Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Nowy tor quadowy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 06:50



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Nowy tor quadowy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.07.2020 08:28
Posty: 7
Imię: Adrian
Quad: Kymco MXU550i
Poprzednie quady: Bashan bs200au-11b
PostWysłany: 13.03.2023 20:07 
Nowy tor quadowy
Jestem w trakcie budowy toru do quadów zasadniczo jestem na etapie projektowania ma już teren niezbędne pozwolenia itp. chce żeby to było fajne profesjonalne miejsce o średnim lub łatwym poziomie trudności żeby amator mógł też zacząć swoją przygodę z quadami .
Quady których zakup niedługo sfinalizuje będzie to kilka Kymco mxu 300 a z czasem mam zamiar dokupić kilka maxeer 450 lub mxu 550
Teraz zostało zaprojektować sam tor mam już wstępny plan ,, przeszkód ,, ale każdy lubi co innego dlatego mam do was prośbę aby każdy chętny zaproponował przeszkody które lubi lub uważa za fajne do zbudowania z góry dziękuję ze pomoc i za wkład w tworzeniu mojego planu.
Jak tor zostanie ukończony osoby które pomogą w tworzeniu toru zaproszę na otwarcie z darmowym poczęstunkiem i darmowa kilkugodzinna zabawą na torze moim lub własnym sprzętem

-- dodano 13.03.2023 20:07 --

Witam temat już nie aktualny architekt projekt naysował czekam na pozwolenie budowlane .


Ostatnio zmieniony przez adiwwl, 13.03.2023 20:07, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.