Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - PDV 24-26.08.2007
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 14:00



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
PDV 24-26.08.2007 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2004 15:32
Posty: 165
Miejscowość: Kęty
Quad: LTR 450
PostWysłany: 31.07.2007 10:51 
PDV 24-26.08.2007
Witam , zbliża się wielkie ściganie :D , czy ktoś się wybiera ?
Startują cztery polskie ekipy: ATV Polska w składzie Paweł Sobczyk , Rafał Sonik i Marck Spaethem, Quad Śrem- Tomek Kasprzak , Filip Lupka , Tomek Przybylski , Quadtuning : Grzegorz Brzozowski , Jacek Stelmaszczyk i Piotr Majkowski oraz Univerpal ( niestety nie znam składu ) , będzie komu kibicować !
Może Marta napisze jak tam przygotowania ? Jeśli namieszałem coś w ekipach , proszę o sprostowanie .

Pozdrawiam

P.S. Z posiadanych inforamcji wszystkie ekipy startują na YFZ 450(pojemność umowna
:lol: ) a Quadtunning zapewne na KTM Walsh .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2005 22:13
Posty: 65
Miejscowość: Czersk
PostWysłany: 31.07.2007 12:07 
Jak dla mnie nic ciekawego tak jak i Krokowa.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 31.07.2007 18:59 
się pisze JACEK STELMASZYK-autor bennerka z krokowej-ktorego wartosc osiagneła na ustnej licytacji wsrod trojmiejskich fanow quadów 385 złotych.kto da wiecej?
zebrane pieniadze JACEK postanowił przeznaczyc na wciągarke-jezeli ktoś zgadnie dla kogo ,to otrzyma nagrode ufundowaną z pieniedzy jakie JACEK zaoszczedził na benzynie -jezdząc w krokowej w pochylonej bardzo opływowej pozycji.
Ty ARTU to masz racje, quady to ogolnie wielka nuda.ja jezdze tylko dla kasy.zebym wiedział ze w kroko jest 2tysi jewro do wygolenia to wtedy............................................
no i z tego powodu lecimy do PDV tylko ze tamta kase trzeba dzielic na trzech.
i zeby wszyscy zapamietali JPG jedą do PDV się bawic ,a nie wygrac (za wszelką cene)
pozdrawiam prawie wszystkich G.B.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2005 22:13
Posty: 65
Miejscowość: Czersk
PostWysłany: 31.07.2007 19:06 
Każdy ma swoje zdanie i różne gusta.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 31.07.2007 19:13 
Grzegorz B. napisał(a):
zebrane pieniadze JACEK postanowił przeznaczyc na wciągarke-jezeli ktoś zgadnie dla kogo ,to otrzyma nagrode ufundowaną z pieniedzy jakie JACEK zaoszczedził na benzynie -jezdząc w krokowej w pochylonej bardzo opływowej pozycji.

Wiem....Ale nie powiem ;)
A tak serio to wyciągarka jest zapewne dla Pana Rafała Sonika ?
PS. Kto się wybiera do PDV sam, to zapraszam do siebie do samochodu bo mamy conajmniej jedno miejsce wolne :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 31.07.2007 19:46 
ARTU zabierz się z KAMiKAZE- spanie, jedzenie ,opierunek i całą reszte masz u mnie.
KAMIKAZE ,przed minutką dzwonił JACEK i przekazał mi wiadomosc ze obliczył z kolegami,ze tych oszczednosci wyszło 3litry.nagrode musisz odebrac osobiscie w Gdansku(zabierz kanister).
G.B.


 
Profil

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 31.07.2007 20:11 
A w Lidzbarku Warmińskim mogę odebrać ? :)


 
Profil

Rejestracja: 17.11.2003 02:56
Posty: 20
Miejscowość: Gdansk
PostWysłany: 01.08.2007 08:53 
Wlasciwie "Artu" ma racje wszystkie te zawody na quadach motocyklach samochodach i nogach sa nudne i nic nie wnosza oprocz zatruwania srodowiska i niszczenia sobie zdrowia . dlatego też najlepuej sprzedac sprzety i strzelic sobie w leb ;-))) pozdro

_________________
Domino


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2005 22:13
Posty: 65
Miejscowość: Czersk
PostWysłany: 01.08.2007 09:15 
Jak widze słabo z waszą interpretacją tekstów. Chodziło mi o to że nie każdemu odpowiadają wyścigi typu country cross. Ja jestem zwolennikiem tylko i wyłącznie motocrossu a np. jeżdzenie w koło przez kilka godzin mi się nudzi. Zdaje mi się że mam prawo wyrażenia własnej opinii.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 01.08.2007 09:35 
ooo... a ja nie wiedziałem ze teraz na zawody siłą zaciągają zawodników i każą im startować pod karą czego

przeciez chyba nikt Cię nie zmusza ;)


