|
|
Strona 1 z 1
|
[ 5 posty(ów) ] |
|
Tworzenie tracka - AutoMapa
Autor |
Wiadomość |
borsuchi
Rejestracja: 10.06.2011 18:10 Posty: 221 Miejscowość: Białystok - Klepacze
Imię: Wojtek
Quad: Keeway GTX 300
|
Wysłany: 24.02.2012 22:31
Tworzenie tracka - AutoMapa
Odkrył Ktoś może możliwość tworzenia tracka na Automapie - jakieś rysowanie palcem po mapie? Czy zostaje dalej wyznaczanie przez "punktu przez" czy tam "via" ?
Pisownia. //Nazir
Ostatnio zmieniony przez Nazir, 24.02.2012 22:31, edytowano w sumie 1 raz
|
|
|
|
Antibes
ATVFunsQuad Member
Rejestracja: 10.04.2007 21:30 Posty: 531 Miejscowość: Katowice
Quad: Suzuki LTZ 400
|
Wysłany: 25.02.2012 23:13
Re: Tworzenie tracka - AutoMapa
Nie ma takiej możliwości. Niestety.
|
|
|
|
borsuchi
Rejestracja: 10.06.2011 18:10 Posty: 221 Miejscowość: Białystok - Klepacze
Imię: Wojtek
Quad: Keeway GTX 300
|
Wysłany: 26.02.2012 08:16
Re: Tworzenie tracka - AutoMapa
a może ktoś wie jak konwertowac atm na kml tak zeby można bylo obejrzec trase w google earth nie potrafie gpsbabel ustawic chyba bo jak wrzucam plik to mi jedynie zmienia polozenie kuli ziemskiej
|
|
|
|
kondzior_lbn
Rejestracja: 04.12.2011 12:27 Posty: 3
Quad: Yamaha Bruin
|
Wysłany: 26.02.2012 18:13
Re: Tworzenie tracka - AutoMapa
|
|
|
|
borsuchi
Rejestracja: 10.06.2011 18:10 Posty: 221 Miejscowość: Białystok - Klepacze
Imię: Wojtek
Quad: Keeway GTX 300
|
Wysłany: 27.02.2012 22:51
Re: Tworzenie tracka - AutoMapa
widzialem to no ale nie do konca o to chodzi - tu można zobaczyc slad przejechanej prasy zapisany w pliku .gps planowana trasa zapisywana jest w atm
-- dodano 27.02.2012 23:51 --
no i po wielu próbach i kombinowaniu w gpsbabel dałem sobie spókoj z tym programem - do automapy się nie nadaje niestety w zasadzie to i dobrze bo w życiu bym nie doszedł że nie trzeba daleko szukać - obecnie automapa ma w sobie wbudowany konwerter śladu na kml ( do google earth )
teraz po kolei jak to się robi - może komuś się przyda
najpierw ustalamy trasę - start cel i punkty via w menu wybieramy gps przechodzimy do 2giej zakładki i jest tam opcja zapisz ślad gps znowu wchdzimy do 2giej zakładki i wciskamy konwertuj ślad ustawiamy plik .gps ( który wcześniej zapisaliśmy ) nadajemy nazwę dla .kml i wciskamy konwertuj mamy gotowy plik do oglądania w google earth
możemy sobie teraz podglądać trasę na zdjęciu satelitarnym i modyfikować w automapie w razie potrzeby
Ostatnio zmieniony przez borsuchi, 27.02.2012 22:51, edytowano w sumie 1 raz
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 5 posty(ów) ] |
|
Kto jest na forum |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum Nie możesz dodawać załączników na tym forum
|
|
|
|