Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Garmin MONTERRA - czy ktoś ma ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 03:21



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Garmin MONTERRA - czy ktoś ma ? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.06.2012 12:59
Posty: 99
Quad: G700
PostWysłany: 03.08.2013 11:41 
Garmin MONTERRA - czy ktoś ma ?
Jestem przed zakupem navi , i biorę pod uwagę MONTANE 650T , oraz ale pytanie czy ktoś ma MONTERRE ? proszę o opinie, itp ...


wiecej info : https://buy.Garmin.com/pl-PL/PL/po-szla ... 13522.html


Co o niej sądzicie ??

-- dodano 03.08.2013 12:34 --

jak czytam to wygląda niezle, wydaje mi się że opcja androida będzie przełomem , ciekawe rozwiązanie dla aplikacji i programów androidowych, a nawet powienien poradzić sobie z twonav-em, można wpakować tam niemal wszystko co potrzeba.. chyba i automape :))

cena hmmm ... może być barierą dla niektórych .. ale ciekawe czy ktoś już ma to cacko ??


Zaraz się pojawią opcje tabletów i tańszych rozwiązań androidowych, ale pamietajmy że to jest teren , a te tańsze rozwiązania będą dobre ale tylko na chwile ... ;)

-- dodano 03.08.2013 12:41 --

ok już wiem że nikt nie ma , dostępność w Polsce dopiero po premierze ata jest przewidziana na jesien.

Napiszcie co sądzicie tym gadżecie ...

-- dodano 03.08.2013 12:41 --

ok już wiem że nikt nie ma , dostępność w Polsce dopiero po premierze ata jest przewidziana na jesien.

Napiszcie co sądzicie tym gadżecie ...


Ostatnio zmieniony przez kordian1000 03.08.2013 11:41, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil

Rejestracja: 26.07.2023 12:09
Posty: 1
Imię: adam
PostWysłany: 26.07.2023 12:14 
tabletki na powiększenie penisa forum opinie mały członek
wiele już było o tym a mi ciągle mało jest. Tabletki na powiekszenie penisa mam tu ciekawe forum z opiniami https://www.opinieforumranking.com/tabletki-na-powiekszenie-penisa-maly-czlonek.html włosy z głowy można wyrywać po obejrzeniu tego forum że wcześniej się nie widziało tego bo ja przyznaje mam małego członka ale dlatego po to to jest. Powiększanie penisa tabletkami wyczytałem że wcale nie musi boleć.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.