Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Erg Oriental Sahara Rallye - 13 - 27.10.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 12:38



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Erg Oriental Sahara Rallye - 13 - 27.10.2007 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 09.07.2007 22:52 
Erg Oriental Sahara Rallye - 13 - 27.10.2007
Może ktoś ma ochotę pościgać w dużej piaskownicy ? :)


Koszty nie są 'zabijające', myślę że cała impreza od początku do końca (wpisowe, paliwa, picie, pomoc serwisowa itd) wyjdzie w granicach do 10 tys zł 'all inclusiv' (co przy sześcio cyfrowym dakarze jest kwotą malutką...), a potrenowac 'coś nowego' będzie można... To chyba przez te ostatnie ulewy na B-W tak się zaczynam rozglądać za czymś cieplejszym :)

Na ten moment wybiera się całkiem silna quadowa ekipa niemców i francuzów, przesympatycznych i warto z nimi się poznać :) Poza tym, być może będą jechali nasi chłopcy dakarowcy trenować przed występami w styczniu, więc nie będziemy jedynymi mówiącymi w naszym narzeczu :)

Choć, pewnie znając życie, na forum to raczej nikogo chętnego nie znajdę, ale może... trzeba próbować wszędzie :)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 11.07.2007 21:43 
Rozumiem, że Jacek B. nie jedzie, coś się na to tak napalił?
Niestety słabo kumam niemiecki- mało się zatem ze strony niemców dowiedziałem.
Poza tym nie mam pojęcia o nawigacji.

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 11.07.2007 21:50 
z JB na ten temat jeszcze nie rozmawialem, zobaczymy jak odpocznie i się odpręży ;) ale cos ostatnio przebąkiwał ze na ten rok ma już dość zagranicy :(

mi się idea rajdu podoba, bo nie jest zabijający budżetotowo wlasnie, samodzielny wyjazd na tydzien na pustynie z quadami to ok. 4 tys zł, tu dwa razy wiecej ale dwa tygodnie, i do tego rajdowania, wiec przedsmak tego rajdu na D ;)

slyszalem wiele dobrego nt. tego akurat organizatora, on robił El Chott do dwa lata temu, potem ktoś inny się tamtym rajdem zajął.

nawigacja.. no coz, wszystkiego się da nauczyc, to jeszcze kilka miesięcy :) gps, roadbook, i jazda... moge ci dac kilkaset metrów roadbooków z BW ;) pojedziesz na poligon i potrenujesz :D

czekam teraz na informacje od niemcow co do dopuszczenia 4x4, warunkow dodatkowych, ciezarowek i kilka innych...

być może Albert Gryszczuk i spólka beda jechali, jesli nowe auta przygotują, w ramach testów przed dakarem. na pewno chetny na wyjazd jest Krzysiek Ostaszewski ciężarówką, pod warunkiem ze go dopuszczą technicznie, też w ramach treningu przed dakarem, co prawda on wybiera się dopiero za poltora roku i nowym autem, ale pustynie warto sprawdzic wczesniej ;). Zobaczymy, wszystko mam nadzieje się w ciągu najblizszych tygodni wyjasni...

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 11.07.2007 21:50 
Napisz coś więcej.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 11.07.2007 21:58 
krecik napisał(a):
kilkaset metrów roadbooków z BW


Bardzo chętnie, to dobry pomysł, jak wrócę z Chorwacji-to się zgłoszę, tylko nie wyrzuć gdzieś :uśmiech:

Shelton-widzę zainteresowanie przynętą

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.