
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, LTD II - Edycja Andrzejkowa, Montenegro Trip 2017.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1270 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.