(chyba ze zona w domu marudzi i wiecej spokoju jest na zawodach niz w domu, to wtedy rozumiem).

bo jesli nie... to po co się wypowiadac :) Są tacy ktorym taki uklad bardzo pasuje :D

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 17.11.2003 02:56
Posty: 20
Miejscowość: Gdansk
PostWysłany: 01.08.2007 13:43 
Alez Artu nikt nie neguje za to nudy wiem bo jezdze co roku . ale w zawodach CC nie chodzi o 20 min bo to kazdy da rade jeden wolniej drugi szybciej ale o pare godzin gdzie i Sprzęt i ludzie moga zawiesc. a usmiech na koncu dodaje zebys nie nadinterpretowal tego co jest napisane . ja widze co napisales ;-)))

_________________
Domino


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 01.08.2007 16:19 
ano ARTUr nie wpisałes ze chodzi CI jeno o CC.dla mnie CC to nuda.nie chciałem w tym startowac ale PIETREK I JACEK powiedzieli ze nie jada ze mna w PDV jak nie będę jezdził z nimi w CC.to co miałem zrobic.Paweł I PREZES też pewnie by się nie zgodzili jechac zemna w PDV.
KAMIKAZE nagroda już przygotowana.
A tak naprawde PDV jest ciekawe tylko wtedy gdy się w nim startuje.nudy nie ma bo jest 119 do wyprzedzania i cały czas cos się dzieje.
znam takich co przyjechali z polski popatrzec-i po treningu pojechali do domu.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2006 16:03
Posty: 542
Quad: blaster, Brute Force, ltr
PostWysłany: 01.08.2007 16:37 
A może napiszcie coś o modyfikacjach jakie zostały przygotowane w startujących maszynach? Nie wiem czy komuś, aż tak dużo da jak powiecie ile koni wyszło na hamowni ;) . Pewnie wiele osób nie mających styczności ze sportem na najwyższym poziomie dowie się co można osiągnąć w podobnych do Waszych maszynach.

_________________
Suzuki LTR 450 k9, poprzednio YFZ 450 na elkach, Brute Force do orania pola... w sensie trawników :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 01.08.2007 19:46 
Grzegorz B. napisał(a):
A tak naprawde PDV jest ciekawe tylko wtedy gdy się w nim startuje.nudy nie ma bo jest 119 do wyprzedzania i cały czas cos się dzieje.
znam takich co przyjechali z polski popatrzec-i po treningu pojechali do domu.

Jakos rok temu się nie nudzilem, może dlatego ze mielismy fajna ekipe do imprezy :uśmiech:
Trzeba sobie zagospodarowac czas, jakbym mial tylko non stop gapic się na tor też bym się znudzil, ale obok sa knajpy z piwem 0,2 po 3 ojro, ludzie którzy nie umieja nawet się przedstawic po angielsku, wystawa quadow, części, ciuchow itp itd. Jak dla mnie przynajmniej na te 2 dni bylo co robic.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.11.2003 22:15
Posty: 23
Miejscowość: Gdynia
Quad: sam
PostWysłany: 01.08.2007 20:51 
JA TAM będę CHYBA 5 RAZ,TO też INACZEJ NA TO PATRZE.ALE WARTO JECHAC ZOBACZYC DRUZYNE W PIEKNYCH BIAŁO-CZERWONYCH DRESACH.AZ SERCE się SCISKA (raz też w tym brałem udział).
NASZ TEAM "JPG" dzięki KLUCZOWEMU SPONSOROWI ZOSTANIE UBRANY W PIEKNE KOSZULKI ,KTÓRE PO ZAWODACH ZOSTANĄ ZLICYTOWANE.A ZAROBIONE W TEN SPOSOB PIENIADZE ZOSTANA PRZEZNACZONE WIADOMO NA CO.A KTO ZGADNIE NA CO, WYGRA TEAMOWĄ KOSZULKE,Z PODPISAMI ZAWODNIKÓW QUADTUNING (KTO RAZ COS WYGRAŁ DRUGI RAZ NIE MOŻE BRAC UDZIAŁU W KONKURSIE)
ZA PARE DNI QUADZIOR DO PDV będzie GOTOWY.KAZDY będzie MOGŁ WTEDY ZAMÓWIC JEGO ZDJECIE (CENA NETTO PARE GROSZY)-A NA CO PRZEZNACZYMY ZAROBIONE W TEN SPOSÓB PIENIADZE?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.